Pirmadienis , gegužės 20 2019
Pagrindinis / Renginiai / Ekskursija vilniečiams – „Šv. Kalėdų paslaptys“

Ekskursija vilniečiams – „Šv. Kalėdų paslaptys“

kalėdinė eglutė

Kiekvienas iš mūsų jau tikrai gyvename artėjančių švenčių nuotaikomis, džiaugiamės, kad turėsime progą pabūti su artimaisiais ir pasidžiaugti įvairiomis šventinėmis dovanomis. Bet, ar kada susimąstėte, iš kur atėjo tradicija, per Kalėdas dovanoti dovanas?

Jaukų žiemos sekmadienį vilniečiai maloniai kviečiami dalyvauti ekskursijoje „Šv. Kalėdų paslaptys“, kurios metu bus atskleistos visos šventinės paslaptys: kas pradėjo kurti Betliejaus tvartelį, kada ir kaip buvo pradėtas švęsti Kristaus gimimas. Ekskursijos metu išgirsite ir tai, kada buvo pradėtos puošti Kalėdinės eglutės, kokie papuošimai buvo madingi seniau, kokias vaišes per šventes ant stalo dėdavo LDK didikai, kada buvo pradėti gaminti kūčiukai ir kiti tradiciniai šventiniai patiekalai.

Ekskursijos metu Jūs ne tik išgirsite daug įdomių ir netikėtų pasakojimų, bet ir pasivaikščiosite po Vilniaus senamiesčio erdves:

  • Šv. Mykalojaus bažnyčią Rotušėje;
  • Liuteronų bažnyčios kiemą;
  • Bernardinų sodą;
  • Katedrą;

Bus galima pamatyti, kaip skirtingos miesto erdvės pasipuošė šventėms, kokias eglutes pasistatė ir kaip galima glaudžiau pajausti artėjančių Šv. Kalėdų dvasią.

Susitiksime prie Rotušės laiptų!

Ekskursijos laikas: gruodžio 9, 14 valanda.

Ekskursijos trukmė: 2 valandos.

Ekskursijos vieta: pradžia – prie Rotušės laiptų, Didžioji g. 31, Vilnius.

Taip pat skaitykite

Spektaklis visoms poroms „Po 20 metų“

Su savo antrąja pusę skaičiuojate jau ne pirmas metines kartu? Kartais šeimyninis gyvenimas Jums atrodo ...