Vyrų mados – peteliškės, kaklaraiščiai?

varlytė

Dažnai vėl matome varlytes, peteliškes nešiojančius vyrus, nes tai jų atgimimo laikotarpis. Vyrai labai rūpinasi savo stiliumi ir varlytės vėl sugrįžo į madą.Gražus ir skoningas aksesuaras vyrams. Varlytės – labai svarbūs aksesuarai vyrams.

Dabar esame pripratę, kad dažniausiai vyrai labai skrupulingai savo aprangos nederina ir apie stilių iš vis mažiau mąsto už merginas. Tai yra suprantama, nes jiem artimesni ir dažnu atveju įdomesni visai kiti dalykai ar užsiemimai. Tačiau visai nuvertinti ir sakyti, kad vyrai nesidomi vyriškų aksesuarų tendencijomis sakyti negalim. Gal būt kasdieninėje aprangoje to taip dažnai neišvysime, tačiau laukiant šventės ar ypatingos progos vyrai taip pat nori pasipuošti ir atrodyti išskirtinai. Tikriausiai tai įtakoja jau kelis metus pastebima tendencija – peteliškių sugrįžimą. Jos yra puikus aksesuaras stengiantis išreikšti save, be to ne taip oficialu ir šiek tiek pabodę kaip kaklaraištis. Nenuostabu, kad visi stilistai juokais ragina kaklaraiščius palikti verslo susitikimams ir rinktis peteliškes nes būtent besidžiaugiantiems gyvenimu ir skirtos peteliškės.

Šis romantiškas pavadinimas kilo Sankt Peterburge pirmą kartą atliekant „Madame Butterfly“ (angl. – „peteliškė“) orkestro nariai ryšėjo taip sumazgytus kaklaraiščius, kurie netrukdė groti instrumentais, todėl toks pavadinimas nuo to ir prilipo.

Jau įsitikinus koks tai žaismingas ir išskirtinis aksesuaras galva gali apsvaigti stengiantis išsirinkti. Niekada nesuklysite pasirinkę klasikinę juodą peteliškę. Iš tiesų, juoda peteliškė – laiko patikrinta klasika, atrodysite iškilmingai ir elegantiškai, ypač peteliškę ryšint prie juodo smokingo. Tiesa, stilistai išduoda, kad vyrų akys dažnai krypsta ir į mėlyną spalvą, kuri žavi savo daugybe atspalvių. Mėlynos spalvos peteliškės tiek vienspalvės, tiek subtiliai pamargintos atrodo puošniai, ne pernelyg rimtai, bet ir ne valiūkiškai. Ryškesnių spalvų, drąsesnių raštų, įdomios faktūros peteliškės puikiai atrodys, jei pabrėš vyro asmenybę, atspindės vakarėlio tematiką ar subtiliai papildys antros pusės aprangą. Pavyzdžiui, buriuoti mėgstančiam vyrui tiktų peteliškė su laiveliais, kaimo stiliaus vestuvėms – medinė, lininė varlytė, arba jei antros pusės suknelė su, tarkime, žaliu dirželiu, jaunikio peteliškė galėtų būti visų žalios spalvos atspalvių.

Ir toliau vyraujant šiems mados vėjams, išssirinkti išskirtinę ir kokybišką peteliškę tikrai nebus sunku. Tiesa, kaip ir visur, norint surasti kažką ypatingo reikia įdėti pastangų ir laiko, bet tai tikrai įmanoma.

Svarbiausia pasirinkti tai kas jums artima širdžiai ir jūsų stiliui. Visada rinkitės tik pagal save, o ne pagal madas. Tada ir atrodysite savimi pasitikinčiai, madingai ir jausitės patogiai.

 

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]