Vyrų mados – peteliškės, kaklaraiščiai?

varlytė

Dažnai vėl matome varlytes, peteliškes nešiojančius vyrus, nes tai jų atgimimo laikotarpis. Vyrai labai rūpinasi savo stiliumi ir varlytės vėl sugrįžo į madą.Gražus ir skoningas aksesuaras vyrams. Varlytės – labai svarbūs aksesuarai vyrams.

Dabar esame pripratę, kad dažniausiai vyrai labai skrupulingai savo aprangos nederina ir apie stilių iš vis mažiau mąsto už merginas. Tai yra suprantama, nes jiem artimesni ir dažnu atveju įdomesni visai kiti dalykai ar užsiemimai. Tačiau visai nuvertinti ir sakyti, kad vyrai nesidomi vyriškų aksesuarų tendencijomis sakyti negalim. Gal būt kasdieninėje aprangoje to taip dažnai neišvysime, tačiau laukiant šventės ar ypatingos progos vyrai taip pat nori pasipuošti ir atrodyti išskirtinai. Tikriausiai tai įtakoja jau kelis metus pastebima tendencija – peteliškių sugrįžimą. Jos yra puikus aksesuaras stengiantis išreikšti save, be to ne taip oficialu ir šiek tiek pabodę kaip kaklaraištis. Nenuostabu, kad visi stilistai juokais ragina kaklaraiščius palikti verslo susitikimams ir rinktis peteliškes nes būtent besidžiaugiantiems gyvenimu ir skirtos peteliškės.

Šis romantiškas pavadinimas kilo Sankt Peterburge pirmą kartą atliekant „Madame Butterfly“ (angl. – „peteliškė“) orkestro nariai ryšėjo taip sumazgytus kaklaraiščius, kurie netrukdė groti instrumentais, todėl toks pavadinimas nuo to ir prilipo.

Jau įsitikinus koks tai žaismingas ir išskirtinis aksesuaras galva gali apsvaigti stengiantis išsirinkti. Niekada nesuklysite pasirinkę klasikinę juodą peteliškę. Iš tiesų, juoda peteliškė – laiko patikrinta klasika, atrodysite iškilmingai ir elegantiškai, ypač peteliškę ryšint prie juodo smokingo. Tiesa, stilistai išduoda, kad vyrų akys dažnai krypsta ir į mėlyną spalvą, kuri žavi savo daugybe atspalvių. Mėlynos spalvos peteliškės tiek vienspalvės, tiek subtiliai pamargintos atrodo puošniai, ne pernelyg rimtai, bet ir ne valiūkiškai. Ryškesnių spalvų, drąsesnių raštų, įdomios faktūros peteliškės puikiai atrodys, jei pabrėš vyro asmenybę, atspindės vakarėlio tematiką ar subtiliai papildys antros pusės aprangą. Pavyzdžiui, buriuoti mėgstančiam vyrui tiktų peteliškė su laiveliais, kaimo stiliaus vestuvėms – medinė, lininė varlytė, arba jei antros pusės suknelė su, tarkime, žaliu dirželiu, jaunikio peteliškė galėtų būti visų žalios spalvos atspalvių.

Ir toliau vyraujant šiems mados vėjams, išssirinkti išskirtinę ir kokybišką peteliškę tikrai nebus sunku. Tiesa, kaip ir visur, norint surasti kažką ypatingo reikia įdėti pastangų ir laiko, bet tai tikrai įmanoma.

Svarbiausia pasirinkti tai kas jums artima širdžiai ir jūsų stiliui. Visada rinkitės tik pagal save, o ne pagal madas. Tada ir atrodysite savimi pasitikinčiai, madingai ir jausitės patogiai.

 

Susiję straipsniai:

Veido tonikai: jų didelė nauda odai ir įtraukimas į kasdienę odos priežiūrą

Veido tonikai, kurių pagrindinė paskirtis yra švelniai atgaivinti odą, neatimant iš jos natūralios drėgmės, yra skystos vandens pagrindo odos priežiūros priemonės, kurių sudėtyje paprastai būna ir odą raminančių ingredientų, pvz., alavijo, eukaliptų ar kt. Veido tonikas gali būti naudingas absoliučiai visų tipų odai – nuo riebios iki sausos odos. Šiuolaikiniai veido tonikai gali padėti sudrėkinti, […]

Tegul Jūsų nešiojamos bei kitiems dovanojamos auksinės apyrankės būna tik rankų darbo

Praėjo tie laikai, kad moterys nuo trisdešimties metų pasipuošdavo vieninteliu auksiniu sutuoktuvių žiedeliu ir nedideliais auksariukais, o esant progai ar šventei dar pasikabindavo ant kaklo vėrinį arba grandinėlę. Šiais laikais toks platus papuošalų pasirinkimas, kad tikrai neverta laukti ypatingos dienos, jog pasidabintumėte papuošalais. Dabar mėgsta puoštis tiek jaunos merginos, tiek ir subrendę ar pensinio amžiaus […]