Dažniausios moterų plaukų slinkimo priežastys

Čia paaiškinsime penkias pagrindines priežastis, dėl kurių daugumai moterų slenka plaukai. Tačiau yra daug bendrų priežasčių, dėl kurių stipriai slenka plaukai tiek vyrams, tiek moterims, tačiau priežastys, apie kurias kalbame, sukelia plaukų problemas moterims.

1. Netinkama plaukų priežiūra:

Prieš planuodami plaukų priežiūrą, turite sutikti, kad turite žinoti, kaip tinkamai elgtis su plaukais. Jūs nešiojate daug šukuosenų, bet tikriausiai nežinote, kad griežtos šukuosenos laiko jūsų plaukus suspaustus valandų valandas.

Naudojate daugybę plaukų priežiūros priemonių, nesusimąstydami, kurios iš jų tikrai naudingos plaukams, o kurios ne. Tikriausiai nežinote, kad jūsų šampūnas ar plaukų dažai taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Jei susiduriate su plaukų problemomis, pasitarkite su gydytoju arba plaukų specialistais, kad išsiaiškintumėte, kas kenkia jūsų plaukams.

2. Anemija:

Anemija yra rimta liga, kurią sukelia mažas geležies kiekis. Moterys labiau linkusios sirgti anemija dėl gausaus menstruacijų ciklo. Antroji anemijos priežastis yra nepakankamas folio rūgšties kiekis organizme. Visa tai reiškia, kad dėl mažos hemoglobino gamybos plaukų folikulai mažai aprūpinami deguonimi. Galiausiai pradeda slinkti plaukai.

3. Nėštumas:

Kelioms moterims plaukai slinksta iškart po gimdymo. Nėštumo metu estrogeno hormono lygis yra aukštas, tačiau po gimdymo hormono lygis normalizuojasi. Dėl šio hormono lygio sumažėjimo gali prasidėti staigus plaukų slinkimas. Tačiau ekspertai šį etapą laiko laikinu.

4. Menopauzė:

Kai moteris sulaukia menopauzės amžiaus, ji gali susidurti su daugybe organizmo pokyčių, o stiprus plaukų slinkimas yra vienas iš šių pokyčių. Plaukų slinkimo priežastis šiame etape yra mažas estrogeno hormono kiekis organizme. Šiuos simptomus galima sumažinti tinkamai prižiūrint arba konsultuojantis su specialistais.

5. Ekstremalus svorio kritimas:

Dauguma moterų nori turėti liekną kūną ir kai kurios iš jų stengiasi laikytis griežto mitybos plano, kad pasiektų šį tikslą. Jos tikriausiai nežino, kad griežti mitybos planai gali sukelti maistinių medžiagų trūkumą organizme. Be to, dietos planas gali sukelti staigų ir ekstremalų svorio kritimą, kuris blogai veikia plaukų sveikatą.

Dabar, jei manote, kad turite kurią nors iš šių priežasčių, netrukus kreipkitės į gydytojus, kad pasikeistų jūsų mąstymas apie plaukus. Jei manote, kad sąlygos yra nekontroliuojamos, galite taikyti PRP plaukų gydymą plaukams ir po to tikrai turėsite nuostabių rezultatų. Dėl PRP gydymo apsilankykite plaukų atkūrimo klinikoje.

Plaukų atauginimo šampūnas

Daugeliui žmonių, kuriems pradeda retėti plaukai, plaukų atauginimo šampūnas atrodo geriausias būdas sustabdyti plaukų slinkimą. Rinkoje yra daug produktų, teigiančių, kad jie ataugina plaukus. Tačiau kai kurie šampūnai nepadeda nieko daugiau, tik prideda apimties likusiems plaukams. Geriausia atidžiau pažvelgti į šiuos produktus ir patikrinti, ar juose yra sudedamųjų dalių, galinčių užkirsti kelią plaukų slinkimui ir paskatinti juos vėl pradėti augti.

Šampūnai pirmiausia naudojami galvos odai ir plaukams valyti. Tai nebūtinai reiškia, kad jie gali sumažinti plaukų slinkimą. Be amžiaus ir genetikos, pagrindinė plaukų slinkimo priežastis yra per didelis dihidrotestosterono arba DHT kiekis plaukų folikuluose. Dėl DHT plaukų folikulas susitraukia ir nustoja gaminti sveikus plaukus. Veiksmingas plaukų augimą skatinantis šampūnas turėtų būti sukurtas taip, kad mažintų DHT. Pjūklo palmeto ir dilgėlių ekstraktai slopina DHT ir užkerta kelią tolesniam plaukų slinkimui.

Bloga galvos odos kraujotaka silpnina folikulus. Rozmarinų ir paprikų eteriniai aliejai padeda pagerinti kraujotaką ir tiekia daugiau maistinių medžiagų į plaukų folikulus. Antioksidantai taip pat gerina sveikatą, nes mažina laisvųjų radikalų, kurie naikina organizmo ląsteles, kiekį.

Sebumas arba riebalinių liaukų aliejus gali susimaišyti su negyvomis odos ląstelėmis ir kitų plaukų produktų likučiais. Dėl jų gali užsikimšti folikulai, todėl plaukai lūžinėja ir iškrenta. Rinkitės ataugų šampūną, kurio sudėtis skirta nuosėdoms pašalinti ir pašalinti susikaupusias nuosėdas nuo galvos odos. Švari galvos oda lemia sveikesnius folikulus ir stipresnius plaukus. Tai padės išvengti tolesnio slinkimo ir vėl pradės augti daugiau plaukų.

Prasta sveikata ir pagrindinių maistinių medžiagų trūkumas taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Idealus ataugančių plaukų atstatantis šampūnas turėtų suteikti maistinių medžiagų, būtinų sveikiems folikulams. Ieškokite šampūnų, kurių sudėtyje yra specialiai sukurtų maistinių medžiagų, tiekiamų tiesiai į plauko folikulą.

Taip pat norėsite, kad šampūnas plaukus ir galvos odą valytų švelniai, bet kruopščiai, nepažeisdamas plaukų. Drėkinamasis šampūnas padės išlaikyti plaukus sveikus ir stiprius.

Rinkoje yra šimtai ataugantiems plaukams skirtų šampūnų, tačiau ne visi jie yra veiksmingi. Be to, ne visi šampūnai skirti tiek vyrams, tiek moterims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]