Dantų implantacija – viskas ką būtina žinoti

Kad ir kaip besirūpintumėme savo dantimis, kartais nutinka įvairiausių nelaimingų atsitikimų, dėl kurių pažeidžiama burnos sveikata. Dantų implantacija – tai labai dažnas sprendimas norintiems pakeisti arba pataisyti sugadintus, prarastus dantis. Jei ir toliau gyvensime su šiais pažeidimais, jie gali neigiamai įtakoti mitybą bei išvaizdą. Neturint kai kurių dantų kramtymas yra nepalyginamai sunkesnis, o pasikeitę valgymo įpročiai gali neigiamai paveikti sveikatą. Vienintelis būdas atstatyti dantis yra implantai. Su chirurgo pakalba įsukus varžtelį į žandikaulį vietoj netekto danties, danties implantas puikiai tinka prarasto danties pakeitimui. Tačiau ką jūs turėtumėte žinoti apie dantų implantaciją.

Ilgą laiką neturint dantų pradeda mažėti kaulai. Jeigu laiku neįsistatysite implantų, šie pokyčiai gali neigiamai įtakoti ne tik jūsų šypseną, bet ir veido formą. Su naujomis dantų šaknimis jūs užtikrinsite, jog žandikaulio pokyčiai yra minimalūs ir veidas atrodo tvirtai ir taisyklingai. Dantų implantai padės įvairiapusiškai išsaugoti gražią veido išvaizdą.

Įstačius naują dantų implantą, galite nebijoti dėl kitų dantų būklės. Ši procedūra yra atliekama labai atidžiai, todėl ji neturi jokios neigiamos įtakos gretimiems dantims. Viskas yra atliekama labai atsargiai, todėl jūsų natūralūs dantys tikrai nenukentės. Gerai atlikus implantaciją, dirbtinio danties šaknys yra tvirtai ir saugiai pritvirtinamos, todėl priešingai nei su protezais, implantai niekada nesukels dantenų dirginimo ar skausmo. Dantų implantacija užtikrina burnos sveikatą ir komfortą.

Atliekant danties implantaciją, įstatomas titaninis varžtelis, kuris tampa buvusios danties šaknies pakaitalu. Kadangi šios medžiagos organizmas neatmeta, ji be jokio vargo suauga su žandikauliu. Varžteliu pakeitus danties šaknį, ant jo galiausiai uždedamas dirbtinis dantis, kurį net sunku atskirti nuo natūralaus.

Prieš atliekant implantaciją odontologijos klinikoje, būtinai pasitarkite su gydytoju. Su jo pagalba daug lengviau nuspręsite ar jums tikrai reikia danties implanto. Nustačius jūsų organizmo bendrą būklę, netrukus jums bus sudarytas tinkamo gydymo planas. Įvertinus kaulo būklę lengva pamatyti kaip prigis implantas, o tai padeda išvengti įvairiausių komplikacijų. Visą tai labai priklauso nuo odontologo patirties. Odontologijos klinikoje “Šypsenos Akademija” dirba puikūs implantuotojai gydytojai odontologai, puikiai išmano savo darbą ir rūpinasi paciento būkle.

Dantų implantas tarnaus jums ilgai tik tada, jei gerai jį prižiūrėsite. Neskyrus papildomos priežiūros pakeistam dančiui gali iškilti daug komplikacijų. Dėl nerūpestingumo susidariusios apnašos gali neigiamai paveikti jautrias dantenas ir išprovokuoti uždegimą. Pirmoji ir geriausia prevencinė priemonė – tai geras, kruopštus dantų valymas. Po danties implantavimo dar didesnę reikšmę turės atidus tarpdančių išvalymas. Pasistenkite nuolat rūpintis savo burnos higiena, ypatingai vietose, kur implantas liečiasi su dantenomis. Valant dantis su dantų siūlu reikia atsargiai elgtis ypač atsargiai, kad nepadaryti jokios žalos naujam implantui.

 

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]