Ar verta įsigyti naudotą nešiojamą kompiuterį?

nesiojamas kompiuteris

nesiojamas kompiuteris
Naudoto nešiojamo kompiuterio pirkimas gali pasirodyti nepaprastai patrauklus vien dėl labai prieinamos kainos. Tačiau šitoks įrenginio perpardavimas yra labai paslaptingas, o žinoti visus eksploatuojamos prekės niuansus yra daug sunkiau nei atrodo. Gauti visiška tiesą iš pardavėjo lūpų yra beveik neįmanoma, todėl naudoto nešiojamo kompiuterio pirkimas yra pasiruošimo reikalaujantis procesas. Tik gerai pasidomėję niuansais, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį, sugebėsite rasti kokybiška prekę. Nešiojamas kompiuteris mokslams neturi būti brangus, todėl pirkėjai ir ieško pigesnės, naudotos prekės. Tačiau ar verta įsigyti nešiojamą kompiuterį ir ką derėtų žinoti, prieš imantis šio žingsnio.

Dažniausiai besidomint naudota preke pirkėjai švaisto labai daug laiko, klausinėjant pardavėjo kokia yra pardavimo priežastis. Dažniausiai ji nekelia jokio įtarimo. Naudoti kompiuteriai studijoms, mokslams ar žaidimams yra greičiausiai parduodami todėl, kad pardavėjas gavo galingesnį, modernų prekės variantą. Jei jūs domina tam tikras nešiojamas kompiuteris, nepamirškite patikrinti belaidžius Wi-Fi, Bluetooth ryšius ir išbandyti prietaiso USB, ausinių lizdus. Šią greitą patikrą galite atlikti su išmaniojo telefono pagalba.

Nešiojamo kompiuterio išorė nėra pats svarbiausias rodiklis, tačiau jos nevertinti taip pat būtų kvaila. Išoriniai defektai taip pat turi didelę įtaką prietaiso veikimui, būklei. Svarbiausia yra patikrinti, ar matomos korpuso atidarymo žymės, o ne mažyčiai ekrano bei korpuso pažeidimai. Šis rodiklis leidžia pamatyti, ar prietaisas buvo dažnai taisomas. Jei nešiojamo kompiuterio pardavėjas teigia, jog prekė nėra patyrusi jokių gedimų, tačiau galite pamatyti įbrėžimus ant varžtelių, o kartais net ir jų trūkumą, tai parodo, kad pardavėjas jums nesako visos tiesos. Taip pat nepamirškite skirti dėmesio ekrano plokštei. Atidarant ekraną neturite girdėti jokio trynimo, girgždėjimo, tuo tarpu uždarytas ekranas negali liestis prie korpuso ar klibėti. Nepaisant to, ar naudosite kompiuterį žaidimams, ar darbui, visi klaviatūros mygtukai turi spaustis tolygiai ir vienodai.

Tačiau daug saugesnis, paprastesnis ir patogesnis būdas gauti nešiojamą kompiuterį – tai BeKredito.lt siūloma nuoma. Bekredito.lt nuomos paslauga leidžia išsinuomoti kompiuterį darbui, mokslams ar bet kokioms kitoms reikmėms be jokių paskolų, kreditų ar užstatų. Sumokėjus visai nedidelę mėnesio įmoka galėsite tuojau pat naudotis savo naujuoju nešiojamu kompiuteriu. Ši alternatyva yra daug patrauklesnė, nei naudoto kompiuterio pirkimas pas įtartiną pardavėją. Visos jums siūlomos prekės bus naujos, o jei norima prekė jau buvo išnuomota, jums visada bus apie tai pranešta. Šis įsigijimo būdas yra kur kas pranašesnis, nei naudoto kompiuterio pirkimas, kadangi prieš išsinuomojant prekę visada žinosite apie jos nepriekaištingą būklę. Bekredito.lt nuomos paslaugos yra labai lanksčios, leidžiančios jums bet kada nutraukti sutartį be papildomų mokesčių, o panorėjus vėl atnaujinti sutartį, galėsite tai padaryti ir neprarasti jau prieš tai sumokėtų įmokų.

Naudoto kompiuterio pirkimas – tai tarsi loterija, kurią laimėti nėra lengva. Išsinuomoti norimą prekę yra paprasta, saugu ir visai nerizikinga.