Verslas

Verslo dovanos ir reklaminė atributika jau internetinėje prekyboje!

dovanos

Mano reklama www.manoreklama.lt pirmoji Lietuvoje verslo dovanų ir reklaminės atributikos internetinė  parduotuvė. Daugybė reklamos agentūrų savo produktus pateikia elektroniniuose kataloguose, kuriuose be reklamos vadybininko, savo norimos prekės užsisakyti neįmanoma, o išgirdęs vadybininkas jog jūs norite tik vieno stilingo termo puodelio ar vyno atidarytuvo, net nebaigęs pokalbio pasakys jums: “viso gero”. Tikrai nereikia pykti ir širsti ant reklamos agentūros ar niekam kalto vadybininko, nes pavienių produktų užsakymų apdorojimas užima labai daug laiko ir finansinių sąnaudų, pradedant logistikos mokesčiais ir baigiant buhalterine administracija.

Iškyla klausimas, koki stebuklai vyksta Mano reklama elektorninėje parduotuvėje, jei nei viena reklamos agentūrą nedirba su vienetinių nuostolį nešančių produktų užsakymais?  Dirbančių supermenų tikrai čia nerasite, o ko negali padaryti žmogus, tą gali padaryti kompiuterinė sistema. Parduotuvė yra programiškai surišta su tiekėjų sandėliais, todėl nusipirkus prekę Mano reklama elektroninėje parduotuvėje, automatikšai ji keliauja pas jus ir nereikia didelių stebuklų, varginančių pokalbių su vadybininkais ar susirašinėjimų elektroniniais laiškais, jei jums reikia tik to vieno vienintelio mėlyno skėčio, kuris Mano reklama elektroninėje parduotuvėje gali būti užsakytas vos keliais kompiuterio pelės paspaudimais.

Kaip veikia elektroninės parduotuvės visiems aišku, tačiau produktas tampa verslo dovana ir reklaminiu atributu tuomet, kada yra ant jo uždedamas ženklas, užrašas, logotipas. Mano reklama elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti prekių su Jūsų norimu logotipu, tačiau šioje vietoje mūsų vadybininko ir dizainerio jokia programinė sistema, mašina ir joks robotas nepakeis. Maketą ant gaminio ruošiame pagal kliento pageidavimus ir tik jam patvirtinus uždedame atitinkamu spaudos būdu, šilkografija, tampografija, siuvinėjimu ar lazeriniu graviravimu spaudą ant pasirinkto gaminio.

Mano reklama elektroninėje parduotuvėje spauda dedama ant visų produktų kategorijų: Kelioninių tašių, krepšių, kuprinių, skėčių, raktų pakabukų, namų apyvokos daiktų, puodelių, servizų, pledų, vyno atidarytuvų, virėjo kepurių ir prijuosčių, antistresinių, relaksacinių gaminių, laisvalaikio prekių bei žaidimų. Praktiškos, naudingos dovanos Manoreklama elektroninėje parduotuvėje. Mano reklama – gera dovana!