Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui

Visi mes norime, kad tiek mes, tiek namiškiai ir svečiai mūsų namuose jaustųsi kuo jaukiau. Tačiau mes niekaip nesuteiksime jiems trokštamos šilumos jeigu nepasirūpinsime kokybišku namų apšiltinimu. Kai galvojame apie gerai atliktus, kokybiškus šiltinimo darbus, susimąstome – kokios šiltinimo medžiagos labiausiai tiktų mūsų namams? Kai įvairiausių šiltinimo medžiagų pasirinkimas yra toks didelis, nieko nuostabaus, kad šis klausimas tampa tikru galvos skausmu. Tačiau laikui bėgant, vis daugiau ir daugiau žmonių sudomina šiltinimas poliuretano putomis. Ši medžiaga užtikrina unikalų, nebrangų šiltinimą jūsų namams. Tačiau kas nulemia tokį nepriekaištingą poliuretano efektyvumą? Kodėl jūs turėtumėte šiltinti namus putų poliuretanu?

Nors poliuretano putos kol kas nėra pati populiariausia šiltinimo medžiaga, ji pamažu ima rodyti pranašumą prieš konkurentus. Šiltinimas poliuretanu sulaukia didesnio populiarumo užsienyje, nes ši medžiaga ne tik stipriai sumažina šilumines išlaidas, bet ir suteikia namams trūkstamos apsaugos nuo drėgmės. Nors Lietuvoje ši medžiaga dar nėra labai populiari, tačiau jau ir mūsų tautiečiai pamažu pastebi šios medžiagos efektyvumą.

Šiltinimas putų poliuretanu yra labai paprastas procesas. Su specialios įrangos pagalba, šį medžiaga yra užpurškiama ant šiltinamo ploto. Dėl šio nestandartinio šiltinimo būdo, poliuretanas gali apšiltinti net sunkiausiai pasiekiamus namo plotus. Medžiagos universalumas tinka tiek sienų šiltinimui, tiek sandarinimui. Termoplastinis poliuretanas – tai pati geriausia medžiaga sudėtingiems apšiltinimo darbams. Medžiagos atsparumas drėgmei apsaugos jūsų namą nuo drėgmės ir gerai sutrukdys susiformuoti pelėsiui. Poliuretano putos – tai labai lengva šiltinimo medžiaga, niekaip neapsunkinanti pastato, o šiltinimo darbams naudojamas sluoksnis yra gan plonas. Dirbant su poliuretanu, kiekvienas šiltinimo darbas vyksta nepaprastai greitai, nes medžiagos stingimo greitis yra nepaprastas, o prieš pradedant darbus šiltinimo paviršius nereikalauja jokio ypatingo paruošimo. Poliuretano putos, sako ekologiškumo ir universalumo dėka užkariavo daugumos namų šeimininkų širdis.

Apšiltinimo medžiagų įmonė „Gamo“ turi puikų pasirinkimą, tiek uždarų, tiek atvirų porų poliuretano putų. Atvirų porų poliuretanas labiausiai tinka naujos statybos namams, užtikrinant jiems nuostabų šiluminį efektyvumą už labai prieinamą kainą. Ši medžiaga yra nepaprastai gera šlaitinio stogo apšiltinimui. Atvirų putų poliuretaną taip pat galite rinktis tiek vidiniam, tiek išoriniam vedinio namo šiltinimui. Poliuretano lengvumas ir minkštumas neapsunkina pastato sienų, o kaip tik leidžia joms lengvai kvėpuoti. Komercinės paskirties ar gamybai skirtiems pastatams yra naudojamas uždarų porų poliuretanas. Jo sunkumas, kietumas, tvirtumas bei atsparumas labai tinka betoninėms ar metalinėms konstrukcijoms. Šis šiltinimo būdas tinka tik pastato išorei ir labiausiai tinka didelėms gamykloms, fabrikams. Gamo purškiamos putos pasižymi dar neregėtu universalumu. Norėdami sužinoti daugiau ir rasti tinkamiausią medžiagą savo namų apšiltinimui, visus svarbiausius patarimus galite rasti čia .

Susiję straipsniai:

Palankios spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos leidžia papildomai užsidirbti

Daugelis džiaugiasi, kad turi metalo. Tiek juodasis, tiek ir spalvotieji metalai yra vertingi ir už juos galima gauti pinigus. Kuo daugiau turėsite metalo, tuo labiau galėsite praturtėti. Žinoma, juodojo ir spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos nuolat kinta, bet tikrai yra pakankamai aukštos šiuo metu, kad galėtumėte organizuoti metalo transportavimą ir taip papildomai užsidirbti. Pastebima, kad […]

Gėlių pristatymas į namus – vos keliais mygtukų paspaudimais

Dar niekada nebuvo taip paprasta ir lengva ką nors pasveikinti ar nustebinti. Juk taip dažnai artėjant tam tikrai progai ar šventei, vis sukame galvą – ką reikės padovanoti ir kaip būtų galima pradžiuginti artimą, draugą arba kolegą. Šventės gali būti ir visiems puikiai pažįstamos: Motinos diena, gimtadienis, vardadienis, Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ar vestuvių metinės; […]