Automobilių dalys: naujos ar naudotos?

automobiliu dalys

automobiliu dalys 

Pirkdami automobilį visuomet tikimės, kad jis tarnaus kaip įmanoma ilgiau ir nekels didelių problemų. Deja, kaip ir bet kokia kita technika, transporto priemonės taip pat genda ir joms reikalinga priežiūra, atnaujinimas. Vieni dalių ieško salonuose ir kreipiasi tiesiai į pardavėjus, o kiti bando laimę ir perka naudotas dalis. Visgi visuomenėje jau seniai kyla diskusija, kokios automobilių dalys geresnės ir patikimesnės: naudotos ar naujos? Apžvelkime visus už ir prieš.

Naujos automobilių dalys

Naujos automobilių dalys dažniausiai pasirenkamos, jei transporto priemonė pirkta salone ir yra pakankamai nauja. Tokiais atvejais salonai įsipareigoja užfiksuoti ir sutvarkyti gedimus, teikti konsultacijas ir visą reikiamą pagalbą: nuo dalių keitimo iki pakaitinio automobilio išdavimo. Naujos automobilių dalys taip pat reikalingos, jeigu turite išskirtinio modelio automobilį ir rasti tinkamas dalis apskritai sudėtinga, jas tenka vežtis ar užsisakinėti iš užsienio šalių.

Visgi svarbu įvertinti tai, kad naujos automobilių dalys yra kur kas brangesnės, todėl ne visi gali jas įpirkti. Jei transporto priemonė nėra nauja ir pakankamai populiaraus modelio, gerų ir puikiai veikiančių dalių galima rasti iš tiekėjų, kurie pardavinėja naudotas dalis. Taip žmonės sutaupo pinigų ir gali greitai išspręsti su transporto priemone iškilusias problemas.

Naudotos automobilių dalys

Kaip jau minėjome, naudotos automobilių dalys pasižymi gera kaina, plačiu pasirinkimu ir galimybe greitai įsigyti reikiamą gaminį. Visgi pagrindinis minusas, dėl kurio daugelis žmonių sudvejoja – jų patikimumas. Pirkdami naudotas dalis negalite būti tikri, kad jos veiks efektyviai, nėra jokių garantijų. Tokios problemos ypač aktualios, jei dalis perkate iš automobilių turgų ar neaiškių, pavienių skelbimų. Tepalus juk irgi perkate tik patikimus, naujus. Kokybiški tepalai užtikrina ir naujų ir naudotų dalių veikimo ilgaamžiškumą, tad reiktų pasvarstyti, ar kaina iš tikrųjų yra esminis pasirinkimo kriterijus.

Tam yra išeitis. Rinkoje egzistuoja ne viena svetainė ar įmonė, kuri pardavinėja patikimas, patikrintas automobilių dalis. Jums tereikia susirasti žinomus, rinkoje ilgai veikiančius pardavėjus, kurie kruopščiai prižiūri, kad visos juos pasiekusios automobilių dalys būtų tinkamos ir geros būklės. Skirtingai nei pavieniai ar turgaus pardavėjai, tokios įmonės yra įregistravusios veiklą ir niekur nedingsta bei atsiradus problemoms ieško sprendimo būdų ar pakeičia netinkamas dalis naujomis.