Greitieji kreditai internetu – labai populiarus vartotojų pasirinkimas

Greitieji kreditai (https://www.kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/greitieji-kreditai) internetu jau nuo seno mūsų šalyje sulaukia didžiulio vartotojų dėmesio. Žinoma, didžiausio populiarumo šios rūšies paskolos sulaukė pradžioje, kuomet atsirado pirmosios kredito bendrovės ir kuomet greitųjų kreditų suteikimo tvarka buvo labai nesudėtinga. Kaip bebūtų, visa tai bėgant laikui pasikeitė, kadangi kreditoriams pradėti taikyti kur kas griežtesni reikalavimai ir juos imta griežčiau ir atidžiau kontroliuoti. Taigi, nors šiandien greitieji kreditai vis dar yra labai populiarūs, jų suteikimo tvarka yra pasikeitusi – dabar kiekvienas vartotojas turi atitikti griežtus reikalavimus.

Kokius reikalavimus privalo atitikti šiuolaikiniai vartotojai

Jei jūs norite kreiptis į kreditorius ir sulaukti teigiamo jų atsakymo, tuomet akivaizdu, kad jūs privalote būti mokūs fiziniai asmenys. Jei jūs neatitiksite bent vieno iš jūsų pasirinktų kreditorių keliamų reikalavimų, galite būti tikri, kad sulauksite neigiamo jų atsakymo. Be to, nereikia pamiršti, kad kiekvienas kreditorius gali taikyti skirtingus reikalavimus. Nors akivaizdu, kad visuomet yra vadovaujamasi vartotojų mokumo vertinimo įstatymu, kreditoriai gali taikyti ir papildomas taisykles, kurios visą tai dar labiau sugriežtina. Todėl, jei jūs klausiate savęs, kokius gi reikalavimus privalote atitikti, nepamirškite atsižvelgti į kelias svarbias detales.

  • Mėnesinės pajamos. Jei jums reikalinga paskola, būkite tikri, kad kreditoriai atsižvelgs į jūsų gaunamas mėnesines pajamas. Tai visuomet yra labai svarbus veiksnys, kurio nepamiršta įvertinti nei vienas kreditorius. Pajamos turi būti oficialios ir pakankamos norimo dydžio paskolai gauti.
  • Finansiniai įsipareigojimai. Žinoma, finansiniai įsipareigojimai ir jų dydis taip pat vaidina ne ką mažiau svarbų vaidmenį. Jei jūsų pajamos bus pakankamos, tačiau jūsų finansiniai įsipareigojimai sieks tam tikrą ribą, jums negalės būti suteikta papildoma paskola. Jei žmogus į kreditorius kreipiasi vienas, tuomet taikoma 20 proc. finansinių įsipareigojimų riba (šiuo atveju kalbama apie žmogaus gaunamas mėnesines pajamas ir mėnesinių paskolų grąžinimo įmokų sumą). Jei kreipiamasi su bendraskoliu, tuomet riba padidėja iki 40 proc.
  • Kredito istorija. Nepamirškite, kad asmeninė kredito istorija yra svarbi kiekvieno mokumo vertinimo metu. Ji labai akivaizdžiai parodo, kokia gali būti jūsų finansinė situacija, kaip jūs žvelgiate į savo asmeninių finansų valdymą, koks yra jūsų požiūris į savo prisiimamus finansinius įsipareigojimus ir kt. Todėl jei žmogaus asmeninė kredito istorija būna prasta, kreditoriai tokį vartotoją gali vertinti neigiamai.
  • Šeimyninė padėtis. Kuomet kreipiamasi dėl paskolos, visuomet yra atsižvelgiama ir į žmogaus šeimyninę padėtį, pvz., ar jis gyvena santuokoje, ar jis turi vaikų (jei taip – kiek) ir kt. Tai turi labai didelės tiesioginės įtakos žmogaus mokumo vertinimui.
  • Darbo stažas. Žinoma, niekuomet nepamirštama atsižvelgti į žmogaus turimą darbo stažą. Šiuo atveju darbo stažą reikėtų suprasti ne kaip per visą gyvenimą dirbtų darbų stažą, tačiau stažą paskutinėje darbovietėje. Jis turi būti netrumpesnis kaip 4 mėn.

Labai didelis kreditorių pasirinkimas

Kadangi paskolos yra labai populiarus finansinis instrumentas, kurį yra linkę pasirinkti pakankamai daug mūsų šalies gyventojų, dabartinėje rinkoje taip pat yra daugybė kreditorių (pvz., https://www.kreditus.eu/lt/imones/166-mogo) ir tarpusavio skolinimo platformų.

Tai reiškia, kad prieš nusprendžiant į kuriuos kreditorius jums vertėtų kreiptis ar kuriais paskolų pasiūlymais jums būtų vertingiausia pasinaudoti, turėtumėte skirti pakankamai laiko ir palyginti jums šiuolaikinėje rinkoje prieinamus variantus. Tai patogiausia padaryti į pagalbą pasitelkiant paskolų palyginimo portalus. Juose taip pat gausu labai naudingos ir praktiškos finansinės informacijos, kuri palengvina galutinio finansinio sprendimo priėmimą.

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]