Antakių makiažo patarimai

Antakiai įrėmina visą veidą, todėl jų forma ir dydis yra labai svarbūs jūsų išvaizdai. Jei žinotumėte, kaip tinkamai suformuoti antakius, juos formuotumėte taip, kad jie išryškintų visą veidą, paryškintų jūsų bruožus ir apskritai atrodytumėte ryškiau.

Štai keletas antakių makiažo patarimų, kuriuos galite lengvai išmokti ir jais vadovautis:

Antakių užpildymas

Antakių užpildymas yra puiki gudrybė, kurią reikia žinoti darant antakių makiažą. Paprasčiausiai sausa tušo lazdele arba antakių formavimo priemone, jei turite galimybę, sušukuokite antakius žemyn.

Antakių arką paryškinkite antakių pieštuku brėždami liniją prie viršutinių antakių kraštų. Tada sušukuokite abu antakius į viršų ir į išorę.

Jei antakius per daug pincetavote, tiesiog antakių formavimo šepetėliu iššukuokite visus plaukelius pagal augimo kryptį, o dar matomus plotelius nupudruokite pudra. Nepadauginkite nei viršuje, nei apačioje, ir štai jums tobulai suformuoti antakiai.

Tobuli antakiai

Naudodami antakių formavimo priemonę antakius užrieskite į viršų. Tada nukirpkite visus perteklinius plaukelius, augančius natūralaus antakio viršuje. Įsitikinkite, kad neiškirpote per daug galų, nes ant antakių liks matoma plikė.

Aštriu antakių pieštuku užpildykite vietas, kuriose plaukelių mažiau, kad pasiekti rezultatą gali naudoti vadinamus serojos geriausi antakiai dažai  produktus iš vitrinapro.lt .Greitais, įmantriais brūkšneliais brėžkite plaukelius. Jei antakiai labai ploni, naudokite antakių pudrą, kad juos paryškintumėte ir suteiktumėte jiems natūralesnę išvaizdą.

Antakių šepetėliu užtepkite pudros ant antakių ir išsklaidykite ją į viršų ir į išorę. Jei antakius darote pirmą kartą, pabandykite pasitelkti tonuojamą antakių gelį, kuris puikiai tinka antakių makiažui išlaikyti.

Padenkite gelį į viršų ir į išorę, galiausiai nuvalykite gelio perteklių ir palikite jį sustingti. Kai gelis susigers, turėsite nuostabius, tobulai paryškintus antakius.

Keletas dalykų, kuriuos reikia prisiminti apie antakių makiažą

Šiandien yra daugybė produktų, skirtų padėti išlaikyti antakių formą. Yra antakių kaukių, trafaretų ir užpildų. Turint tiek daug antakių makiažo galimybių, šiais laikais nėra jokio pasiteisinimo dėl negražių antakių.

Antakių formavimas

Antakių formavimas yra vienas iš būdų, kuriuos naudojame savo bruožams paryškinti. Tinkamai naudojant antakius galima formuoti taip, kad jie išryškintų mūsų veido bruožus ir padėtų sukurti nepamirštamą grožį. Neteisingai suformuoti antakiai gali atitraukti dėmesį nuo kitų mūsų bruožų.

Antakių formavimas atliekamas daugumoje kirpyklų, SPA centrų ir specializuotų salonų, kurie specializuojasi plaukų šalinimo srityje. Technikai yra gerai apmokyti pašalinti nepageidaujamus plaukelius ir suteikti antakiams prigludusią formą.

Antakių formavimas skirtas paryškinti esamus bruožus. Forma turi būti pritaikyta prie jūsų veido ir pabrėžti jūsų bruožus. Jei jūsų veidas apvalus, antakiai turėtų būti labiau išlenkti. Jei jūsų veidas pailgas, antakių arkos norėtųsi atsisakyti. Antakio arka pritrauks akis prie antakio, todėl jūsų veidas atrodys ilgesnis. Jei jūsų veidas kvadratinis, antakiai turėtų būti šiek tiek storesni ir šiek tiek lenkti.

Kaip formuojami antakiai? Yra kelios galimybės, kaip puikiai sutvarkyti antakius. Labiausiai paplitęs yra pincetas arba skutimas. Šis metodas gali būti labai skausmingas ir užima daug laiko. Galite rinktis tai daryti patys arba pavesti tai atlikti specialistui salone.

Antakių depiliacija vašku yra greičiausias ir paprasčiausias būdas pašalinti nepageidaujamus plaukelius ir suformuoti antakius. Antakių depiliacija vašku yra mažiau skausminga nei pincetas. Skausmas minimalus, nes plaukeliai pašalinami iš karto. Karštas vaškas dedamas ant šalinamų plaukelių ir vienu greitu judesiu ištraukiamas.

Vienas unikaliausių antakių priežiūros būdų vadinamas antakių sriegimu. Tai senas senovės indų metodas, kai medvilninis siūlas apvyniojamas aplink antakius ir judinamas aukštyn ir žemyn, kad būtų pašalinti plaukeliai. Antakių sriegimas siūlu leidžia išgauti tikslią ir švaresnę liniją. Antakių sriegimą turėtų atlikti tik profesionalai.

Nesvarbu, ar pasirinksite pincetavimą, siūlų vėrimą, ar antakių depiliaciją vašku, turėsite tinkamai prižiūrėti antakius. Kad antakiai gerai atrodytų, paprastai juos reikės tvarkyti kas 2-3 savaites. Taigi, jei ieškote naujos išvaizdos arba norite atnaujinti savo išvaizdą ir išryškinti veido bruožus, kreipkitės į specialistą dėl antakių priežiūros. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, apsilankykite pas specialistą, kuris parinks tobulą antakių formą, kad išryškintų konkrečius jūsų veido bruožus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]