Kaip išmokti važiuoti elektriniu paspirtuku?

Elektriniams paspirtukams populiarėjant, daugėja žmonių, kurie bando važiuoti pirmą kartą. Nors tai yra tarsi važiavimas paspirtuku, yra keletas skirtumų. Panagrinėkime, kokių taisyklių reikia laikytis, norint išmokti važiuoti elektriniu paspirtuku. Važiuoti elektriniu paspirtuku yra tikrai paprasta ir intuityvu. Pirmieji žingsniai yra labai svarbūs jūsų saugumui. Atlikite žemiau nurodytus veiksmus ir netrukus važiuosite pats saugiai.

Padėkite elektroninį paspirtuką ant lygaus asfaltuoto kelio ar šaligatvio. Tai leis išmokti žingsnius ir pajusti važiavimo jausmą, nesijaudinant dėl ​​kalnelių ar kitų kliūčių. Pakelkite atramą. Pasinaudodami bet kuria koja pakelkite atramą po motoroleriu arba šalia jo. Po to jis atsirems, todėl būtinai laikykitės jo!

Pasispyrimo funkcija. Padėkite silpną koją ant motorolerio denio koja į priekį. Pasilenkite į priekį ir abiem rankomis laikykite vairą. Savo kitą koją taip pat padėkite ant pagrindinės paspirtuko platformos. Kai judate, tvirtą koją padėk ant denio už silpnos kojos. Tai leis jums išlaikyti pusiausvyrą ir sumažinti savo svorio pasiskirstymą. Tolygiai išlaikykite greitį. Skirtingų tipų e-motoroleriai turi skirtingas droselių formas, tačiau jų visų technika yra vienoda. pradėkite nuo lėto sklandaus judesio, kad paspirtukas pajudėtų. Naudodamiesi stipria koja, išlaikykite pusiausvyrą, kol pradedate judėti. Turėkite omenyje, kad pasukus vairą motoroleris pasisuks. Kaip ir droselio, judesiai turi būti lėti ir tolygūs, kad važiavimas būtų kuo sklandesnis.

Naudokite stabdžius. Daugelis aukščiausios kokybės elektrinių paspirtukų turi stabdžius, panašius į motociklą, mopedą ar dviratį. Paprasčiausiai patraukite stabdžių svirtį, kad sulėtintumėte elektroninį paspirtuką. Būtinai traukite jį lėtai, nes nuo staigaus judesio galite prarasti pusiausvyrą ir nukristi nuo paspirtuko. Taip pat yra galimybė naudoti galinį stabdį, kad lėtėtų palaipsniui.

Nusipirkus elektroninį paspirtuką, pirmą kartą bandant juo pasinaudoti, patartina perskaityti susipažinimo instrukcija, kad suprastumėte kaip kas veikia. Tuomet galėsite saugiai juo naudotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]