3 patarimai, padėsiantys neapsirikti internetu perkant vyrišką sportinį kostiumą

sportinis kostiumas

Vyrai, priešingai nei dailiosios lyties atstovės (nekalbant apie tą grupę džentelmenų, kuriems išvaizda yra vienas iš prioritetų), nemato prasmės praleisti valandų valandas prie veidrodžio. Ta pati taisyklė galioja ir kalbant apie aprangą – svarbu, jog būtų patogu. Ar gali būti idealesnis drabužis minėto poreikio išpildymui nei sportinis kostiumas? Tikrai ne! Tiesa, reaguojant į išaugusį vyrų susidomėjimą šia prekių grupe, padaugėjo ir pastarąją pardavinėjančiųjų skaičius. Ką svarbu žinoti, norint išsirinkti tinkamą drabužį bei apsisaugoti nuo nesąžiningų pardavėjų?

Venkite pigaus kiniško šlamšto. Tikriausiai ir jūs esate išbandę galimybę apsipirkti užsienio elektroninėse parduotuvėse, kuriose kainos atrodo gerokai mažesnės nei pas mus.  Taip, smulkių buitinių niekučių įsigyti galima, tačiau, remiantis kitų pirkėjų patirtimi, pirkti kiniškų „brandinių“ rūbų nerekomenduojama. Gautas sportinis kostiumas gali sukelti lengvą šoką: arba iš karto šaukte šaukti, jog yra pigus padirbinys, arba savo žemą kokybę išduoti jau po pirmojo skalbimo. Ką jau kalbėti apie dydį, kuris, siunčiantis drabužius iš užsienio, privalo būti itin kruopščiai įvertintas.

Aplenkite neaiškius pardavėjus. Internetinėje erdvėje (skelbimų portaluose, socialiniuose tinkluose ir kitur) apstu fizinių asmenų, pardavinėjančių įvairius daiktus, drabužiai – vieni jų. Jei daiktas iš tiesų kokybiškas ir naujas, mažos kainos nesitikėk. Tada kyla natūralus klausimas, kam turėti reikalų su privačiais pardavėjais, jei net apčiuopiamos galimybės sutaupyti nėra? Tokios legalios internetinės drabužių parduotuvės kaip Apsirenk.eu siūlo ne tik geras kainas, bet ir lanksčias galimybes netikusią prekę gražinti (tai itin aktualu, kai vyriškas sportinis kostiumas įsigyjamas internetu). Tuo atveju, kai pardavėjas vilioja itin maža kaina, derėtų pagalvoti, ar tik šis neperparduoda iš užsienio parsisiųstų, neaiškios kokybės klastočių? Pasitaiko atvejų, kai tokie prekeiviai, vos tik gavę pavedimą iš naivių pirkėjų, tiesiog dingsta…Nei prekės, nei pinigų.

Atidžiai rinkitės drabužį. Sportinis kostiumas, pavaizduotas nuotraukoje, gali skirtis nuo realaus šio vaizdo. Norint teisingai pasirinkti, būtina atidžiai skaityti po kiekviena preke pateiktą informaciją (dydis, išmatavimai, medžiaga ir kita).? Kyla abejonių, jog prekės aprašyme pateikta nuotrauka yra reali? Susisiekite su pardavėju ir paprašykite papildomų nuotraukų.

 

 

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]