„Kodėl aš čia?“ – pojūčių spektaklis Vilniuje

spektaklis 

Spalio 17 dieną visi vilniečiai yra maloniai kviečiami apsilankyti pojūčių spektaklyje Vilniuje. Tai puiki proga pabūti kitokiame ir išties išskirtiniame teatro pasirodyme.

 

Pagrindinė spektaklio tema yra – tam, kad galėtume matyti, turime matyti ne akimis, o savo vidumi ir protu.

 

„Kodėl aš čia“ spektaklis vyks aklinoje tamsoje. Čia lankytojai turės vadovautis visais kitais savo pojūčiais – uosle, klausa, lietimu ir net skonio receptoriais. Šiam spektaklio pasirodymui taip pat labai puikiai pasitarnaus ir lankytojų intuicija.

 

Tai išties bene vienintelis toks teatro pasirodymas, kada visą tikrovę reikės patirti visiškai nesinaudojant savo regėjimo galia.

 

Spektaklio dalyviais vieno pasirodymo metu galės tapti tik 12 lankytojų. Pasirodymo metu puikiai bus galima įsijausti į tai, ką patiria aklas žmogus ir kaip jis orientuojasi šiame pasaulyje.

 

Pojūčio spektaklio režisierė S. Sandarytė maloniai laukia visų norinčiųjų patirti „kitokią“ realybę spektaklio metu.

 

Bilietus galima iš anksto įsigyti internetu arba renginio vietoje, likus bent 1 valandai iki pasirodymo pradžios.

 

Spektaklio vieta: Naujasis teatras, A. Jakšto g. 9 – 130.

Laikas: Spalio 17 diena, 19 valanda.

 

 

Susiję straipsniai:

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]

Populiariausi renginiai Vilniuje šiandien įtraukiantys kiekvieną šeimos narį

Žemėjant oro temperatūrai vilniečiai ir šio miesto svečiai nesėdi rankų sudėję – nori sužinoti ką nors naujo ar tiesiog smagiai praleisti savo laisvą laiką. Populiariausi  renginiai Vilniuje šiandien būtent tam ir yra sukurti. Jų apstu ir tinka kiekvienam. Šiame straipsnyje išvardinsime kokie renginiai Vilniuje šiandien yra populiariausi ir kada jie įvyks. Taip pat patarsime kaip […]