Užgavėnių kaukių gamybos užsiėmimai

Nenumaldomai artėja viena smagiausių žiemos švenčių – Užgavėnės. Lietuviai nuo seno šiai progai skiria atitinkamą dėmesį, nes yra tikima, kad tik triukšmingai išvarius žiemą, galime sulaukti spalvingo pavasario. Užgavėnių kaukės – bene svarbiausias akcentas šios šventės metu, todėl visu vilniečiai yra maloniai kviečiami į etninės kultūros centrą, kur bus galima išmokti pasigaminti originalias Užgavėnių kaukes.

 

Šie puikūs kaukių gamybos užsiėmimai – tikra pramoga tiek mažam, tiek dideliam, todėl sudarytose grupėse gali dalyvauti, kad ir visa šeima (priimami ir moksleiviai nuo 4 klasės). Kaip jau yra žinoma, nuo seno lietuviai gaminasi Užgavėnių kaukes, kuriose atvaizduojami gyvuliai (pavyzdžiui, arkliai, ožkos, gervės, meškos). Labai dažnai gaminamos ir velnių kaukės arba moterys tiesiog persirengia raganomis, čigonėmis. Užsiėmimų metu galėsite išmokti pasigaminti tikrai išskirtines kaukes ir tokiu būdu ne tik tinkamai pasiruošti šventei, bet ir smagiai praleisti laiką.

 

Užsiėmimų metu visi dalyviai turės specialius kaukių muliažus, ant kurių bus galima panaudoti įvairias dekoracijas ir taip susikurti vienetinę Užgavėnių kaukę. Dalyviai gaus visas reikiamas priemones kaukei pasigaminti. Būtina išankstinė registracija!

 

Užsiėmimų laikas: 01 28 – 03 01.

Užsiėmimų trukmė: 33 dienos.

Užsiėmimų vieta: Vilniaus etninės kultūros centras, Pamėnkalnio gatvė 34, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Kodėl verslo paskolos tokios populiarios

Verslo paskolos labai išpopuliarėjo tarp verslininkų ir verslo savininkų dėl kelių pagrindinių priežasčių, kurios atitinka jų finansinius poreikius ir augimo siekius.

Kirpimo mašinėlės šunims iš el. parduotuvės Dokrinesa

Kirpimo mašinėlės šunims yra nepakeičiami įrankiai augintinių savininkams, kurie savo pūkuotus draugus nori kirpti namuose, arba profesionaliems kirpėjams. Šios specializuotos kirpimo mašinėlės skirtos įvairioms šunų veislėms ir kailio tipams, todėl užtikrina veiksmingą ir patogų kirpimą. Renkantis šunims skirtas kirpimo mašinėles būtina atsižvelgti į keletą veiksnių, kad jos atitiktų konkrečius jūsų poreikius ir šuns kirpimo reikalavimus. […]