Kinas Kultūra Pramogos Renginiai

Spektaklis „Kai žmonės vaidino dievą“

Tikriausiai daugelis puikiai žino apie didžiausią 20 amžiaus nelaimę – II pasaulinį karą ir jo metu masiškai žudomus žydus. Jauna trylikametė Ana Frank rašė dienoraštį ir užfiksavo kraupius žydų genocido atvejus, bei, žinoma, aprašė savo išgyvenimus ir jausmus. Ši istorija tokia jautri, kad bemaž tapo populiari. Anos Frank dienoraštis buvo išverstas net į 60 kalbų ir pagal jį buvo statomi ne tik kino filmai, bet ir spektakliai. Visa šią istoriją dabar jau galime išvysti ir Lietuvos teatro scenoje, todėl visus vilniečius kviečiame būtinai apsilankyti spektaklyje „Kai žmonės vaidino dievą“

 

Pats pavadinimas „Kai žmonės vaidino dievą“ iš karto nusako visą tuometinę karo situaciją. Juk tada kai kurie asmenys jautėsi dievais ir manė galintys nuspręsti, kurie žmonės gali gyventi, o kurie ne. Istorijos pagrindas – „normalaus“ gyvenimo ir kasdienybės ilgesys, persmelktas nuolatinės baimės. Meilė, viltis ir galiausiai mirtis – akcentinės spektaklio temos.

 

Ana Frank kartu su kitais žydais net dvejus metus slapstėsi vienoje palėpėje Amsterdamo mieste, kol galiausiai juos surado „dievai“ likus vos vienam mėnesiui iki laisvės. Ateikite ir gyvai išvyskite, bei iš naujo patirkite šią jautrią istoriją, paremtą tikrais faktais.

 

Spektaklio laikas: sausio 31 diena, 18 valanda.

Spektaklio trukmė: 1 valanda ir 30 minučių.

Spektaklio vieta: Vilniaus kamerinis teatras, Konstitucijos pr. 23B, Vilnius.