Unikalus naktinis projektas +SENSUS/daugiau pojūčių

Gegužės 16 dieną, nuo 18.00 iki 24.00 valandos, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje (Vilniaus g. 41, Vilnius) unikalus naktinis projektas +SENSUS/daugiau pojūčių. 

Pirmą kartą Lietuvos kompozitorių kūriniai iš vinilinių plokštelių persikels ant DJ’aus pulto ir taps improvizuotais šiuolaikiniais kūriniais. DJ MONSTA (Riga) yra 2014 Redbull3style Latvijos laimėtojas, atstovavęs Latviją pasaulio čempionate. Jis grojo su Nacionaliniu Latvijos orkestru, Liepojos simfoniniu orkestru, grojo ir su liaudies ansambliais, ir su chorais bei kt. akademine muzika, teatrais.

Muziejaus viduje nuolatinės parodos nušvis kitomis spalvomis, o kitokį  įspūdį kurs teatrinis apšvietimas, kuris eksponatus išryškins, bei leis lankytojams iš naujo pažvelgti į tuo pačius daiktus kitu kampu.

Muziejų naktis

Galima bus pamatyti Marko Šagalo paveikslą, kuris šiuo metu saugomas vieno kolekcininko namuose. Ir tuo pačiu pakviesime visus apsilankyti Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje Marko Šagalo ir jo amžininkų, kaip P. Picaso, parodoje birželio mėnesį.

Animatorės, iliustratorės Rasos Joni paroda taps – vaikų zona, kur kiekvienas galės atrasti savo pasakų herojų ir sukurti knygelę-filmuką, bei pažiūrėti menininkės sukurtus animacinius filmukus.

Muziejaus kieme šventę užbaigs – grupė DOGMA nespalvoto lietuviško kino projekcijų fone.

ATEIKITE – NEPASIGAILĖSITE
IEŠKOKITE IR SURASITE
KLAUSYKITE, NES IŠGIRSITE

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *