Tinkamos žoliapjovės pasirinkimas

Vejai nereikia daug priežiūros. Kur kas svarbiau yra rasti gerą įrangą, kuri gali daugelį darbų atlikti už Jus. Šiuo metu gamintojas STIHL siūlo labai daug ir labai įvairių sodo įrangų, kurios leis jums mėgautis ne tik gražia veja, tačiau taip pat ir kitomis sodo erdvės vietomis.

STIHL vejapjovės šiuo metu sulaukia bene daugiausia dėmesio. Džiugu, kad gamintojas gali pasiūlyti tiek daug variantų. O juos palyginti yra būtina. Žemiau pateiksime trumpą gidą, kuris galimai padės jums greičiau rasti ko ieškote.

Tipas

Šiuo metu rinkoje yra siūloma gana daug tipų, tad rinkitės tokį variantą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Tam reikia suprasti kiekvieno tipo esminius parametrus.

  • Elektrinės žoliapjovės. Jos gana lengvos, tačiau ne visada patogu, kad yra su laidu, tad reikia žiūrėti, kad jis nebūtų pažeistas pjovimo metu.
  • Benzininės žoliapjovės. Sunkios, tačiau privalumas, kad labai galingos. Galima pjauti net ir aukšta veją.
  • Akumuliatorinės žoliapjovės. mėgstamos, kadangi lengvos, be laido, dažniausiai puikiai patenkina daugelio sodus turinčių žmonių poreikius.
  • Žoliapjovės robotai. Vis dažniau mėgstami. Kadangi jų kainos krenta – galimybės sodo erdvė palikti prižiūrėti robotui tampa prieinamos daugeliui. 
  • Traktoriukai. Jie ne tik tinka vejai pjauti, tačiau ir atlikti daugelį kitų darbų, kurie Jūsų laukia sode.

Kaina

Renkantis sodo įrangą daugelis žmonių pirmiausia skiria dėmesį kainai. Norisi gero kainos ir kokybės santykio. Atminkite, kad sutaupyti galima perkant per akcijas. Tačiau apskritai geriau per daug netaupyti, kadangi žoliapjovės yra daugeliui metų perkama įranga,

Gamintojas

Rinkitės tokių gamintojų įrangą, kuri yra vertinama bei pripažįstama. Šiuo metu labai dažnai linksniuojama STIHL kokybė. Geras pasirinkimas tiems, kurie nenori permokėti, tačiau tikisi ilgaamžės technikos.

Galingumas

Tai yra svarbus aspektas tiems, kurie turi didelius sodus ir jų reljefas nėra lygus. Gera, patogu ir praktiška, kai įranga yra užtektinai galinga, kad nupjautų veją.

Rinkitės atsakingai ir visada tarkitės su specialistais, kurie gali atsakyti į kylančius klausimus bei padėti rasti tai, ko reikia Jūsų gyvenimo patogumui ir tuo pačiu kokybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra

Efektyvi nuotekų valymo sistema ne tik užtikrina švarią aplinką, bet ir padeda išvengti sveikatai bei aplinkai potencialiai žalingo  poveikio. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius nuotekų valymo įrenginių priežiūros aspektus, siekiant išlaikyti jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą. 1. Regularios valymo procedūros Nuotekų valymo įrenginių valymas turi būti atliekamas reguliariai. Įvairios dalelės ir nuosėdos gali trukdyti įrenginio veikimui bei […]

Gėlių stovai kiekvienuose namuose kuria ypatingą aplinką

Tikriausiai nėra namų, kuriuose nebūtų vienokio ar kitokio augalo. Kiekvienas žaliuojantis arba žydintis augalas namams suteikia ne tik jaukumo, bet ir gyvybės jausmą, taip pat pripildo teigiamos energijos bei deguonies. Kuo naudingi augalai namuose? Gera žinoti apie tai, kas teikia naudą ne tik estetiniui grožiui, bet ir mūsų sveikatai. Būtent tokias funkcijas ir atlieka augalai, […]