Tinkamos žoliapjovės pasirinkimas

Vejai nereikia daug priežiūros. Kur kas svarbiau yra rasti gerą įrangą, kuri gali daugelį darbų atlikti už Jus. Šiuo metu gamintojas STIHL siūlo labai daug ir labai įvairių sodo įrangų, kurios leis jums mėgautis ne tik gražia veja, tačiau taip pat ir kitomis sodo erdvės vietomis.

STIHL vejapjovės šiuo metu sulaukia bene daugiausia dėmesio. Džiugu, kad gamintojas gali pasiūlyti tiek daug variantų. O juos palyginti yra būtina. Žemiau pateiksime trumpą gidą, kuris galimai padės jums greičiau rasti ko ieškote.

Tipas

Šiuo metu rinkoje yra siūloma gana daug tipų, tad rinkitės tokį variantą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Tam reikia suprasti kiekvieno tipo esminius parametrus.

  • Elektrinės žoliapjovės. Jos gana lengvos, tačiau ne visada patogu, kad yra su laidu, tad reikia žiūrėti, kad jis nebūtų pažeistas pjovimo metu.
  • Benzininės žoliapjovės. Sunkios, tačiau privalumas, kad labai galingos. Galima pjauti net ir aukšta veją.
  • Akumuliatorinės žoliapjovės. mėgstamos, kadangi lengvos, be laido, dažniausiai puikiai patenkina daugelio sodus turinčių žmonių poreikius.
  • Žoliapjovės robotai. Vis dažniau mėgstami. Kadangi jų kainos krenta – galimybės sodo erdvė palikti prižiūrėti robotui tampa prieinamos daugeliui. 
  • Traktoriukai. Jie ne tik tinka vejai pjauti, tačiau ir atlikti daugelį kitų darbų, kurie Jūsų laukia sode.

Kaina

Renkantis sodo įrangą daugelis žmonių pirmiausia skiria dėmesį kainai. Norisi gero kainos ir kokybės santykio. Atminkite, kad sutaupyti galima perkant per akcijas. Tačiau apskritai geriau per daug netaupyti, kadangi žoliapjovės yra daugeliui metų perkama įranga,

Gamintojas

Rinkitės tokių gamintojų įrangą, kuri yra vertinama bei pripažįstama. Šiuo metu labai dažnai linksniuojama STIHL kokybė. Geras pasirinkimas tiems, kurie nenori permokėti, tačiau tikisi ilgaamžės technikos.

Galingumas

Tai yra svarbus aspektas tiems, kurie turi didelius sodus ir jų reljefas nėra lygus. Gera, patogu ir praktiška, kai įranga yra užtektinai galinga, kad nupjautų veją.

Rinkitės atsakingai ir visada tarkitės su specialistais, kurie gali atsakyti į kylančius klausimus bei padėti rasti tai, ko reikia Jūsų gyvenimo patogumui ir tuo pačiu kokybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]