Tegul Jūsų nešiojamos bei kitiems dovanojamos auksinės apyrankės būna tik rankų darbo

Praėjo tie laikai, kad moterys nuo trisdešimties metų pasipuošdavo vieninteliu auksiniu sutuoktuvių žiedeliu ir nedideliais auksariukais, o esant progai ar šventei dar pasikabindavo ant kaklo vėrinį arba grandinėlę. Šiais laikais toks platus papuošalų pasirinkimas, kad tikrai neverta laukti ypatingos dienos, jog pasidabintumėte papuošalais. Dabar mėgsta puoštis tiek jaunos merginos, tiek ir subrendę ar pensinio amžiaus sulaukę moterys. Auksinės apyrankės tikrai neturi amžiaus cenzo ir jas gali bei mielai renkasi kiekviena moteris. Aišku, vyrams taip pat yra nemažas pasirinkimas tiek grandinėlių, tiek apyrankių, tiek ir žiedų ar dar ne taip dažnai nešiojamų auskarų. Visgi dažniausi vyrų papuošalai išlieka vestuviniai žiedai.

Galime tikrai pasidžiaugti, kad rankų darbo papuošalus mėgsta abi lytys. Stilingi nori būti visi. Tad tikrai nieko nebestebins šalia kasdien nešiojamo laikrodžio atsidūrusios auksinės apyrankės. Jos gali tiek papildyti Jūsų drabužių eilutę, tiek ir jai suteikti papildomų akcentų. Galite rinktis tiek masyvius papuošalus, tiek ir minimalistinio stilio. Svarbiausia atkreipkite dėmesį, kokią aprangą tai dienai išsirinkote ir, ar jaukiai jaučiatės papuošę tam tikrais papuošalais.

Jei jau šiuo metu renkatės auksinę grandinėlę, tai geriau tegul ji būna rankų darbo. Tuomet ji turės išliekamąją vertę, atkreips ne vieno dėmesį bei suteiks originalumo Jūsų aprangai. Išskirtinumas tikrai patiks kiekvienam. Tai vertina visi suprantantys stilių bei dizainą. Ypač skirkite daugiau laiko tinkamo papuošalo paieškoms, jeigu jis bus skirtas dovanai. Universaliausias ir dažniausiai vis dar nesenstanti klasika – auksinės apyrankės, sukurtos su specialiai tam tikram Zodiako ženklui suderintais piešiniais arba simboliais. Tad, jei, pavyzdžiui, žmogus bus gimęs po Žuvų ženklu, auksinės apyrankės gali būti puoštos ne tik žuvelėmis, bet pats jos raštas subtiliai banguotas – lyg nedidelė užuomina apie vandenis, kuriuose iš tikrųjų gyvena žuvys.

O tam, kad papuošalai kuo ilgiau Jus džiugintų, turėsite jais tinkamai pasirūpinti. Nešiodami auksines apyrankes nepamirškite bent kartą per mėnesį jų nuvalyti. Geriausia valymą atlikti yra muiluotame vandenyje. Tinkamai juos prižiūrėdami galėsite jais džiaugtis ilgiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]