Tegul Jūsų nešiojamos bei kitiems dovanojamos auksinės apyrankės būna tik rankų darbo

Praėjo tie laikai, kad moterys nuo trisdešimties metų pasipuošdavo vieninteliu auksiniu sutuoktuvių žiedeliu ir nedideliais auksariukais, o esant progai ar šventei dar pasikabindavo ant kaklo vėrinį arba grandinėlę. Šiais laikais toks platus papuošalų pasirinkimas, kad tikrai neverta laukti ypatingos dienos, jog pasidabintumėte papuošalais. Dabar mėgsta puoštis tiek jaunos merginos, tiek ir subrendę ar pensinio amžiaus sulaukę moterys. Auksinės apyrankės tikrai neturi amžiaus cenzo ir jas gali bei mielai renkasi kiekviena moteris. Aišku, vyrams taip pat yra nemažas pasirinkimas tiek grandinėlių, tiek apyrankių, tiek ir žiedų ar dar ne taip dažnai nešiojamų auskarų. Visgi dažniausi vyrų papuošalai išlieka vestuviniai žiedai.

Galime tikrai pasidžiaugti, kad rankų darbo papuošalus mėgsta abi lytys. Stilingi nori būti visi. Tad tikrai nieko nebestebins šalia kasdien nešiojamo laikrodžio atsidūrusios auksinės apyrankės. Jos gali tiek papildyti Jūsų drabužių eilutę, tiek ir jai suteikti papildomų akcentų. Galite rinktis tiek masyvius papuošalus, tiek ir minimalistinio stilio. Svarbiausia atkreipkite dėmesį, kokią aprangą tai dienai išsirinkote ir, ar jaukiai jaučiatės papuošę tam tikrais papuošalais.

Jei jau šiuo metu renkatės auksinę grandinėlę, tai geriau tegul ji būna rankų darbo. Tuomet ji turės išliekamąją vertę, atkreips ne vieno dėmesį bei suteiks originalumo Jūsų aprangai. Išskirtinumas tikrai patiks kiekvienam. Tai vertina visi suprantantys stilių bei dizainą. Ypač skirkite daugiau laiko tinkamo papuošalo paieškoms, jeigu jis bus skirtas dovanai. Universaliausias ir dažniausiai vis dar nesenstanti klasika – auksinės apyrankės, sukurtos su specialiai tam tikram Zodiako ženklui suderintais piešiniais arba simboliais. Tad, jei, pavyzdžiui, žmogus bus gimęs po Žuvų ženklu, auksinės apyrankės gali būti puoštos ne tik žuvelėmis, bet pats jos raštas subtiliai banguotas – lyg nedidelė užuomina apie vandenis, kuriuose iš tikrųjų gyvena žuvys.

O tam, kad papuošalai kuo ilgiau Jus džiugintų, turėsite jais tinkamai pasirūpinti. Nešiodami auksines apyrankes nepamirškite bent kartą per mėnesį jų nuvalyti. Geriausia valymą atlikti yra muiluotame vandenyje. Tinkamai juos prižiūrėdami galėsite jais džiaugtis ilgiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt