„Šviesos Blyksniai. Šilti Vakarai“ po vasaros dangumi K. Sirvydo skvere, Vilniuje

Šokis – nuostabus būdas pažinti savo ir kitų žmonių vidinį grožį. Tai unikali savigydos priemonė: nuoširdus būdas bendrauti ir atsiverti šalia esančiam, juo pasitikėti taip stipriai, kad norėtųsi kartu kurti.

Jau ketverius metus, šalia reguliarių šokių pamokų, savigydos studija „SOULS” organizuoja bendravimo šokiu vakarus „Šviesos Blyksniai. Šilti vakarai”, kuriuose pramokti judėti gali kiekvienas – vakaruose telpa ir jaukios iki valandos trukmės pažintinės įvairių šokių pamokos visiems.

Šarūnas ir Giedrė Kondratai
Šarūnas ir Giedrė Kondratai (organizatorių nuotr.)

„Lietuvoje Bendravimo Šokis paplito nuo 2009 metų. Atkeliavus jaukiems ir širdį šildantiems dominikietiškai Bachatai ir afrikietiškai Kizombai. Nuo tada pamažu pradėta šokti širdimi. Ne publikai, o sau ir savo partneriui. Nuo tada mes „gydomės ir gydome“ šokiu. Pirmiausia – sielą. Tad taip ir vadinamės – SOULS. Čia mes esame pabusti ir pabudinti kitus sapnuotojus. Pabudinti sąmoningam gyvenimui“, – kalbėjo Giedrė ir Šarūnas Kondratai, savigydos studijos „SOULS“ įkūrėjai.

Išskirtinės idėjos iniciatorių teigimu, vasarą šis projektas tampa itin prasmingas – šokama kvepiančių K. Sirvydo skvero liepų paunksmėje, akompanuojant vietiniams giesmininkams. Gamtos dalis sukuria išskirtinę jaukumo ir gyvo buvimo bei dalinimosi širdimi oazę visiems čia užsukantiems. O jų sulaukiama tikrai įvairių – nuo šokių mylėtojų, šeimų su mažamečiais vaikais iki užsieniečių grupių.

„Šviesios Blyksnių. Šiltų Vakarų“ šokių pamokos po vasaros dangumi, esant palankiam orui, vyks ketvirtadieniais nuo 19.00 valandos iki 22.00 valandos. K. Sirvydo skvere, Vilniuje.

Papildoma informacija: Giedrė ir Šarūnas Kondratai, El. paštu: [email protected], [email protected] arba telefonu: +370 603 57776, +370 656 77269. www.souls.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *