Kultūra Renginiai

Spektaklis mažiesiems – „Aplink pasaulį“

aplink pasaulį 

Jau šį šeštadienį visi tėveliai ir jų mažieji vaikučiai yra kviečiami apsilankyti išskirtiniame teatro pasirodyme. Spektaklis „Aplink pasaulį“ – tai nėra paprastas spektaklis vaikams. Šį kartą čia bus galima pamatyti išskirtinį pasirodymą su muzikos ir žaidimų elementais.

„Aplink pasaulį“ spektaklis vaikams yra improvizacinio pobūdžio. Jo metu bus galima įdomiai pamatyti ir sužinoti pasaulio aktualijas vos per 40 minučių. Šis spektaklis garantuotai patiks mažiesiems, kadangi jo metu patys vaikai bus įtraukiami į žaidimą: taps oro baliono, skrydžių kapitonais, bei galės tapti pasaulio šalių gyventojais.

Šio spektaklio dėka vaikas per žaidimus iš arčiau susipažins su kitomis valstybėmis, bus skatinama meilė geografijos mokslui, bei patriotizmas, meilė savo gimtajam kraštui. Vaiko vaizduotė – pagrindinis įrankis, kuris pavers šį improvizacinį spektaklį nepamirštamu.

Nesėdėkite namuose savaitgalį – verčiau nueikite į tikrai naudingą spektaklį. Mes garantuojame, kad Jūsų vaikai pasisems tikrai labai daug teigiamų įspūdžių ir dar ilgai pasakos savo įspūdžius apie aplankytą spektaklį.

Scenoje vaidins ir kvies į spektaklį prisijungti ir vaikus A. Sunklodaitė ir D. Gnedinas. Rekomenduojamas amžius spektakliui 4 – 8 metai.

Renginio laikas: Lapkričio 10 diena, 12 valanda.

Renginio trukmė: 40 minučių.

Renginio vieta: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilniaus g. 41, Vilnius.