Spektaklis mažiesiems – „Aplink pasaulį“

aplink pasaulį 

Jau šį šeštadienį visi tėveliai ir jų mažieji vaikučiai yra kviečiami apsilankyti išskirtiniame teatro pasirodyme. Spektaklis „Aplink pasaulį“ – tai nėra paprastas spektaklis vaikams. Šį kartą čia bus galima pamatyti išskirtinį pasirodymą su muzikos ir žaidimų elementais.

„Aplink pasaulį“ spektaklis vaikams yra improvizacinio pobūdžio. Jo metu bus galima įdomiai pamatyti ir sužinoti pasaulio aktualijas vos per 40 minučių. Šis spektaklis garantuotai patiks mažiesiems, kadangi jo metu patys vaikai bus įtraukiami į žaidimą: taps oro baliono, skrydžių kapitonais, bei galės tapti pasaulio šalių gyventojais.

Šio spektaklio dėka vaikas per žaidimus iš arčiau susipažins su kitomis valstybėmis, bus skatinama meilė geografijos mokslui, bei patriotizmas, meilė savo gimtajam kraštui. Vaiko vaizduotė – pagrindinis įrankis, kuris pavers šį improvizacinį spektaklį nepamirštamu.

Nesėdėkite namuose savaitgalį – verčiau nueikite į tikrai naudingą spektaklį. Mes garantuojame, kad Jūsų vaikai pasisems tikrai labai daug teigiamų įspūdžių ir dar ilgai pasakos savo įspūdžius apie aplankytą spektaklį.

Scenoje vaidins ir kvies į spektaklį prisijungti ir vaikus A. Sunklodaitė ir D. Gnedinas. Rekomenduojamas amžius spektakliui 4 – 8 metai.

Renginio laikas: Lapkričio 10 diena, 12 valanda.

Renginio trukmė: 40 minučių.

Renginio vieta: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Vilniaus g. 41, Vilnius.

 

Susiję straipsniai:

Greitasis pasimatymų maratonas – galimybė rasti savo sielos draugą

Visi žmonės nori mylėti bei būti mylimi. Tai yra normalu. Tačiau lygiai taip pat įprasta, kad rasti savo sielos žmogų, partnerį, kuris bus visada šalia – nėra labai paprasta. Dažnai reikia susitikti su šimtais žmonių, kol galiausiai pavyksta rasti savą žmogų. Viena iš greitų galimybių jo paieškoms yra speed dating Vilnius. Sostinėje renkasi patys įdomiausi […]

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]