Sostinės gyventojai kviečiami žiemą sportuoti nemokamai!

„Sveikas miestas“ pristato projektą „Pajudėk žiemą!“, kurio metu vilniečiai galės nemokamai dalyvauti sveikatingumo užsiėmimuose, šokių pamokose bei konsultuotis su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais. Projektas vyks iki pat žiemos pabaigos.

„Atėjus Naujiesiems metams, daugelis žmonių davė sau vienokius ar kitokius pažadus . Garantuoju, kad vienas iš jų buvo – pradėti sveikiau gyventi . Džiugu, jog tęsiant tradiciją, „Sveikas miestas“ pradeda metus su nemokamais sveikatingumo ir sporto užsiėmimais . Tad labai norime visus pakviesti aktyviai dalyvauti net keliose nemokamose sporto, sveikatingumo veiklose Vilniaus mieste“, – pasakoja „Sveiko miesto“ direktorius Mantas Paulauskas.

Nemokamos Jono Girskio stuburo gydymo centro specialisto konsultacijas

Jau nuo dabar galima registruotis į nemokamas Jono Girskio stuburo gydymo centro specialisto konsultacijas.  Konsultacijos metu bus ištirta Jūsų kaulų-raumenų sistema bei sudaryta individuali tikslingų fizinių pratimų programa.Projekto dalyvius konsultuos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rūta Burzdžienė. Konsultacijų kiekis ribotas. Pirmenybė teikiama pirmiesiems užsiregistravusiems el. paštu: [email protected]. Registracijos metu reikia nurodyti: vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį, kuriuo per 24 valandas su Jums  susisieks gydymo centro atstovas ir pasiūlys Jums nemokamos konsultacijos laiką.

Nemokamos šokių pamokos

Prie projekto prisijungusi ir gatvės šokių studija „SKILLZ“ vilniečius taip pat kviečia nemokamai pasimokyti house ir solo latino šokių. Šokių pamokos vyks penktadieniais ir šeštadieniais adresu Lukiškių g. 5 (antrame aukšte, didžiojoje salėje). Penktadieniais nuo 19 val. vyks House stiliaus šokių pamokos. Šeštadieniais nuo 14 val. laukiami tie, kurie nori mokytis Solo latino šokių.

Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos

Šiaurietiško ėjimo pamokos
Vytauto Dranginio nuotr.

Sveikos gyvensenos puoselėtojai jau gerai žino, kad šiaurietiškasis ėjimas yra puiki alternatyva, norint būti sveikiems bei energingiems. Todėl tiek šiaurietiškojo ėjimo mylėtojai, tiek tie, kurie dar nėra bandę šio ėjimo būdo kviečiami prisijungti prie „Sveiko miesto“ šiaurietiškojo ėjimo klubo ir šeštadieniais nuo 11.15 val. iki 12.30 valandos. pasivaikščioti senuoju Bernardinų parku. Susitikimo vieta – prie parko centrinių vartų. Kiekvienam dalyviui bus paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos, todėl pasivaikščiojimui kviečiami ne tik suaugę, tačiau ir mažieji sostinės gyventojai. Esant labai blogam orui, pamokos nevyks.

Daugiau informacijos: www.sveikasmiestas.lt

Susiję straipsniai:

Kaip pasirinkti moteriškus maudymosi kostiumėlius

Išsirinkti tobulą maudymosi kostiumėlį gali būti įdomi, bet kartais sudėtinga užduotis. Kadangi yra tiek daug stilių, spalvų ir modelių, būtina atsižvelgti į keletą veiksnių, kad rastumėte geriausią maudymosi kostiumėlį, kuris puošia jūsų figūros tipą ir atitinka jūsų poreikius. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą moterišką maudymosi kostiumėlį:

Efektyvaus asmeninio biudžeto valdymas

Asmeninio biudžeto sudarymas ir tvarkymas yra esminis žingsnis siekiant finansinio stabilumo ir finansinių tikslų. Efektyvus biudžeto valdymas ne tik padeda išmintingai paskirstyti išteklius, bet ir suteikia galimybę drąsiai susidoroti su netikėtomis išlaidomis, įskaitant paskolas.