Smagi kelionė po Atvelykio šalį Grigiškėse

Šių metų balandžio 12 dieną (sekmadienį), 13.00 valandą, Atvelykio dieną, Grigiškių kultūros centras kviečia į Grigiškių Šv. Dvasios koplyčios šventoriuje rengiamą šventę visai šeimai „Kelionė po Atvelykio šalį”.

Nuo 10 valandos visi grigiškiečiai ir miesto svečiai kviečiami lankytis saldžioje pavasario mugėje, kur bus galima paragauti bei įsigyti įvairių šventinių skanumynų: nuo tradicinų saldainių iki ypatingo Atvelykio šokolado. Joje – saldumynų ne tik kūnui, bet ir sielai. Čia bus galima įsigyti spalvotų knygelių vaikams.

Grigiškių Šv. Dvasios koplyčia
miestai.net nuotrauka

13 valandą, iš karto po Šv. Mišių Grigiškių Šv. Dvasios bažnyčioje, prasidės šventinė – muzikinė Atvelykio programa. Joje smagūs Atvelykio senoviški bei šiuolaikiniai žaidimai ne tik vaikams, bet ir visai šeimai, nuotaikingas margučių ridenimo turnyras. Drauge su Grigiškių kultūros centro kolektyvais grigiškiečiai galės sukti ratelius, šokti šokius ir drauge dainuoti. Mažieji Grigiškių gyventojai galės tapyti margučio portretą, braidžioti po margaspalvę velykaičių pievą, joje įspausdami ir savo ženklą. Aplinkui zuis kiškiai su karučiais, kviesdami vaikus pasivažinėti, nerti vis gilyn į slepiningąjį Atvelykio pasaulį. Šventės šurmulyje įsikurs Grigiškių katino svetainė, į kurią žada užsukti praeitų metų gale išleistos knygos „Grigiškių katino raštai” autorius Kęstutis Jašinskas.

Smagiame koncerte pasirodys Grigiškių kultūros centro, Meno, pradinės, vidurinės bei Yamachos muzikos mokyklos atlikėjai. Koncertą vainikuos legendinės grupės „Poliarizuoti stiklai” lyderis Šarūnas Mačiulis su „Vilkų” grupe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *