Slidinėjimas: 10 patarimų pirmą kartą keliaujantiems slidinėti

slidinėjimas

Tiek suaugusiesiems, tiek ir vaikams pirmą kartą keliavimas slidinėti gali atrodyti kaip labai sudėtingas iššūkis. Tačiau taip būti neturėtų. Slidinėjimo kurortai nori, kad jų lankytojai būtų laimingi ir jie dar ne kartą pas juos sugrįžtų, todėl tikrai nereikėtų baimintis.

Jei slidinėjimas (https://bc.lt/slidinejimas/) yra jūsų artėjančios kelionės pagrindinė dalis, galite pasinaudoti keliais pirmą kartą į tokias keliones besileidžiantiems keliautojams skirtais patarimais, suteiksiančiais jums daugiau vidinės ramybės, pasitikėjimo ir komforto.

Pasirūpinkite slidinėjimui tinkama apranga

  1. Renkitės sluoksniais. Nenuvertinkite didelės drabužių sluoksniavimo svarbos. Kalnuose oro sąlygos gali pasikeisti akimirksniu, todėl džiaugsitės, jei staiga pasikeitus orui, galėsite nusiimti vieną drabužių sluoksnį ar priešingai – jį užsidėti.
  2. Vienu metu – viena pora kojinių. Vienu metu jums tereikia vienos poros kojinių – ne keturių! Dėl storų kojinių gali būti sudėtinga įtilpti į batus, todėl pakanka vienos vidutinio storumo ar plonų kojinių poros. Jei pasirūpinsite vilnonėmis kojinėmis, jūsų kojos neturėtų sušalti.
  3. Nepalikite viešbučio kambario be odos kremo nuo saulės. Kremas nuo saulės padeda apsaugoti jūsų odą tiek nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių, tiek ir nuo vėjo. Nepaisant to, kad kalnuose gali būti šalta, jūsų oda gali labai greitai nudegti nuo saulės, todėl pasirūpinkite, kad jūsų oda visuomet būtų tinkamai apsaugota.

Išsirinkite tinkamą slidinėjimo įrangą

  1. Slidinėjimo akiniai atrodo puikiai. Slidinėjimo akiniai nėra būtini, tačiau akiniai, kurie blokuoja ultravioletinius saulės spindulius – neabejotinai yra. Tuo tarpu, jei investuosite į slidinėjimo akinius, galėsite būti tikri, kad jų niekuomet nepamesite, nes jie turi tvirtą guminę juostelę.
  2. 5. Reikalingos kepurės ir pirštinės. Su savimi slidinėdami visuomet turėtumėte turėti kepures ir pirštines (pirštuotas arba kumštines). Ir geriausia, jei turėtumėte bent kelias kepures ir keletą porų pirštinių. Tai labai praverstų, jei slidinėjant suprakaituotumėte ar sušlaptumėte.

Saugumo patarimai

  1. Šalikai nėra būtini. Slidinėjant jums šaliko neprireiks. Tiesą sakant, jų dėvėjimas slidinėjimo metu gali būti netgi pavojingas. Kaklo apsaugojimui nuo šalčio kur kas geriau naudoti veido ir kaklo kaukes (tai yra lyg šalikas ir kaukė viename).
  2. Šalmas yra reikalingas.Ne visuose slidinėjimo kurortuose yra reikalaujami šalmai, tačiau jei jį dėvėsite, suteiksite sau gerokai daugiau saugumo. Šalmą galite išsinuomoti, tačiau efektyviausia būtų jums geriausiai tinkantį šalmą įsigyti iš anksto.

Ankstyvam paukščiui tenka geriausias laikas

  1. Nuvykite ten anksti. Nepasirodykite tiksliai tuo metu, kai prasideda slidinėjimo pamoka. Prieš tai jums teks užpildyti keletą popierių ir pasirinkti jums tinkančią slidinėjimo įrangą. Tai pareikalaus papildomo laiko. Todėl kuo anksčiau pakilsite iš lovos, tuo lengviau jums bus pasiruošti.
  2. Pasinaudokite slidinėjimo pamokomis. Kiekviename slidinėjimo kurorte turistams yra siūlomos įvairios slidinėjimo pamokos, skirtos tiek vaikams, tiek ir suaugusiesiems. Nors nemenka dalis suaugusiųjų pirmą kartą slidinėjimą išbando savarankiškai ar su savo labiau patyrusių draugų pagalba, yra naudinga pasinaudoti bent jau viena pradedantiesiems skirta slidinėjimo pamoka.
  3. Vaikams pamokos yra būtinos (individualios arba grupėse). Jei savo 3 ar 4 metų vaikui nusprendėte pasirinkti grupinę slidinėjimo treniruotę, turite būti tikri, kad jis jau turi patirties grupinėse treniruotėse. Pirmą kartą būnant grupinėje treniruotėje, vaikas gali jaustis nejaukiai. Kita vertus, nors privačios slidinėjimo pamokos visuomet gali tapti puikiu pasirinkimu, grupinėse treniruotėse vaikai gali gerokai daugiau išmokti vieni iš kitų ir patirti daugiau džiaugsmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]

Doc Hammer papildai – tiems, kurie nori geresnės sekso kokybės

Tikrai ne visi vyrai gali džiaugtis gera ir ilgai trunkančia erekcija. Problemos gali būti tikrai įvairios, tačiau toli gražu ne visada jos yra didelės ir net papildų pagalba galima susitvarkyti erekcijos sutrikimus. Svarbiausia yra rasti tokius papildus, kurie jums tikrai tinka. Šiuo metu jų pasiūla yra gana plati, tad atsakingos paieškos ir remiamasi kitų žmonių […]