Kultūra Renginiai

„Skamba keistai“ – naujas Keistuolių teatro koncertų turas

keistuolių teatras 

Keistuolių teatras jau greitai švęs savo gyvavimo 30 – metį. Ta proga yra rengiamas koncertų turas pavadinimu „Skamba keistai“

 

Į koncertą Vilniuje bus galima atvykti jau spalio 25 dieną, 19 valandą.

 

„Skamba keistai“ koncertų turo pavadinimas yra pasirinktas tikrai neatsitiktinai. Visi, kuriems Keistuolių teatro veikėjai yra be galo artimi, galės pasiklausyti jų atliekamų dainų iš kiek kitokios perspektyvos. Į muzikines erdves bus sukviesti talentingi muzikantai, kuriuos pažįsta kiekvienas Keistuolių teatro gerbėjas. Eksperimentai su naujomis dainomis ir senų vaikystės dainų atlikimas nepaliks nei vieno abejingo.

 

„Skamba keistai“ koncertuose netruks įvairios muzikos atlikimo elementų. Bus ir elektrinių gitarų ir būgnų ir lyrinių gitaros gaidų. Renginyje galėsite vėl išgirsti atsinaujinusias Vytauto Kernagio dainas. Jos bus atliekamos jautriai, įdomiai ir… keistai!

 

Keistuolių teatre tikrai pamatysite režisierių ir aktorių Aidą Giniotį. Su juo kartu dainas trauks ir penki jaunos kartos muzikos atlikėjai bei aktoriai A. Šeštokaitė, U. Smulskytė, B. Aleksandrovič, D. Širvys ir M. Pranckevičius. Kiekvienas jų toks skirtingas, bet tuo pačiu ir taip tinkantis Keistuolių teatro publikai!

 

Koncerto trukmė – 1 val. 30 min.

Vieta – Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius.