Šilumos siurbliai – patikrintas šildymo sprendimas, tinkamas kiekvienam būstui

Jeigu svarstote apie naują šildymo sprendimą, šilumos siurblys yra puikus pasirinkimas. Kviečiame daugiau sužinoti apie šią veiksmingą ir ekonomišką technologiją.

Ar šilumos siurbliai gali būti derinami su radiatoriais?

Taip, Panasonic šilumos siurbliai puikiai veikia su radiatoriais, jei viskas suprojektuota teisingai. Projektuojant šilumos siurblio sistemą svarbiausia yra užtikrinti, kad šilumos paskirstymo sistema (nesvarbu, ar tai būtų radiatoriai, ar grindinis šildymas) galėtų veikti esant žemesnei šilumos siurblio srauto temperatūrai.

Grindinio šildymo sistemos apima didelį plotą, o tai reiškia, kad jos gali sau leisti žemą srauto temperatūrą ir tiekti jūsų namams reikalingą šilumą. Taigi, kalbant apie radiatorius, tereikia įsitikinti, kad jie yra tinkamo dydžio, kad šilumos siurblys veiktų žemesne ir efektyvesne srauto temperatūra nei tradicinis katilas.

Technologija, draugiška aplinkai

Daugelio žmonių rūpestis – kad namuose naudojamos technologijos nekenktų gamtai. Šilumos siurblio įrengimas, lyginant su tradiciniais metodais, daro teigiamą poveikį aplinkai. Šios technologijos įrengimas ženkliai sumažina anglies dvideginio išmetimą šildant namus.

Tiesa, šilumos siurbliai veikia elektra, tačiau tai nėra problema. Naudojant siurblį, šiluma tiesiog perkeliama iš vienos vietos (oro ar žemės) į kitą (Jūsų namus), o ne sukuriama deginant. Paprastai gaunama 3 – 4 kWh šilumos už kiekvieną sunaudotą elektros kWh.

Be to, kiekvienais metais vis daugiau mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių elektros šaltinių, tokių kaip vėjas, potvynis ir saulė, prijungiami prie tinklo, todėl vis mažėja mūsų namuose naudojamos elektros energijos intensyvumas. Tai reiškia, kad sumontavus šilumos siurblį galima sutaupyti daugiau nei 70 proc. anglies dioksido emisijų, palyginti su tradiciniu iškastinio kuro katilu.

Saugus namų šildymas

Dar vienas privalumas, kurį suteikia šilumos siurbliai yra tas, kad jūsų namuose nenaudojamos pavojingos medžiagos, kurios potencialiai gali sprogti, sukelti gaisrą.

Dauguma šiuolaikinių dujų katilų yra neįtikėtinai saugūs ir, laimei, dujų sprogimų pasitaiko nedaug, tačiau vis tiek yra minimali nelaimės rizika. Įsirengus kokybišką, naujos kartos šilumos siurblį, namuose jausitės maksimaliai saugiai ir visus metus mėgausitės malonia temperatūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra

Efektyvi nuotekų valymo sistema ne tik užtikrina švarią aplinką, bet ir padeda išvengti sveikatai bei aplinkai potencialiai žalingo  poveikio. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius nuotekų valymo įrenginių priežiūros aspektus, siekiant išlaikyti jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą. 1. Regularios valymo procedūros Nuotekų valymo įrenginių valymas turi būti atliekamas reguliariai. Įvairios dalelės ir nuosėdos gali trukdyti įrenginio veikimui bei […]

Gėlių stovai kiekvienuose namuose kuria ypatingą aplinką

Tikriausiai nėra namų, kuriuose nebūtų vienokio ar kitokio augalo. Kiekvienas žaliuojantis arba žydintis augalas namams suteikia ne tik jaukumo, bet ir gyvybės jausmą, taip pat pripildo teigiamos energijos bei deguonies. Kuo naudingi augalai namuose? Gera žinoti apie tai, kas teikia naudą ne tik estetiniui grožiui, bet ir mūsų sveikatai. Būtent tokias funkcijas ir atlieka augalai, […]