Šilumos siurbliai – patikrintas šildymo sprendimas, tinkamas kiekvienam būstui

Jeigu svarstote apie naują šildymo sprendimą, šilumos siurblys yra puikus pasirinkimas. Kviečiame daugiau sužinoti apie šią veiksmingą ir ekonomišką technologiją.

Ar šilumos siurbliai gali būti derinami su radiatoriais?

Taip, Panasonic šilumos siurbliai puikiai veikia su radiatoriais, jei viskas suprojektuota teisingai. Projektuojant šilumos siurblio sistemą svarbiausia yra užtikrinti, kad šilumos paskirstymo sistema (nesvarbu, ar tai būtų radiatoriai, ar grindinis šildymas) galėtų veikti esant žemesnei šilumos siurblio srauto temperatūrai.

Grindinio šildymo sistemos apima didelį plotą, o tai reiškia, kad jos gali sau leisti žemą srauto temperatūrą ir tiekti jūsų namams reikalingą šilumą. Taigi, kalbant apie radiatorius, tereikia įsitikinti, kad jie yra tinkamo dydžio, kad šilumos siurblys veiktų žemesne ir efektyvesne srauto temperatūra nei tradicinis katilas.

Technologija, draugiška aplinkai

Daugelio žmonių rūpestis – kad namuose naudojamos technologijos nekenktų gamtai. Šilumos siurblio įrengimas, lyginant su tradiciniais metodais, daro teigiamą poveikį aplinkai. Šios technologijos įrengimas ženkliai sumažina anglies dvideginio išmetimą šildant namus.

Tiesa, šilumos siurbliai veikia elektra, tačiau tai nėra problema. Naudojant siurblį, šiluma tiesiog perkeliama iš vienos vietos (oro ar žemės) į kitą (Jūsų namus), o ne sukuriama deginant. Paprastai gaunama 3 – 4 kWh šilumos už kiekvieną sunaudotą elektros kWh.

Be to, kiekvienais metais vis daugiau mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių elektros šaltinių, tokių kaip vėjas, potvynis ir saulė, prijungiami prie tinklo, todėl vis mažėja mūsų namuose naudojamos elektros energijos intensyvumas. Tai reiškia, kad sumontavus šilumos siurblį galima sutaupyti daugiau nei 70 proc. anglies dioksido emisijų, palyginti su tradiciniu iškastinio kuro katilu.

Saugus namų šildymas

Dar vienas privalumas, kurį suteikia šilumos siurbliai yra tas, kad jūsų namuose nenaudojamos pavojingos medžiagos, kurios potencialiai gali sprogti, sukelti gaisrą.

Dauguma šiuolaikinių dujų katilų yra neįtikėtinai saugūs ir, laimei, dujų sprogimų pasitaiko nedaug, tačiau vis tiek yra minimali nelaimės rizika. Įsirengus kokybišką, naujos kartos šilumos siurblį, namuose jausitės maksimaliai saugiai ir visus metus mėgausitės malonia temperatūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]