Šilumos siurbliai – patikrintas šildymo sprendimas, tinkamas kiekvienam būstui

Jeigu svarstote apie naują šildymo sprendimą, šilumos siurblys yra puikus pasirinkimas. Kviečiame daugiau sužinoti apie šią veiksmingą ir ekonomišką technologiją.

Ar šilumos siurbliai gali būti derinami su radiatoriais?

Taip, Panasonic šilumos siurbliai puikiai veikia su radiatoriais, jei viskas suprojektuota teisingai. Projektuojant šilumos siurblio sistemą svarbiausia yra užtikrinti, kad šilumos paskirstymo sistema (nesvarbu, ar tai būtų radiatoriai, ar grindinis šildymas) galėtų veikti esant žemesnei šilumos siurblio srauto temperatūrai.

Grindinio šildymo sistemos apima didelį plotą, o tai reiškia, kad jos gali sau leisti žemą srauto temperatūrą ir tiekti jūsų namams reikalingą šilumą. Taigi, kalbant apie radiatorius, tereikia įsitikinti, kad jie yra tinkamo dydžio, kad šilumos siurblys veiktų žemesne ir efektyvesne srauto temperatūra nei tradicinis katilas.

Technologija, draugiška aplinkai

Daugelio žmonių rūpestis – kad namuose naudojamos technologijos nekenktų gamtai. Šilumos siurblio įrengimas, lyginant su tradiciniais metodais, daro teigiamą poveikį aplinkai. Šios technologijos įrengimas ženkliai sumažina anglies dvideginio išmetimą šildant namus.

Tiesa, šilumos siurbliai veikia elektra, tačiau tai nėra problema. Naudojant siurblį, šiluma tiesiog perkeliama iš vienos vietos (oro ar žemės) į kitą (Jūsų namus), o ne sukuriama deginant. Paprastai gaunama 3 – 4 kWh šilumos už kiekvieną sunaudotą elektros kWh.

Be to, kiekvienais metais vis daugiau mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių elektros šaltinių, tokių kaip vėjas, potvynis ir saulė, prijungiami prie tinklo, todėl vis mažėja mūsų namuose naudojamos elektros energijos intensyvumas. Tai reiškia, kad sumontavus šilumos siurblį galima sutaupyti daugiau nei 70 proc. anglies dioksido emisijų, palyginti su tradiciniu iškastinio kuro katilu.

Saugus namų šildymas

Dar vienas privalumas, kurį suteikia šilumos siurbliai yra tas, kad jūsų namuose nenaudojamos pavojingos medžiagos, kurios potencialiai gali sprogti, sukelti gaisrą.

Dauguma šiuolaikinių dujų katilų yra neįtikėtinai saugūs ir, laimei, dujų sprogimų pasitaiko nedaug, tačiau vis tiek yra minimali nelaimės rizika. Įsirengus kokybišką, naujos kartos šilumos siurblį, namuose jausitės maksimaliai saugiai ir visus metus mėgausitės malonia temperatūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Oro kondicionieriai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Oro kondicionieriai yra neatskiriama gyvenamojo ar komercinio pastato dalis, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir oro kokybę. Renkantis tinkamą oro kondicionierių svarbu žinoti kelis patarimus, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą pagal poreikius, biudžetą ir patalpą. Oro kondicionierių tipai: kokie yra populiariausi? Yra ne vienas oro kondicionierių tipas, dėl to renkantis tinkamiausią Jums, gali būti […]

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko: ar jie verti dėmesio? 

Vilnius, Lietuvos sostinė, tampa vis daugiau žmonių pritraukiančia vieta, o nauji butai prie Vingio parko skatina juos įsigyti ne tik dėl puikios vietos, bet ir dėl modernių statybinių sprendimų. Ši šiuolaikinė gyvenamoji zona suteikia unikalią galimybę žmonėms, ieškantiems komfortiško ir stilingo gyvenamojo būsto, tačiau norintiems būti šalia gamtos ir miesto širdies. Kodėl verta pasidomėti naujais […]