„Shaqtin’ A Fool“ laidoje – vienas smagiausių šio sezono epizodų

Kaip ir kiekvieną penktadienį, buvusi NBA krepšinio žvaigždė, o dabar NBA analitikas ir laidų vedėjas Shaquille‘as O‘Nealas sudarė pačių kvailiausių ir tuo pačiu metu juokingiausių savaitės epizodų penketuką, kuri pristatė savo kuriamos rubrikos „Shaqtin‘ A Fool“ metu. O šią savaitę kuriozinių situacijų tikrai netrūko.

Naujojo Orleano „Pelicans“ centras Omeras Ašikas (Ömer Aşık) nusprendė pabandyti įžaidėjo Shaquille O'Nealduonos, tačiau besiverždamas po krepšiu neapskaičiavo žingsnių. Analizuojant šį epizodą, studijos vedėjams buvo labai įdomu ar šį kartą rungtynių arbitrai pastebėjo ir užfiksavo šį taisyklių pažeidimą.

Toliau, Toronto „Raptors“ žvaigždė DeMar’as DeRozan’as pabandė sukurti įspūdingą dėjimą apsisukdamas 360 laipsnių kampu, tačiau šuolis gavosi visiškai nevykęs ir krepšininkas liko ne tik be dėjimo, bet ir be pelnytų tašku. Tačiau, varžovas buvo Niujorko „Knicks“ klubas, o žaidžiant prieš tokį varžovą galima ir pasilinksminti.

Turbūt patį juokingiausią šio NBA krepšinio sezono epizodą sukūrė Vašingtono „Wizards“ žaidėjas Otto Porter’is, kuris lemiamomis rungtynių akimirkomis tiesiog užsnūdo ir visiškai paleido savo varžovą iš akių. Šį epizodą tikrai verta pamatyti.

„Shaqtin‘ A Fool“ laidoje taip pat pamatysite ir Čikagos „Bulls“ įžaidėjo Kirk’o Hinrich’0 virtuozišką perdavimą bei patį netaikliausią metimą kabliu istorijoje, kurį atliko Niujorko „Knicks“ atstovas Aleksejus Švedas.

O dabar, viską pamatykite savo akimis:

https://www.youtube.com/watch?v=2Ko_IxDRC4g#t=129

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *