Samsung telefonai: populiariausi modeliai

Samsung – vienas žinomiausių ir geriausių prekės ženklų, gaminantis įvairius elektronikos ir buitinės technikos prietaisus bei išmaniuosius telefonus. 2016 metais Samsung telefonai pradėjo pirmauti šioje rinkoje. Tai pasiekti padėjo aukštos klasės modeliai ir vartotojų įpročius bei poreikius atspindinčios funkcijos. Kad pasiūlytų visiems klientams prieinamų prietaisų, Samsung gamina tiek aukštos, tiek vidutinės, tiek žemos kainos telefonus, kuriuos papildo ir įvairūs „IoT“ įrenginiai bei priedai.

Samsung telefonai orientuoti į naujausias šių dienų technologijas bei jų tobulinimą, įkvėptą pastaruoju metu sparčiai kintančių rinkos tendencijų ir poreikių. Samsung tikslas – ir toliau investuoti į kokybės valdymą, kuris daro įtaką vartotojų pasitenkinimui. Įmonė taip pat daug dėmesio skiria „IoT“, dirbtiniam intelektui bei konvergavimo pagrindo paslaugoms, kurios ateityje padės dar sparčiau augti ir tobulėti.

Tai neabejotinai be galo svarbus prekės ženklas, turintis įtakos technologijų kaitai bei išmaniųjų įrenginių rinkai. Kokie Samsung telefonai – populiariausi?

Pradėti vertėtų kalbant apie Samsung Galaxy S9 Plus modelį, kuris tituluojamas kaip vienas geriausių Android operacinės sistemos telefonų. Jo specifikacija: matmenys: 158.1 x 73.8 x 8.5 mm, RAM: 6 GB, vidinė atmintis – 64 GB / 128 GB, baterija: 3500 mAh, priekinė kamera 8MP, galinė – dviguba 12 MP. Modelis pasžymi itin kokybiška komplektacija, išskirtiniu dydžiu bei vienu geriausių ekranų, turinčiu nepriekaištingą dinaminį diapazoną ir vaizdo kokybę.

Dar vienas puikus modelis, kurį yra išleidę Samsung telefonai – Samsung Galaxy „S7“. Šis telefonas turi 5.5 colio „QuadHD“ raiškos ekraną, kuris pakankamai aiškus, ryškus ir detalus. Išmaniojo telefono korpusas padengtas specialia medžiaga, kuri apsaugo nuo įvairių įbrėžimų ar nesmarkių dūžių, todėl tai itin patogu tiems, kurie nemėgsta saugoti savo telefonų, tačiau nenori, kad jų prekinė išvaizda dingtų jau po dienos ar kelių.

Šis modelis taip pat turi pirštų anspaudų atpažinimą ir 3600 mAh įkrovimo bateriją. Telefonas taip pat atsparus dulkėms bei vandeniui, kas apsaugo nuo įvairių netikėtų „nelaimių“ ir nutikimų.

Jei jus domina Samsung telefonai ir populiariausi jų modeliai, siūlome užsukti į svetainę kainos.lt. Čia galėsite palyginti modelių kainas ir įsigijimo sąlygas skirtingose prekybos vietose. Tai leis norimą įrenginį nusipirkti pigiau.