Profesionalūs plaukų dažai: kaip išsirinkti?

profesionalūs plaukų dažai
Photo by John Diez on Pexels.com

Kiekvienos moters puošmena yra jos plaukai, dėl to reikia jais rūpintis ir pasirinkti tinkamiausias priemones. Šiais laikais daugelis moterų negali gyventi be dažytų plaukų, dėl to joms reikalingi profesionalūs plaukų dažai. Vieni plaukus dažo dėl mados, kiti – norėdami paslėpti žilus plaukus. Parduotuvėse galima rinktis iš daugybės plaukų dažų, tačiau yra kur kas daugiau rūšių ir gamintojų. Taigi kokius pasirinkti?

Kokius plaukų dažus pasirinkti?

Plaukų dažus reikia rinktis pagal tai, kokio galutinio rezultato norite. Jei plaukai trapūs, slenkantys ar papilkėję – juk būtent tada dažniausiai norisi juos pagražinti. Todėl plaukų tausojimas dažant yra labai svarbus. Kadangi plaukų dažai yra viena agresyviausių kosmetikos priemonių, juos reikėtų rinktis ypač atsakingai. Yra du pagrindiniai plaukų dažų tipai: natūralūs (augaliniai) ir permanentiniai (ilgalaikiai) plaukų dažai. Draugiškiausi plaukams dažai yra augaliniai dažai, tačiau jie neįsiskverbs į plaukus, jie ne tik retai nudažo žilus plaukus, bet ir dažnai nudažo ne tokia spalva, kokios tikimasi. Nuolatiniai plaukų dažai nudažo plaukus iš vidaus, todėl jie neišsiplauna ir puikiai tinka žiliems plaukams paslėpti. Amoniakas dažniausiai naudojamas plaukų dažuose, kad dažytų plauko vidų. Tačiau ši šiurkšti medžiaga gali pažeisti plaukų paviršių, sukeldama poras, šiurkštumą, drėgmės praradimą ir blankią išvaizdą. Amoniakas gali dirginti galvos odą ir gali sukelti alergiją.

Kurie dažai bus tinkamiausi jūsų plaukams?

Plaukų dažų pasirinkimas tikrai yra platus, daug spalvų ir skirtingų įmonių, tačiau nesunku atskirti plaukų dažus, kuomet jie toksiški: jei gamintojai teigia, kad visiškai nudažys žilus plaukus, dažai nėra natūralūs. Norėdami patikrinti, pažiūrėkite į sudedamąsias dalis: peroksido buvimas dažuose reiškia nenatūralumą. Ant nuolatinių plaukų dažų pakuotės turi būti įspėjimas apie alergiją. Deja, ne visi gamintojai ir platintojai to laikosi. Todėl gali tekti ieškoti šių įspėjimų kitomis kalbomis ant originalios pakuotės.

Išsirinkti ekologiškesnį ir saugesnį variantą gali būti sunku, nes reikės ieškoti. Tačiau svarbiausia yra pasirinkti profesionalias priemones, kad būtų padaryta kiek įmanoma mažiau žalos. Svarbiausia, įsitikinkite, kad plaukų dažuose nėra amoniako. Tada yra daugiau kenksmingų cheminių medžiagų. Bet neskaityk šūkio, skaityk kompoziciją (INCI). Kaip ir visose kosmetikos priemonėse, nesunku supainioti „natūralią (arba ekologišką) kosmetiką“ su „kosmetika, kurioje yra natūralių (ekologiškų) ingredientų“. Rinkitės atsakingai, kad jūsų plaukai nenukentėtų, jei norite, kad plaukai išliktų sveiki, rinkitės profesionalias priemones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt