Praktiški patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti paskutinės minutės kelionių pasiūlymus

Ko gero nėra žmogaus, kuris nenorėtų sutaupyti, ypač pramogoms. O kelionės ir atostogos yra tikrai geidžiama pramoga, kurių norisi kuo daugiau. Tad norime pasidalinti keliais praktiškais patarimais, leidžiančiais sumažinti jūsų kelionių biudžetą. Paskutinė minutė taip pat yra svarbi taupymo dalis, nes būtent paskutinės minutės kelionės leidžia sutaupyti. Bet tam reikia būti pasiruošus.

Būkite lankstūs

Lankstumas yra pagrindinė taisyklė ieškant paskutinės minutės kelionių pasiūlymų, kuriuos verta pirkti. Lankstumas apima keletą skirtingų kelionės detalių:

  • Kelionės kryptis. Renkantis paskutinės minutės kelionę, kryptis gali pakrypti  visai netikėta linkme. Bet tuo pačiu tai leidžia pažinti ir atrasti dar nematytas vietas. Leiskitės būti nustebinti!
  • Kelionės datos. Norint rasti pigesnių skrydžių, gali tekti keliauti savaitės viduryje, o ne savaitgalį. Tam turite turėti lankstumo gauti atostogas tada, kai įsigysite bilietus. Nes jei pirmiau apibrėžiate laiką pasiimdami atostogomis – galite tuo laikotarpiu kaip tik nerasti įdomių ir pigių paskutinės minutės pasiūlymų.
  • Kelionės laikas. Populiarūs skrydžių laikai ir persėdimai jau greičiausiai buvo užimti. Tačiau kainų skirtumas tarp tų populiarių ir mažiau populiarių labai ankstyvų ar naktinių skrydžių gali būti būtent ta erdvė taupymai.

Jei nesate išrankus, kur keliauti ar kada išvykti, neapibrėžtas kelionės maršrutas padės gauti mažiausią kainą.

Ieškokite pasiūlymų kelionių portaluose arba agentūrų portaluose

Internetinės kelionių agentūros ir įvairių kelionių užsakymų svetainės dažnai turi atskirus puslapius su pasiūlymais, akcijomis ir pan. Priklausomai nuo platformos, jums gali tekti susikurti paskyrą, kad galėtumėte gauti reikšmingesnių nuolaidų. Žinokite, kad dauguma pasiūlymų bus skirti viešbučiams ir kitiems su kelionėmis susijusiems pirkiniams, nesusijusiems su skrydžiu ar kelionės paketu, pavyzdžiui, automobilių nuomai ar ekskursijoms. Tačiau tarp jų atsiras ir tokių, kur ieškote.

Galimos skrydžio nuolaidos, bet jūs galite sėkmingiau užsisakyti paskutinės minutės skrydžius su nuolaida tiesiai iš oro linijų, nes tai yra konkurencinga rinka. Būtinai pasitikrinkite prieš užsakant, visus portalus ir raskite tuos pačius pasiūlymus kituose portaluose. Nebent kelionių agentūra renka užsakomąjį reisą, tuomet pasiūlymą matysite tik agentūros portale.

Nepamirškite užsisakyti naujienlaiškių. Galbūt jausitės, jog jūsų el.pašto dėžutė perpildyta, tačiau kai kurie reti ir itin geri pasiūlymai siunčiami tik registruotiems nariams el.paštu.

Greitai pasitikrinkite visą kelionės kainą ir prieinamumą

Dažnai susigundoma kažkokiu pigiu pasiūlymu, pavyzdžiui, skrydžio, tačiau nepatikrinama ar visi kiti kelionės niuansai yra prieinami, pavyzdžiui, ar viešbučiuose yra vietos ir ar norimos ekskursijos dar neišpirktos.

Tuo metu, kai rezervuojate paskutinės minutės skrydį, lėktuve gali būti tik dvi vietos: pavyzdžiui, vidurinė sėdynė jums 19-oje eilėje ir vidurinė jūsų kelionės draugui 26-oje eilėje. Gerai tai žinoti iš anksto, ir nuspręsti, ar verta papildomai mokėti už sėdėjimą kartu kitame skrydyje ar sėdėjimas atskirai sutaupo pakankamai, jog tiesiog pakentėtumėte kelių valandų skrydžio metu.

Nepriklausomai nuo to, kur užsisakote viešbučius, apsilankykite viešbučio svetainėje, kad sužinotumėte, kokios kambarių kategorijos vis dar yra laisvos. Jei jos yra tik vieno tipo, tai reiškia, kad tikriausiai negalėsite pakeisti kambarių, jei būsite nepatenkinti, nes viešbutis beveik visas rezervuotas. Galite gauti geresnę kainą arba kambarį ten, kur vis dar yra daugiau tuščių kambarių.

Jei planuojate nuomotis automobilį, būtinai darykite tai kuo greičiau. Nėra gerai atvykti į oro uostą, ir  sužinoti, jog nėra nuomojamų automobilių.

Norint maksimaliai išnaudoti paskutinės minutės pasiūlymus, privalote mokėti greitai susigaudyti, pasitikrinti visus kelionės aspektus ir įsivertinti ar pavyzdžiui, pigiai sumokėję už skrydį, nepermokėsite už viešbutį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip surasti kokybiškus baldinius audinius gera kaina?

Baldų pasaulyje audinių kokybė vaidina pagrindinį vaidmenį. Tinkamų audinių pasirinkimas turi didžiulę įtaką baldų išvaizdai, ilgaamžiškumui ir naudojimo patogumui, todėl atpažinti kokybiškas medžiagas yra be galo svarbu. Sąmoningiems klientams, norintiems investuoti į kokybiškus ir gražius audinius baldams, verta užsukti į nevotex.lt ir sužinoti keletą patarimų, kaip atpažinti kokybišką audinį.  Kodėl verta rinktis kokybiškus audinius? Įvairių […]

Nauja Įmonių Duomenų Paieškos Sistema Lietuvoje: Scoris

Įmonių duomenų paieškos sistema yra esminis duomenų šaltinis ne tik eiliniams vartotojams, bet ir tūkstančiams Lietuvoje veikiančių įmonių. Tai padeda objektyviai įvertinti potencialius darbdavius, surasti patikimus verslo partnerius, numatyti tikslinės auditorijos dydį ir apibendrinti finansinę rinkos būklę. Lietuvoje plačiai žinomos kelios įmonių duomenų paieškos sistemos, pavyzdžiui, „Rekvizitai“ ir „Okredo“. Tačiau nuo kovo mėnesio, nauja įmonių […]