Plaukiojimas baidarėmis Europoje

Baidarių nuoma
Baidarių nuoma

Jei esate iš tų žmonių, kurie žiemą neranda ką veikti ir didžiąją laiko dalį praleidžia namuose, tačiau vasarą leidžiasi į visus įmanomus nuotykius, tuomet jums turbūt nesvetimas plaukiojimas baidarėmis. Šis laisvalaikio praleidimo būdas per pastaruosius keletą metų Lietuvoje ypač išpopuliarėjo, tačiau likusioje Europoje baidarių nuoma yra ne ką mažiau populiari. Senajame mūsų žemyne galima atrasti tikrai ekstremalių maršrutų, o taip pat ir tokių, kuriuose atsiveria pasakiški vaizdai. Todėl šiame straipsnyje mes norime apžvelgti aštuonis mūsų nuomone įdomiausių maršrutų baidarėms Europoje.

  1. Graikijos salynai.

Plaukiokite baidarėmis aplink akmenuotas Graikijos salas. Žydra jūra ir smėlėti paplūdimiai yra puikus būdas pažinti nežemyninę Graikiją. Pavargę visuomet galėsite papietauti žvejų kaimeliuose, o tai puikus būdas susipažinti su vietine kultūra.

  1. Amalfi pakrantė Italijoje

Saldus gyvenimas negali būti dar saldesnis, nei matant vulkanines uolienas, terasinius vynuogynus ir žvejų laivus, skrodžiant vandenį savo baidare. Prisišvartuokite prie kranto, išgerkite puodelį kapučino ir paragaukite jūros gerybių, o tuomet tęskite savo kelionę.

  1. Perigord, Prancūzija

Įsimylėkite triufelių, vyno ir sūrio žemę. Dorgonės ir loto upės, įspūdingi fortai, viduramžių kaimeliai, bei dirbami laukai leis jums įsivaizduoti visą Prancūzijos istoriją ir pažinti kiekvieną jos laikotarpį su kiekvienu irklo mostu.

  1. Assyntas, Škotija

Įsimeskite į kuprinę savo lietpaltį, nes Škotija nors ir laukia baidarininkų išskėstomis rankomis, tačiau jūsų taip pat gali laukti ir lietus. Nuostabi laukinė Škotijos gamta ir laukiniai žvėrys tikrai atims jūsų kvapą, kai plauksite upe pro ją.

  1. Centino upė, Kroatija

Iš šios kelionės galite pasiimti visko po truputį, aukštutiniuose regionuose matysite nuostabias daubas, o vėliau jums atsivers nuostabūs kanijonai ir miškingos vietovės. Tuo pačiu galėsite aplankyti upės pakrantėje išsidėsčiusius kaimelius.

  1. Obros upė Lenkijoje

Ši upė siūlo beveik du šimtus kilometrų pradedantiesiems ir šeimoms tinkančios kelionės. Plaukdami pamatysite krištolo skaidrumo ežerus, o taip pat galėsite sustoti istoriniuose miesteliuose ir stovyklauti vakarų Lenkijos upės pakrančių stovyklavietėse.

  1. Šiaurės rytų Grenlandijos nacionalinis parkas

Itin tolimas regionas, kur tik retas yra buvęs tam, kad pasiplaukiotų baidarėmis. Gilūs fiordai, stulbinantys ledynai ir jų viršukalnės bei pakrantėse vaikštančios baltosios meškos yra būtent tai, kas traukia turistus į šią pasakišką vietą.

  1. Orbo upė Prancūzijoje

Atraskite pietinę Prancūziją ir pabėkite nuo apkrautų viduržemio jūros paplūdimių. Tai jums pavyks padaryti plaukiant šimto penkiasdešimties kilometrų orbo upe.

Susiję straipsniai:

Įdomus vakaro leidimas su pabėgimo kambariais

Kadangi vis daugiau žmonių po darbo ieško veiklų, kurios skatintų loginį mąstymą ir tuo pačiu padėtų daugiau pajudėti – pabėgimo kambariai tampa ta opcija, kuri ne tik kad sulaukia daug dėmesio, tačiau ir įtraukia. Yra net grupės žmonių, klubai, kurie apima kompanijas, kurios labai mėgsta pabėgimo kambarius. Kuo daugiau išbandysite – tuo daugiau įdomių nuotykių […]

Kur pramogauti gamtoje Vilniaus rajone?

Nors Vilnius yra pats didžiausias šalies miestas, tačiau tikrai nereiškia, kad jame namai bei verslo objektai yra užgrobia visą teritoriją. Tikrai ne. Čia galima rasti labai daug įvairių žaliųjų zonų, kurios leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir paprasčiausiai pailsėti po dienos darbų. Pirmiausia, žinoma, Jums reikalingos laisvalaikio prekės, kurias galima rasti internete. O […]