Penktadienis , balandžio 26 2019
Pagrindinis / Pramogos / Plaukiojimas baidarėmis Europoje

Plaukiojimas baidarėmis Europoje

Baidarių nuoma
Baidarių nuoma

Jei esate iš tų žmonių, kurie žiemą neranda ką veikti ir didžiąją laiko dalį praleidžia namuose, tačiau vasarą leidžiasi į visus įmanomus nuotykius, tuomet jums turbūt nesvetimas plaukiojimas baidarėmis. Šis laisvalaikio praleidimo būdas per pastaruosius keletą metų Lietuvoje ypač išpopuliarėjo, tačiau likusioje Europoje baidarių nuoma yra ne ką mažiau populiari. Senajame mūsų žemyne galima atrasti tikrai ekstremalių maršrutų, o taip pat ir tokių, kuriuose atsiveria pasakiški vaizdai. Todėl šiame straipsnyje mes norime apžvelgti aštuonis mūsų nuomone įdomiausių maršrutų baidarėms Europoje.

  1. Graikijos salynai.

Plaukiokite baidarėmis aplink akmenuotas Graikijos salas. Žydra jūra ir smėlėti paplūdimiai yra puikus būdas pažinti nežemyninę Graikiją. Pavargę visuomet galėsite papietauti žvejų kaimeliuose, o tai puikus būdas susipažinti su vietine kultūra.

  1. Amalfi pakrantė Italijoje

Saldus gyvenimas negali būti dar saldesnis, nei matant vulkanines uolienas, terasinius vynuogynus ir žvejų laivus, skrodžiant vandenį savo baidare. Prisišvartuokite prie kranto, išgerkite puodelį kapučino ir paragaukite jūros gerybių, o tuomet tęskite savo kelionę.

  1. Perigord, Prancūzija

Įsimylėkite triufelių, vyno ir sūrio žemę. Dorgonės ir loto upės, įspūdingi fortai, viduramžių kaimeliai, bei dirbami laukai leis jums įsivaizduoti visą Prancūzijos istoriją ir pažinti kiekvieną jos laikotarpį su kiekvienu irklo mostu.

  1. Assyntas, Škotija

Įsimeskite į kuprinę savo lietpaltį, nes Škotija nors ir laukia baidarininkų išskėstomis rankomis, tačiau jūsų taip pat gali laukti ir lietus. Nuostabi laukinė Škotijos gamta ir laukiniai žvėrys tikrai atims jūsų kvapą, kai plauksite upe pro ją.

  1. Centino upė, Kroatija

Iš šios kelionės galite pasiimti visko po truputį, aukštutiniuose regionuose matysite nuostabias daubas, o vėliau jums atsivers nuostabūs kanijonai ir miškingos vietovės. Tuo pačiu galėsite aplankyti upės pakrantėje išsidėsčiusius kaimelius.

  1. Obros upė Lenkijoje

Ši upė siūlo beveik du šimtus kilometrų pradedantiesiems ir šeimoms tinkančios kelionės. Plaukdami pamatysite krištolo skaidrumo ežerus, o taip pat galėsite sustoti istoriniuose miesteliuose ir stovyklauti vakarų Lenkijos upės pakrančių stovyklavietėse.

  1. Šiaurės rytų Grenlandijos nacionalinis parkas

Itin tolimas regionas, kur tik retas yra buvęs tam, kad pasiplaukiotų baidarėmis. Gilūs fiordai, stulbinantys ledynai ir jų viršukalnės bei pakrantėse vaikštančios baltosios meškos yra būtent tai, kas traukia turistus į šią pasakišką vietą.

  1. Orbo upė Prancūzijoje

Atraskite pietinę Prancūziją ir pabėkite nuo apkrautų viduržemio jūros paplūdimių. Tai jums pavyks padaryti plaukiant šimto penkiasdešimties kilometrų orbo upe.

Taip pat skaitykite

Spektaklis Vilniuje „Diena be melo“

Geras spektaklis nuostabią pavasario dieną? Ar gali būti geresnis savaitgalio praleidimo būdas? Jau šį savaitgali ...