Platus baidarių pasirinkimas: ir šeimai, ir draugų kompanijoms

baidares

Vos atsiradusi baidarių nuomos paslauga Lietuvoje išpopuliarėjo žaibišku greičiu. Šiandien platus baidarių pasirinkimas atitinka individualius plaukikų poreikius, nepriklausomai nuo to, ar mėgstate itin sudėtingus ir sunkius žygius, ar lengvesnes ir ramesnes keliones, kurių metu galėtumėte grožėtis išskirtine Lietuvos gamta. Maršrutų pasirinkimas priklauso ir nuo to, su kokia kompanija ketinate plaukti. Žinoma, kad jaunoms ir aktyvioms grupėms rekomenduojama rinktis ekstremalesnius žygius, o šeimoms su vyresniais šeimos nariais ar mažais vaikais siūlomi tiesesni upių keliai.

 

Plati baidarių pasiūla individualiems poreikiams

Išpopuliarėję plaukimai baidarėmis apėmė praktiškai visus Lietuvos regionus, todėl šiandien galite plaukti beveik visomis šalies upėmis. Tiesa, praktika rodo, kad didžiausias keliautojų dėmesys skiriamas plaukimams Aukštaitijoje. Unikalus kraštovaizdis, sraunios upės ir jaukios stovyklavietės atitinka daugelio keliautojų poreikius. Žinoma, neužtenka išsirinkti regiono, kuriame ketinate plaukti. Labai svarbu bendrauti su patikimu baidarių nuomotoju, kuris gali pasiūlyti jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus. Visų pirma, įsitikinkite, kad nuomotojas siūlo kokybiškas, tvirtas, lengvas ir manevringas baidares, kuriomis plaukdami jausitės atsipalaidavę ir nepatirsite didelio nuovargio. Jei ketinate plaukti su mažais vaikais, būtinai pasidomėkite, ar nuomotojas gali pasiūlyti baidares, kuriose tilptų du suaugę ir vienas mažametis vaikas. Jei vaikas vyresnis, galima užsisakyti ir dvivietę baidarę. Jei galvojate plaukti vieni, pasidomėkite, ar nuomotojas turės vienviečių baidarių.

 

Plaukimo maršrutai ir nakvynės vietos

Priklausomai nuo to, ar plaukiate su šeima, ar su draugų kompanija, gali skirtis tiek jūsų plaukimo kryptis, tiek plaukimo laikas ar net nakvynės sprendimas. Šeimoms ir ramioms keliautojų grupėms rekomenduojami tiesesni, paprastesni kelionės maršrutai, pvz., plaukimas Žeimena. Ekstremaliems keliautojams, pvz., jaunimo grupei, rekomenduojami sudėtingesni, daug jėgų ir ištvermės reikalaujantys plaukimai, pvz., kelionė Peršokšna. Tiesa, itin didelė keliautojų grupė renkasi keliones, kuriose yra visko: ir ramaus plaukimo, ir sudėtingesnių vietų. Tokiu atveju jūsų lūkesčius atitiks plaukimas Kiauna ar Lakaja.

Iš anksto pagalvokite, kur ketinate praleisti naktį. Žinoma, jei norite nakvoti gamtoje. Paprastai jaunimo grupės renkasi stovyklavimą ir naktį leidžia palapinėse. Patogumą ir komfortą vertinantys keliautojai gali išsinuomoti pirtį ar nakvynės namuką, kuriame atgaus jėgas po irklavimo ir galės maloniai praleisti laiką mylimų žmonių apsuptyje.

 

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]