Pigiausi nešiojami kompiuteriai verti jūsų dėmesio

Kokybiškų nešiojamų kompiuterių kainos yra pakankamai didelės – dažniausiai jos siekia daugiau kaip 500 eurų, kas daugumai lietuvių yra ganėtinai didelė pinigų suma, kurią ne visi nori lengvai išleisti pirkdami naują kompiuterį. Visgi, yra ir kur kas pigesnių kompiuterių, kurie išsiskiria ir pakankamai aukšta kokybe – tereikia žinoti konkrečius jų modelius.

Asus X553MA-XX490D

Šis Asus firmos modelis pirmiausia išsiskiria išties nedidele kaina, kuri svyruoja tarp 220-230 eurų priklausomai nuo jo platinimo vietos. Visgi, nors daugeliui tai iškart byloja apie prastą tokio įrenginio kokybę, šiuo atveju taip tikrai nėra. Taip, šio gaminio pajėgumą kiek mažina vidutiniška vaizdo plokštė, kuri lemia tai, jog šiuo įrenginiu didelius reikalavimus kompiuteriams keliančių žaidimų ar kitų programų paleisti neišeis. Visgi, įprastam darbui Asus X553MA-XX490D yra tiesiog idealus pasirinkimas, ką atspindi tiek jo 4 GB dydžio RAM plokštė, tiek ir 500 GB vietos kietasis diskas įvairiems failams, kas paverčia šį įrenginį puikiu pasirinkimu įprastam kasdieniškam naudojimui.

HP ProBook 450 G2

Pigiausi nešiojami kompiuteriai
h20386.www2.hp.com nuotr.

Šis HP modelis yra kiek brangesnis už minėtą Asus modelį – jo kaina svyruoja tarp 330 ir 340 eurų, ko pasekoje tiems žmonėms, kuriems svarbus tik finansinis aspektas, tai nebus tinkamas pasirinkimas. Visgi, jei kalbame apie pirkėjus, kuriuos labiausiai domina šių įrenginių kainos ir kokybės santykis, jiems šis HP kompanijos gaminys taps tiesiog idealiai lūkesčius atitinkančiu pirkiniu. Pirmiausia, kalbant apie šį kompiuterio modelį, verta išskirti jo RAM plokštės pajėgumą, kuri yra dvigubai didesnė nei ankščiau minėto Asus X553MA-XX490D ir siekia net 8 GB. Šis kompiuteris išsiskiria ir kiek geresniu procesoriumi – jame yra diegiamas Intel Celeron 3205U procesorius, suteikiantis daugiau galimybių įvairių programų naudojimo atžvilgiu. Taip, šis pirkinys privers jus sumokėti šimtu eurų daugiau už ankščiau minėtą modelį, bet jei kokybė jums yra ne ką mažiau svarbi už kainą – tai yra tikrai jūsų dėmesio verta galimybė.

Asus X453MABING-WX226B

Šis Asus kompanijos nešiojamas kompiuteris paskutinis šiame straipsnyje, bet tikrai ne prasčiausias. Taip, šis įrenginys ankščiau minėtiems nusileidžia savo ekrano įstrižaine, tad jei jums tai yra labai aktualu – šis pasirinkimas jūsų netenkins. Visgi, tai yra esminis ir vienintelis šio modelio trūkumas, kadangi kitais aspektais jis ankščiau minėtiems įrenginiams niekuo nenusileidžia. Tiek jei kalbėsime apie RAM plokštės dydį, kuris šiuo atveju siekia 4 GB, tiek jei kalbėsime apie kietojo disko dydį, kuris siekia 500 GB, bei net jei kalbėsime apie šiame kompiuteryje diegiamus procesorius, kurie yra identiški ankščiau šiame straipsnyje minėtame Asus modelyje diegiamiems. Bet šis kompiuteris nors ir nėra blogesnis už ankščiau minėtus, bet niekuo per daug ir neišsiskiria, tad kodėl reikėtų rinktis būtent jį? Šioje vietoje vertėtų paminėti finansinį aspektą, kuriuo šis Asus kompanijos gaminys tikrai išsiskiria – šio modelio kainos, priklausomai nuo jo platinimo vietų, svyruoja nuo 220 iki 250 eurų, kas jį padaro finansiškai vienu iš labiausiai dėmesio vertų pasirinkimų šiomis dienomis. Tad jei nesiruošite užsiimti kažkuo grandioziniu ir norite tiesiog to, jog jūsų nešiojamas kompiuteris būtų pigus, bet kokybiškas – Asus X453MA-BING-WX226B yra skirtas būtent jums.

Susiję straipsniai:

Suknelių Stilius Vilniuje: Elegancija Sostinės Ritmu

Vilnius, Lietuvos sostinė, yra tikras šiuolaikinės ir istorinės madų sandūra. Šis miestas išsiskiria savo unikaliu būdu sujungti senąją architektūrą su jaunatvišku veržlumu, o tai neabejotinai atsispindi ir moterų pasirinkimuose dėvėti sukneles. Sostinėje madą išgyvena ne tik kaip kasdienybės dalį, bet ir kaip meną, leidžiantį kiekvienai asmenybei skleistis ir įsiklausyti į besikeičiančias pasaulio tendencijas. Darbo aplinka […]

Saulės kosmetikos svarba: apsauga nuo žalingo saulės poveikio

Saulės kosmetika yra labai svarbi sveikos ir apsaugotos odos nuo saulės poveikio dalis. Jei šių produktų nenaudosite, tai gali turėti įvairių pasekmių, kurios gali paveikti jūsų odos sveikatą ir išvaizdą. Taigi, pats metas pasigilinti, kodėl saulės kosmetika yra būtina kiekvienam iš mūsų. Saulės kosmetika yra būtina norint apsaugoti odą nuo žalingo saulės poveikio. Reguliarus šių […]