Pigiausi nešiojami kompiuteriai verti jūsų dėmesio

Kokybiškų nešiojamų kompiuterių kainos yra pakankamai didelės – dažniausiai jos siekia daugiau kaip 500 eurų, kas daugumai lietuvių yra ganėtinai didelė pinigų suma, kurią ne visi nori lengvai išleisti pirkdami naują kompiuterį. Visgi, yra ir kur kas pigesnių kompiuterių, kurie išsiskiria ir pakankamai aukšta kokybe – tereikia žinoti konkrečius jų modelius.

Asus X553MA-XX490D

Šis Asus firmos modelis pirmiausia išsiskiria išties nedidele kaina, kuri svyruoja tarp 220-230 eurų priklausomai nuo jo platinimo vietos. Visgi, nors daugeliui tai iškart byloja apie prastą tokio įrenginio kokybę, šiuo atveju taip tikrai nėra. Taip, šio gaminio pajėgumą kiek mažina vidutiniška vaizdo plokštė, kuri lemia tai, jog šiuo įrenginiu didelius reikalavimus kompiuteriams keliančių žaidimų ar kitų programų paleisti neišeis. Visgi, įprastam darbui Asus X553MA-XX490D yra tiesiog idealus pasirinkimas, ką atspindi tiek jo 4 GB dydžio RAM plokštė, tiek ir 500 GB vietos kietasis diskas įvairiems failams, kas paverčia šį įrenginį puikiu pasirinkimu įprastam kasdieniškam naudojimui.

HP ProBook 450 G2

Pigiausi nešiojami kompiuteriai
h20386.www2.hp.com nuotr.

Šis HP modelis yra kiek brangesnis už minėtą Asus modelį – jo kaina svyruoja tarp 330 ir 340 eurų, ko pasekoje tiems žmonėms, kuriems svarbus tik finansinis aspektas, tai nebus tinkamas pasirinkimas. Visgi, jei kalbame apie pirkėjus, kuriuos labiausiai domina šių įrenginių kainos ir kokybės santykis, jiems šis HP kompanijos gaminys taps tiesiog idealiai lūkesčius atitinkančiu pirkiniu. Pirmiausia, kalbant apie šį kompiuterio modelį, verta išskirti jo RAM plokštės pajėgumą, kuri yra dvigubai didesnė nei ankščiau minėto Asus X553MA-XX490D ir siekia net 8 GB. Šis kompiuteris išsiskiria ir kiek geresniu procesoriumi – jame yra diegiamas Intel Celeron 3205U procesorius, suteikiantis daugiau galimybių įvairių programų naudojimo atžvilgiu. Taip, šis pirkinys privers jus sumokėti šimtu eurų daugiau už ankščiau minėtą modelį, bet jei kokybė jums yra ne ką mažiau svarbi už kainą – tai yra tikrai jūsų dėmesio verta galimybė.

Asus X453MABING-WX226B

Šis Asus kompanijos nešiojamas kompiuteris paskutinis šiame straipsnyje, bet tikrai ne prasčiausias. Taip, šis įrenginys ankščiau minėtiems nusileidžia savo ekrano įstrižaine, tad jei jums tai yra labai aktualu – šis pasirinkimas jūsų netenkins. Visgi, tai yra esminis ir vienintelis šio modelio trūkumas, kadangi kitais aspektais jis ankščiau minėtiems įrenginiams niekuo nenusileidžia. Tiek jei kalbėsime apie RAM plokštės dydį, kuris šiuo atveju siekia 4 GB, tiek jei kalbėsime apie kietojo disko dydį, kuris siekia 500 GB, bei net jei kalbėsime apie šiame kompiuteryje diegiamus procesorius, kurie yra identiški ankščiau šiame straipsnyje minėtame Asus modelyje diegiamiems. Bet šis kompiuteris nors ir nėra blogesnis už ankščiau minėtus, bet niekuo per daug ir neišsiskiria, tad kodėl reikėtų rinktis būtent jį? Šioje vietoje vertėtų paminėti finansinį aspektą, kuriuo šis Asus kompanijos gaminys tikrai išsiskiria – šio modelio kainos, priklausomai nuo jo platinimo vietų, svyruoja nuo 220 iki 250 eurų, kas jį padaro finansiškai vienu iš labiausiai dėmesio vertų pasirinkimų šiomis dienomis. Tad jei nesiruošite užsiimti kažkuo grandioziniu ir norite tiesiog to, jog jūsų nešiojamas kompiuteris būtų pigus, bet kokybiškas – Asus X453MA-BING-WX226B yra skirtas būtent jums.

Susiję straipsniai:

Moteriškos kuprinės ir piniginės: kaip išsirinkti geriausias

Kuprinės ir piniginės yra būtini šiuolaikinių moterų aksesuarai, kuriuose funkcionalumas dera su stiliumi. Jos yra ne tik praktiški daiktai kasdienėms reikmėms nešiotis, bet ir asmeninį skonį atspindintys mados pareiškimai. Kadangi yra daugybė variantų, išsirinkti tinkamą kuprinę ar piniginę gali būti nelengva užduotis. Laimei, šis straipsnis padės jums įveikti šį procesą ir pateiks patarimų, kaip išsirinkti […]

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje

Plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje tapo populiariu ilgalaikio plaukelių šalinimo ir lygios odos užtikrinimo metodu. Ši neinvazinė procedūra nukreipta į plaukų folikulus koncentruota lazerio energija, kuri stabdo plaukų augimą. Štai kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu: Daugiau: https://www.belladerma.lt