Pavasario koncertų turą „Brainstorm“ pradės Vilniuje

Populiariausia Latvijos  grupė „Brainstorm“ pradeda naujuosius metus  puikiomis naujienomis – skelbia „7 Steps of Fresh Air“ pavasario koncertų turą. Pirmasis „Brainstorm” koncertas balandžio 2 dieną įvyks Vilniuje, „Forum Palace“, vėliau grupė vyks į dar penkis Didžiosios Britanijos miestus.

Vilniuje „Brainstorm“ atliks ne tik dainas iš naujausio albumo „7 Steps of Fresh Air“, bet taip pat klausytojų pamėgtus kūrinius iš ankstesnių albumų, tokius kaip „Thunder Without Rain“, „Maybe“ ir kitus. Šiandien pradėta prekiauti bilietais į šį koncertą.

grupė „Brainstom“ ir akimirkos iš jų turo Latvijoje (grupės archyvo ir Ingos Plume nuotr.)
grupė „Brainstom“ ir akimirkos iš jų turo Latvijoje (grupės archyvo ir Ingos Plume nuotr.)

„Brainstorm“ yra populiariausia ir mylimiausia Latvijos grupė. Pernai „7 Steps of Fresh Air“ turo Latvijoje metu koncertuose apsilankė daugiau nei 19 tūkstančių žmonių. Lietuvoje ši grupė paskutinį kartą lankėsi 2013 metais.

„Brainstorm” nariai yra geriausi  draugai,  gimę ir kartu užaugę Latvijoje.  Vaikinai, patyrę sovietų auklėjimą, suprato, kad kova už laisvę yra būtina ir, iškovojus laisvę, tapo pirmąja karta perėmusia laisvės atneštas naujas galimybes. Šios dvi radikaliai skirtingos sistemos suformavo jų asmenybes ir muzikos stilių. Žinomas fotografas ir kino režisierius Antonas Corbijnas taip apibūdino grupę: „Yra toks gražus dalykas, kurį turi didžiosios grupės… Tapatybę. Ir manau, kad „Brainstorm“ tai turi“.

„Brainstorm“ pavasario koncertų turo „7 Steps of Fresh Air“ datos:
balandžio 2 diena – Vilnius, „Forum Palace“,
balandžio 6 diena – Londonas, „O2 Sheperd’s Bush Empire“,
balandžio 7 diena – Birmingemas, „O2 Academy 2“,
balandžio 8 diena – Mančesteris, „Manchester Academy 3“,
balandžio 13 diena – Niukastlas, „O2 Academy 2“,
balandžio 14 diena – Glazgas, „O2 ABC2“.

„Brainstorm“ koncertas Latvijoje:

Bilietus į Vilniaus koncertą galima įsigyti: http://www.bilietai.lt/lt/event/29317

Bilietai parduodami nuo sausio 21 dienos 10.00 valandos.
Durys į koncertą atidaromos  19:00 valandą, pradžia 21:00 valandą.

Jaunesni, nei 14 metų vaikai privalo būti lydimi suaugusio asmens.

Jei turite klausimų, prašome nedvejodami kreiptis į grupės vadybininką [email protected] arba oficialioje grupės „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/BrainStormLV/

Susiję straipsniai:

Efektyvaus asmeninio biudžeto valdymas

Asmeninio biudžeto sudarymas ir tvarkymas yra esminis žingsnis siekiant finansinio stabilumo ir finansinių tikslų. Efektyvus biudžeto valdymas ne tik padeda išmintingai paskirstyti išteklius, bet ir suteikia galimybę drąsiai susidoroti su netikėtomis išlaidomis, įskaitant paskolas.

Sapnininkas: ką įdomu žinoti

Sapnai jau daugelį amžių audrina žmogaus vaizduotę. Kiekvieną naktį keliaudami po mįslingą sapnų pasaulį, sužinome daugybę įdomių faktų ir paslapčių, praturtinančių mūsų supratimą apie šį įdomų reiškinį miegant. Daugiau: Sapnininkas