Patarimai kiekvienai, kuri svarsto, ką apsirengti

Penktadienio vakaras ir jūs jau kurį laiką nesėkmingai naršote savo drabužių spintoje bandydamos atrasti ką nors, kas galėtų jums tikti? Skamba labai pažįstamai? Tai yra problema, su kuria susiduria dauguma moterų. Tačiau iš tikrųjų viskas neturi būti taip sudėtinga. Savo kasdienį gyvenimą galima nesunkiai palengvinti vos kelių praktiškų patarimų pagalba.

Seni drabužiai turi iškeliauti

Tai yra užduotis, kurią turėtumėte atlikti pirmiausiai. Jei jūs neatliksite šios svarbios užduoties, tuomet neturėtumėte tikėtis, kad kas nors pasikeis ir jums taps lengviau kasdien suformuoti savo įvaizdį. Taigi, pirmiausia praverkite savo drabužių spintos duris ir atidžiai pažvelkite, ką joje laikote.

Turėtumėte su užduoti vieną labai paprastą, tačiau ypač svarbų klausimą – jei šią akimirką jūs būtumėte drabužių parduotuvėje, kokius drabužius iš dabar esančių jūsų drabužių spintoje jūs norėtumėte įsigyti? Tai yra labai paprastas, tačiau veiksmingas ir smagus žaidimas, kuris padės sutaupyti laiko ateityje, kuomet ieškosite jums tinkamų drabužių.

Atrūšiavusios drabužius ir atsikračiusios tų, kurie savo jau atgyveno, turėtumėte likusius drabužius susisteminti, sudėliojant juos pagal jų tipą, spalvas ir modelius. Jei skirsite tam laiko ir pastangų, galiausiai jums nebereikės kasdien kelti sau didelio galvos skausmo.

Jei laukia svarbi proga – planuokite

Kartais kyla būtinybė suformuoti savo įvaizdį atsižvelgiant į mūsų laukiančią svarbią progą – nepaisant to, ar tai būtų vestuvės, ar darbovietėje organizuojamas šventinis vakarėlis. Tokiais atvejais mes esame linkusios ne tik kruopščiai peržiūrėti savo turimą garderobą, tačiau taip pat būname pasiryžusios leistis į naujų drabužių paieškas. Būtent tuomet tampa ypatingai svarbu apsipirkti sistemingai ir turint labai aiškų planą. Priešingu atveju galime įsigyti ne vieną būsimai progai netinkantį drabužį.

Todėl jei norite veiksmingesnio apsipirkimo proceso, išmintinga apsipirkti keliauti pasidarius makiažą ir šukuoseną, apsiavus tinkamus batelius ir dėvint patogų bei kokybišką apatinį trikotažą. Tokiu būdu jūs galėsite lengviau matyti bendrą vaizdą ir taip pat žinosite, jog suknelės, kurias matuositės, puikiai priglus prie jūsų kūno, leidžiant jums suprasti, koks modelis galėtų būti tinkamiausias.

Striukę ir paltą rinkitės apgalvotai

Ieškant striukės ar palto visuomet reikia vadovautis viena svarbia taisykle – šie drabužiai privalo atitikti jūsų pečius. Jei striukė bus pernelyg plati arba pernelyg siaura, nerizikuokite, kadangi tai yra vienas iš tų dalykų, kurį siuvėjams yra labai sudėtinga pakoreguoti.

Kiek odos atidengti?

Kalbant apie stiliaus taisykles, vertėtų paminėti ir tą, kuri susijusi su odos atidengimu. Laimei, ši taisyklė yra labai paprasta – vienu metu turėtų būti atidengta tik viena kūno dalis. Taigi, jei viršutinis drabužis yra su didele iškirpte, būkite tikros, kad tokio drabužio nederinsite su trumpesniu sijonu. Patrauklumas neturėtų būti asocijuojamas su tuo, kiek daug odos yra atidengta. Leiskite sau būti šiek tiek paslaptingoms.

Drabužiai turėtų tarnauti jums

Turbūt ne vieną kartą buvote pastebėjusios, kaip kai kurioms moterims pavyksta visuomet atrodyti nepriekaištingai, pasirenkant tobulai derančius ir tinkančius drabužius? Tačiau iš tikrųjų visame tame nėra jokios paslapties. Jums tereikia nepamiršti, kad drabužiai turėtų tarnauti jums, o ne atvirkščiai. Todėl būtina atsižvelgti į tai, koks yra jūsų figūros tipas, o tuomet teisingai pasirinktų drabužių pagalba pabrėžti tai, kas yra gražiausia, kartu užmaskuojant tai, kas jums kelia diskomfortą. Tokiu būdu jūs ne tik suformuosite tobulą įvaizdį, tačiau taip pat pamilsite savo kūną ir labiau pasitikėsite savimi.

Platus moteriškų drabužių asortimentas internetu – Sidonas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip surasti kokybiškus baldinius audinius gera kaina?

Baldų pasaulyje audinių kokybė vaidina pagrindinį vaidmenį. Tinkamų audinių pasirinkimas turi didžiulę įtaką baldų išvaizdai, ilgaamžiškumui ir naudojimo patogumui, todėl atpažinti kokybiškas medžiagas yra be galo svarbu. Sąmoningiems klientams, norintiems investuoti į kokybiškus ir gražius audinius baldams, verta užsukti į nevotex.lt ir sužinoti keletą patarimų, kaip atpažinti kokybišką audinį.  Kodėl verta rinktis kokybiškus audinius? Įvairių […]

Praktiški patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti paskutinės minutės kelionių pasiūlymus

Ko gero nėra žmogaus, kuris nenorėtų sutaupyti, ypač pramogoms. O kelionės ir atostogos yra tikrai geidžiama pramoga, kurių norisi kuo daugiau. Tad norime pasidalinti keliais praktiškais patarimais, leidžiančiais sumažinti jūsų kelionių biudžetą. Paskutinė minutė taip pat yra svarbi taupymo dalis, nes būtent paskutinės minutės kelionės leidžia sutaupyti. Bet tam reikia būti pasiruošus. Būkite lankstūs Lankstumas […]