Patarimai, kaip pasidaryti makiažą per 5 minutes

Šiais laikais niekam nebereikia pasakoti, kokius stebuklus leidžia sukurti makiažas, tačiau puikiai žinome, kad norint išnaudoti visas jo galimybes, prie veidrodžio reikia praleisti nemažai laiko. Visgi, tai tikrai nereiškia, jog turint vos kelias minutes, neįmanoma pasiekti puikių rezultatų – jei pasirinksite tikslingas priemones, makiažą pavyks pasidaryti vos per 5 minutes. Jei iki šiol tokia misija neatrodė įmanoma, pasitikrinkite, ar savo kosmetinėje turite visus žemiau įvardijamus produktus.

BB arba CC kremas

Visos puikiai žinome, kad prieš darantis makiažą, veido odą reikia sudrėkinti, tačiau kai turime tik 5 minutes, nesinori pusės šio laiko paskirti laukiant, kol drėkinamasis kremas įsigers į odą. Tačiau jei naudosite BB arba CC kremą, vienu patepimu pasirūpinsite ir odos drėgme, ir jos atspalvio išlyginimu. Tai reiškia, kad Jums papildomai nebereikės naudoti makiažo pagrindo, tad besidažydamos išvengsite vieno papildomo žingsnio. Be to, tokie kremai dažniausiai gali pasiūlyti SPF filtrą, todėl nebereikės rūpintis apsauga nuo saulės – akivaizdu, kad 5 minučių makiažui jie yra vienas geriausių pasirinkimų.

Maskuoklis

Nors didelė tikimybė, kad panaudojus vieną iš prieš tai aptartų kremų, šios priemonės gali ir neprireikti, dėl viso pikto ją pravartu turėti savo kosmetinėje. Naudodamos maskuoklį, galėsite efektyviai paslėpti pajuodusius paakius ar netikėtai atsiradusius spuogelius. Tokio produkto naudojimas nepareikalaus daugybės laiko, tačiau rezultatai dėl jo bus tik geresni. Taip sukursite iliuziją, kad oda yra gerai pailsėjusi ir pasiruošusi naujos dienos iššūkiams. Tiesa, šiuo atveju reikėtų atsakingai rinktis maskuoklio atspalvį, kurį reikėtų derinti prie savo odos tono: kartais rekomenduojama rinktis maždaug dviem tonais šviesesnius variantus.

Biri arba kompaktinė pudra

Net ir tuomet, kai makiažui negalite paskirti daugiau nei 5 minučių, norisi, kad oda atrodytų švytinti, o ne riebaluota. Būtent tokį efektą gali suteikti biri arba kompaktinė pudra, kuri tuo pačiu užfiksuos prieš tai naudotas priemones. Šiuos produktus reikėtų naudoti strategiškai, kad padengtumėte visą perteklinį blizgesį – tai ypač aktualu toms, kurios turi riebią ar mišrią odą. Kalbant apie birios ir kompaktinės pudros skirtumus, reikėtų pasakyti, kad jų nėra daug: kompaktinę patogiau galima pasiimti su savimi, o biri tinka itin plonam, vos perregimam sluoksniui.

Blakstienų tušas

Per kelias minutes įmantraus akių makiažo pasidaryti tikriausiai nepavyks, tačiau pasitelkusios tušą, vis  vien galėsite labiau atverti ir paryškinti akis. Pagalvokite, kokį efektą norėsite sukurti – šios makiažo priemonės gali ilginti, tankinti ar užriesti blakstienas, o kai kurios iš jų gali pasiūlyti net ir kelias tokias funkcijas. Nors kasdienybei dažniausiai pasirenkami juodi blakstienų tušai, norėdamos sukurti įdomesnį įvaizdį, galite išbandyti ir kitus atspalvius – laiko prireiks tiek pat, tačiau rezultatas bus gerokai unikalesnis. Paspaudusios čia, galėsite apžiūrėti visą tokių produktų asortimentą.

Lūpų dažai

Galiausiai greitą makiažą reikėtų užbaigti paskutiniu, tačiau ne mažiau svarbiu akordu – bendram įvaizdžiui gyvumo suteikiančiais lūpų dažais. Tokias makiažo priemones galima rinktis atsižvelgiant į savo odos toną, lūpų storį ar tos dienos nuotaiką. Atspalvių įvairovė yra išskirtinai plati, tad eksperimentuoti galima nors ir kiekvieną dieną, atsižvelgiant į tai, kokį efektą norima sukurti. Platų lūpų dažų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/dekoratyvine-kosmetika/lupu-dazai-blizgiai-balzamai/f/all/lupu-dazai.

Įsigijusios visas šias kosmetikos priemones ir besivadovaudamos pateiktais patarimais, lengvai pasidarysite greitą makiažą darbui ar kasdienybei. Nepamirškite pasirūpinti ir plaukais: ilgalaikei šukuosenos fiksacijai pravers plaukų lakai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Sinchroniniai ir asinchroniniai online mokymai

Mokytis yra būtina bei reikalinga. Tai galite daryti dėka knygų, universitetų, mokydamiesi iš praktinių užsiėmimų arba remtis online vykstančiais mokymais. Daugeliui jie yra patrauklūs ne tik dėl to, kad tai būna ne tik tekstas be įgarsinimo arba su juo, bet ir daugybė nuotraukų iliustracijų, momentinių ekrano nuotraukų. Būna, kad tikrai neretai online mokymai panaudoja populiariuosius […]

Kokie batai tinka vaikams žiemą?

Vėl tas metų laikas, kai pradedame ieškoti žieminės avalynės savo vaikams. Nors daugelis iš mūsų bijome šios užduoties (kodėl jų pėdos turi tiek daug augti kiekvienais metais?), tai neturi bauginti, jei ateisite pasiruošę! Taigi, kokie tinkamiausi žieminiai batai berniukams? Batai vaikams turi būti šilti Nepriklausomai nuo to, kur gyvenate ar ką veikiate, žiemą svarbu turėti […]