Pasaulinės Taidziciuan ir Cigong dienos proga vyks pirmasis atviras Lietuvos taiči čempionatas

2015 metų balandžio 25 dieną (šeštadienį), Vilniuje, Lietuvos edukologijos universiteto (adresas Studentų g. 39) mažojoje sporto salėje vyks I-asis atviras Lietuvos ušu Taidziciuan (Taiči) čempionatas. Dalyviai bus kviečiami varžytis taolu ir tuišou rungtyse. Varžybose Vilniuje dalyvaus Taidziciuan entuziastai bei profesionalūs sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos bei Rusijos. Specialiai į čempionatą atvyksta ir žymūs ušu meistrai iš Siano (Kinijos) Fu Chunping ir Wang Lijing bei šiuo metu Lietuvos sporto universitete dėstanti Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto kvietimu į Lietuvą atvykusi Pekino sporto universiteto lektorė, daugelio Kinijos ušu varžybų nugalėtoja, ušu meistrė iš Kinijos Wang Junli.

Renginyje dalyvaus ir šiuo metu Lietuvoje reziduojantys ušu ekspertai – Taidziciuan meistras, ušu sporto šakos dėstymo metodikos ekspertas, „Siano ušu asociacijos“ narys Wang Xiyin bei Jang Taidziciuan ir Fudzian Baiheciuan ušu instruktorius, 8 – to dano (kyoshi) Okinavos Jundokan Goju-ryu karate-do meistras, Robert Honiball.

Tą pačią dieną Vilniaus Rotušės aikštėje bus švenčiama Pasaulinė Taidziciuan ir Cigung diena (World Tai Chi & Qigong Day), kurios metu įvyks čempionato atidarymas. Atidarymo metu visi vilniečiai bei sostinės svečiai turės progą susipažinti su skirtingomis šio ušu stiliaus pakraipomis ir įvairiomis kinų sveikatingumo sistemos Cigung atmainomis, stebėti specialiai ta proga į Lietuvą atvykusių meistrų iš Kinijos pasirodymus.

Taijiquan Rotuse 3
Vytauto Dranginio nuotrauka

Renginio organizatoriai – Lietuvos sportinio ir tradicinio ušu federacija ir VšĮ „Sveikas miestas”. Renginio rėmėjai – Kinijos ambasada Lietuvoje ir Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas.

11.00 valandą: Rotušės aikštėje vyks renginio atidarymas.

13.00 valandą: Varžybų pradžia Lietuvos edukologijos universiteto mažojoje salėje.

Taidziciuan (liet. Aukščiausios ribos kumštis) – viena populiariausių kinų kovos menų (ušu) pakraipų, kurioje be kovinių veiksmų ypatingai akcentuojamas sveikatingumo elementas. Vakaruose dažniausiai šis ušu stilius žinomas netaisyklinga suanglinta transkripcija Taiči.

Tai Chi Vilniuje

http://wushufederacija.lt/

https://www.facebook.com/events/1530856780497276/?fref=ts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Tribulus papildų privalumai įvairiose sporto šakose

Tribulus papildai, gaunami iš Tribulus terrestris augalo, sulaukė dėmesio dėl galimos naudos gerinant sportinę veiklą ir bendrą savijautą. Dėl adaptogeninių savybių ir galimo poveikio hormonų pusiausvyrai Tribulus papildai turi privalumų įvairiose sporto šakose, tenkinant įvairius sportininkų poreikius. Plačiau: Fen

Jogos treniruočių kilimėliai

Joga – protą, kūną ir dvasią harmonizuojanti praktika – dažnai prasideda nuo paprasto, bet labai svarbaus elemento – jogos treniruočių kilimėlio. Šie kilimėliai ne tik suteikia patogų paviršių praktikuojantiesiems, bet ir yra visos jogos patirties pagrindas, užtikrinantis stabilumą, atramą ir ryšį su dvasine praktikos esme. Daugiau: https://easysport.lt/treniruociu-jogos-kilimeliai/