Originalaus stiliaus kūrimas juvelyrinių dirbinių pagalba

Sutikite, be papuošalų mūsų įvaizdis atrodo pernelyg blankiai. Tai reiškia, kad formuodamos savo įvaizdį ir siekdamos, jog jis taptų originalus ir išskirtinis, negalime sau leisti pamiršti apie papuošalų pasitelkimą. Nuo to labai tiesiogiai priklauso ir galutinis rezultatas. Tačiau jei iki šiol jums buvo pakankamai sudėtinga tinkamai suderinti papuošalus su savo pasirenkamais drabužiais ir kitomis stiliaus detalėmis, vertėtų atsižvelgti į kelis praktiškus patarimus.

Nepamirškite skirtingų metalų derinimo

Turbūt iki šiol manėte, kad maišyti iš skirtingų metalų pagamintus papuošalus yra labai didelė klaida? Tačiau, laimei, šiomis dienomis apie tokią taisyklę galima pamiršti. Nors kadaise iš tikrųjų skirtingų spalvų metalų derinimas tarpusavyje buvo netoleruotinas, šiandien mes turime kur kas didesnę pasirinkimo laisvę ir tai galime daryti be jokių suvaržymų. Taigi, galbūt norite sumaišyti sidabrą su auksu? O gal turite platininį kaklo papuošalą, kurį galvojate priderinti prie savo auksinių auskarų? Nepaisant to, kokius papuošalus turite ar planuojate įsigyti, jūs turite teisę derinti skirtingus metalus. Be to, neretai tokiu būdu jūs galite pasiekti ir labai originalų rezultatą, kuris suteiktų gerokai daugiau žavesio jūsų įvaizdžiui.

Koks papuošalas taps svarbiausiu?

Kuomet formuojate savo įvaizdį ir bandote priderinti įvairius papuošalus, turite nepamiršti, kad vienas konkretus papuošalas visuomet turėtų būti svarbiausias. Trumpiau tariant, neretai mes bandome suderinti ne vieną skirtingą juvelyrinį dirbinį, tačiau jei nei vienas iš jų nebus išskirtinis ir akimirksniu krentantis į akį, galime reikšmingai prašauti pro šalį. Todėl turėtumėte labai gerai pagalvoti, kokį papuošalą norėtumėte paversti dėmesio centru.

Kaip papildyti savo garderobą

Kartas nuo karto kiekvienai iš mūsų ateina metas papildyti savo drabužių spintos turinį. Vienos tai darome dažniau, o kitos rečiau. Vienos jaučia didžiulę būtinybę drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvėje apsilankyti bent kartą per savaitę, o kitos tai daro ne dažniau kaip kartą per keletą mėnesių. Kiekvienas atvejis yra labai individualus, tačiau visų svarbiausia, kad garderobo papildymas vyktų sistemingai ir apgalvotai. Tai reiškia, kad niekuomet nevertėtų persistengti ir pasirinkti pernelyg daug.

Tuo tarpu tam, kad papildyti savo garderobą jums būtų lengviau ir rinktumėtės tik tai, ko jums iš tikrųjų reikia, kartas nuo karto pabandykite turimus papuošalus suderinti su įvairiais turimais drabužiais. Išbandžiusios įvairius drabužių ir papuošalų derinius jūs galėsite lengviau suprasti, kas kuo puikiausiai dera tarpusavyje, o ko jums iš tikrųjų galėtų trūkti. Tokiu atveju jūs galėsite veiksmingai papildyti ir savo juvelyrinių dirbinių kolekciją.

Nevergaukite madai

Turbūt kiekviena iš jūsų žinote bent vieną žmogų, kuris yra tikrų tikriausias mados vergas. Tačiau taip pat reikia sutikti, kad neretai mes ir pačios bandome vaikytis naujausių mados tendencijų, manydamos, kad tokiu būdu galėsime lengviau suformuoti savo tobulą įvaizdį. Ir nors žinoti, kokios yra šiuolaikinės mados tendencijos bei į jas atsižvelgti, yra naudinga, vis dėlto pernelyg į visą tai susitelkti tikrai nevertėtų. Trumpiau tariant, jei savo skonį paminate vardan šiuolaikinės mados, galite būti tikros, jog peržengiate ribą.

Jūsų pasirenkami juvelyriniai dirbiniai turi atitikti jūsų individualų skonį ir būtent tai, ką jūs labiausiai mėgstate, ir ką dėvėdamos jūs galite jaustis savimi. Tačiau jei visiškai atsiduosite šiuolaikinei madai, tiesiog paminsite savo įsitikinimus, savo skonį nustumsite į šalį ir galiausiai pasieksite visiškai priešingą rezultatą.

Daugiau informacijos: Goldinga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]