Neužtikrintų smulkaus verslo paskolų privalumai ir trūkumai

paskola verslui

Neužtikrintų smulkių verslų paskolų pliusai ir minusai

Pasirinkimai, susiję su smulkaus verslo finansavimu, gali būti painūs, kai skolinamasi komerciniams tikslams. Vienas iš dalykų, keliančių nerimą, yra pasirinkimas tarp saugaus finansavimo bei neužtikrinto finansavimo. Tam, kad priimti sprendimą būtų lengviau, žemiau bus apžvelgta neužtikrinto finansavimo paskola verslui ir jos privalumai bei trūkumai.

Privalumai:

Daug sėkmingų įmonių remiasi neužtikrinto finansavimo paskolomis dėl šių privalumų:

1) Jos gaunamos greičiau dėl trumpesnio procesų laiko, kuris neretai būna trumpesnis negu viena savaitė.

2) Jums nereikia įkeisti užstato. Dar svarbiau, kuomet neturite ko įkeisti.

3) Bankroto metu neužtikrintos skolos dažnai yra apmokamos. Saugaus finansavimo skolos įprastai nėra apmokamos.

4) Šios paskolos užkerta kelią nuosavybės finansavimo poreikiui ir padeda Jums išlikti turto savininku.

5) Augančiam verslui suteikiama lankstumo ir apyvartinio kapitalo, kai tam yra poreikis.

6) Padeda sukurti teigiamą kredito bei būsimo finansavimo istoriją.

7) Išvengsite būtinybės naudotis asmeniniais bei šeimos finansais.

8) Įprastai, egzistuoja mažiau apribojimų kaip įmonė gali panaudoti pasiskolintus pinigus, todėl Jums atsiranda daugiau galimybių panaudoti gautus pinigus.

Viršuje esantis privalumų sąrašas yra puiki rodyklė. Pasižymėkite, kiek iš šių privalumų yra svarbūs Jums. Nors gali užtekti ir vieno solidaus punkto, šiuo atveju galioja taisyklė „kuo daugiau, tuo geriau“.

Trūkumai:

Versle visada svarbu pamatuoti rizikas. Neužtikrinto finansavimo paskolos turi šiuos trūkumus:

1) Trumpesni grąžinimo laikotarpiai bei didesnės mėnesinės įmokos. Tokios paskolos paprastai yra trumpalaikės ir turi būti grąžintos greičiau.

2) Paskolos dažnai apima smulkesnes sumas. Neužtikrintas verslo finansavimas gali būti neprieinamas didelėms komercinėms paskoloms.

3) Finansavimo išlaidos gali būti didesnės.

4) Turėtumėte apsvarstyti savo vidinės grąžos normą.

5) Kredito balai ir kreditingumas yra svarbesni. Nesant užstatui paskolos teikėjai atidžiau žiūrės į kredito istoriją.

Ar Jūsų verslo bei asmeninės aplinkybės sudaro sąlygas trūkumams ar privalumams? Jeigu nesate tikri, derėtų pasikonsultuoti su savo buhalteriui ar kitais finansus išmanančiais asmenimis. Papasakokite jiems ko reikia ir kaip greitai norite užsitikrinti finansavimą. Paklauskite, kokie yra galimi realūs pasirinkimai.

Išvada: kas geriausia Jūsų verslui?

Kai apžvelgsite neužtikrinto finansavimo privalumus ir trūkumus, geriausias būdas viską suplanuoti tinkamai yra realių pavyzdžių aptarimas su keliais potencialiais skolintojais. Jūs sužinosite kas iš tikro įmanoma Jūsų verslui, kiek ir kaip greitai galima pasiskolinti pinigų. Pati protingiausia alternatyva ne visada bus „arba“ sprendimas. Dažniausiai geriausia priimti sprendimą, kuriame bus tiek saugus, tiek neužtikrintas finansavimas.

Prieš kreipdamiesi dėl paskolos smulkiam verslui, turite būti pasiruošęs. Susidarykite sąrašą dalykų, kuriuos turite padaryti prieš prašydami paskolos. Taip visas procesas taps paprastenis.

 

Susiję straipsniai:

Vestuvių fotografas – Kokia jo svarba?

Kas susidūrę, ar dar tik planuoja susidurti su vestuvių šventės planavimu, puikiai supranta, kiek laiko užima detalus šventės planavimas, organizavimas. Kiek laiko ir finansinių išteklių sudedame į šią šventę, tikėdamiesi tobulo ir jaukaus vakaro savo artimųjų apsuptyje. Vestuvių šventė simbolizuoja bendrą šeimyninio gyvenimo pradžią kartu. Taip pat šiai simbolikai yra sumainomi vestuviniai žiedai. Sklandžiai ir […]

Politikos generatorius svetainei ir jo privalumai

Tai yra unikalus ir šiuolaikiškas įrenginys, kuris leidžia vos per kelias minutes susikurti reikiamą dokumentą. Todėl nereikia tam skirti daugybės laiko analizuojant teisės aktus arba išleidžiant gana nemažą sumą teisininkų paslaugoms. Ir tai tikrai nėra vieninteliai tokio varianto privalumai. Kadangi yra nuolat sekami įvairių teisės aktų pakeitimai ir pagal juos gali būti automatiškai atnaujinama bei […]