„Matador“ padangos – geros kainos ir kokybės derinys

Matador padangos yra vertinamos dėl aukštos kokybės ir patrauklios kainos, jos gaminamos Slovakijoje. Prisiminkime kaip atsirado šis prekės ženklas.

„Matador“ padangos atsirado Čekijoje

1932 metais gumos gamykla įsikūrė Bratislavoje, Čekijoje, netrukus ji persiorientavo į padangų gamybą. 9-ojo dešimtmečio pabaigoje, Čekoslovakijai skilus į dvi dalis, viena dalis Matador prekės ženklo buvo sujungtas su vokiečių Continental, o Puchovo mieste buvusi gamykla pasiliko prie pavadinimo Matador.

„Matador“ prekė ženklas pripažintas tarptautiniu lygmeniu

Šiandieną Matador padangos gaminamos Slovakijoje ir pelniusios daugybę kokybės sertifikatų gamybos, aplinkosaugos, komercinio valdymo, kokybės srityse. Įvertintos tarptautiniu lygmeniu, šios padangos yra tiekiamos NATO ginkluotosioms pajėgoms.

Sėkminga bendrovė veiklą vysto 4 srityse

Matador įmonei sėkmę atnešė įkurta mokslinių tyrimų bazė, kurioje atliekami naujausi tyrimai ir bandymai, padedantys užtikrinti vis geresnę padangų kokybę. Įmonė taip pat bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis kaip SAP, Deloitte Touche ir kt. Bendrovė įkūrė 4 sėkmingiausias kryptis, kuriose nuosekliai darbuojasi. Tai Matador padangų, konvejerių juostų, padangų pramonei skirtos technikos ir įrengimų gamyba.

Šiuo metu veikia 4 bendros įmonės, veikiančios tarptautiniu mastu, tai:

  • Matador ATC. Padangų gamyba Etiopijoje.
  • Matador-Continental. Padangų gamyba.
  • Matador-Omckshina. Keleivinių automobilių ir sunkvežimių padangų gamyba Rusijos Federacijoje.
  • Matador-Mesnac. Tyrimų centras Kinijoje.

Continental AG priklauso Slovakijoje įkurta Matador bendrovė.

Prekės ženklas, užtikrinantis gaminių kokybę

Matador padangos iš Slovakijos visame pasaulyje žinomos kaip aukštos kokybės, skirtos vasarai ir žiemai įvairiems automobiliams, pasižyminčios ilgaamžiškumu, minkštumu ir tyliu garsu.

Žieminių Matador padangų gamyboje daug dėmesio skiriama geram sukibimui su šlapia, snieguota, purvina ir slystančia danga. Tam naudojamas dvigubo protektoriaus raštas, todėl jos puikiai tinkamos atšiaurų klimatą turinčioms šalims, saugios naudoti Lietuvoje žiemos metu.

Kokybiškos padangos internetinėje parduotuvėje

Lietuvoje galima įsigyti Matador padangų įvairiems automobiliams internetinėje parduotuvėje Padangų gausa. Čia rasite vasarines, žiemines ir universalias padangas už itin gerą kainą. Jos taip pat pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu dilimui. Įsitikinkite patys Matador kokybe važiuokite su saugiomis padangomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio išmuitinimas muitinės tarpininkų pagalba

Laukiate iš trečiųjų šalių atvykstant automobiliams, kuriuos registruosite Lietuvoje ir vėliau bandysite parduoti? Tokiu atveju bus reikalingas kiekvieno automobilio išmuitinimas, kadangi to nepadarius neturėsite galimybės transporto priemonių registruoti mūsų šalyje. Taigi, jei visa tai jums skamba kaip naujiena ir jūs net nenumanote, kaip vyksta automobilio išmuitinimo procedūra, turbūt manote patekę į pakankamai keblią padėtį ir […]

Žieminės padangos: rinktis su dygliais ar be?

Žieminės padangos gali būti tiek dygliuotos, tiek be dygliukų. Todėl nepatyrusiems vairuotojams gali būti kiek sudėtinga išsirinkti. Nors keliuose dažniau galima pamatyti padangas be dygliukų, tenka pripažinti, kad Lietuvoje vis dar perkamos ir dygliuotos padangos. Jeigu norite pasirinkti teisingai, iš pradžių apžvelkite padangų privalumus ir trūkumus. Dygliuotų padangų pranašumai Dygliuotos padangos tinka keliams, kurie nėra […]