„Matador“ padangos – geros kainos ir kokybės derinys

Matador padangos yra vertinamos dėl aukštos kokybės ir patrauklios kainos, jos gaminamos Slovakijoje. Prisiminkime kaip atsirado šis prekės ženklas.

„Matador“ padangos atsirado Čekijoje

1932 metais gumos gamykla įsikūrė Bratislavoje, Čekijoje, netrukus ji persiorientavo į padangų gamybą. 9-ojo dešimtmečio pabaigoje, Čekoslovakijai skilus į dvi dalis, viena dalis Matador prekės ženklo buvo sujungtas su vokiečių Continental, o Puchovo mieste buvusi gamykla pasiliko prie pavadinimo Matador.

„Matador“ prekė ženklas pripažintas tarptautiniu lygmeniu

Šiandieną Matador padangos gaminamos Slovakijoje ir pelniusios daugybę kokybės sertifikatų gamybos, aplinkosaugos, komercinio valdymo, kokybės srityse. Įvertintos tarptautiniu lygmeniu, šios padangos yra tiekiamos NATO ginkluotosioms pajėgoms.

Sėkminga bendrovė veiklą vysto 4 srityse

Matador įmonei sėkmę atnešė įkurta mokslinių tyrimų bazė, kurioje atliekami naujausi tyrimai ir bandymai, padedantys užtikrinti vis geresnę padangų kokybę. Įmonė taip pat bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis kaip SAP, Deloitte Touche ir kt. Bendrovė įkūrė 4 sėkmingiausias kryptis, kuriose nuosekliai darbuojasi. Tai Matador padangų, konvejerių juostų, padangų pramonei skirtos technikos ir įrengimų gamyba.

Šiuo metu veikia 4 bendros įmonės, veikiančios tarptautiniu mastu, tai:

  • Matador ATC. Padangų gamyba Etiopijoje.
  • Matador-Continental. Padangų gamyba.
  • Matador-Omckshina. Keleivinių automobilių ir sunkvežimių padangų gamyba Rusijos Federacijoje.
  • Matador-Mesnac. Tyrimų centras Kinijoje.

Continental AG priklauso Slovakijoje įkurta Matador bendrovė.

Prekės ženklas, užtikrinantis gaminių kokybę

Matador padangos iš Slovakijos visame pasaulyje žinomos kaip aukštos kokybės, skirtos vasarai ir žiemai įvairiems automobiliams, pasižyminčios ilgaamžiškumu, minkštumu ir tyliu garsu.

Žieminių Matador padangų gamyboje daug dėmesio skiriama geram sukibimui su šlapia, snieguota, purvina ir slystančia danga. Tam naudojamas dvigubo protektoriaus raštas, todėl jos puikiai tinkamos atšiaurų klimatą turinčioms šalims, saugios naudoti Lietuvoje žiemos metu.

Kokybiškos padangos internetinėje parduotuvėje

Lietuvoje galima įsigyti Matador padangų įvairiems automobiliams internetinėje parduotuvėje Padangų gausa. Čia rasite vasarines, žiemines ir universalias padangas už itin gerą kainą. Jos taip pat pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu dilimui. Įsitikinkite patys Matador kokybe važiuokite su saugiomis padangomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Ar automobiliui tiks bet kokie ratlankiai?

Tikrai ne, nors tam tikros modifikacijos įmanomos, pavyzdžiui diametras. Tačiau visi kiti aspektai turėtų būti tokie, kokius nurodo automobilio gamintojas. Aišku, gera žinia ta, jog analogiškus ratlankius galima rasti praktiškai bet kokiam modeliui. Tačiau svarbu, jog sutaptų skylių skaičius, tarpai tarp jų, išnešimas bei jų plotis. Aišku, nuo to priklausys ir, kokios bus, pavyzdžiui, vasarinės […]

Kuo skiriasi pusiau profesionalūs ir profesionalūs alkotesteriai?

Alkotesteris – prietaisas, rodantis,  kiek organizme yra etanolio. Vairuotojas naudoja jį savikontrolei. Įmonėse alkotesteriai vairuotojams tikrinami prieš kelionę. Jais dirba ir kelių policijos pareigūnai. Norint išsirinkti alkotesterį, pakanka nuspręsti tik kam jis reikalingas – savitikrai, pavaldžių vairuotojų kontrolei, ar kelių eismo taisyklių pažeidėjams nustatyti.  Alkotesterio pasirinkimą reikėtų pradėti nuo klasės. Tai turi įtakos ne tik […]