„Mars“ ketvirtus metus iš eilės – tarp geriausių Europos darbdavių

 Tarptautinė korporacija „Mars“ jau ketvirtus metus iš eilės – „Great Place To Work®“ geriausių Europos darbdavių reitingo viršutinėse pozicijose.

Šiais metais „Mars“, viena didžiausių pasaulyje maisto gamintojų, užėmė 6-ąją vietą „Best Multinational Workplace in Europe“ reitinge. Apdovanojimų geriausiems Europos darbdaviams ceremonija įvyko trečiadienį, birželio 5 d., Stokholme.

„Šiųmetis pripažinimas, jau ketvirtas iš eilės – neįtikėtinas mūsų kompanijos pasiekimas ir įrodymas, kokios didžiulės reikšmės bendrovės veiklai turi tvirti principai ir aiškios vertybės. Šis įvertinimas parodo, kaip mes visi jaučiamės dirbdami „Mars“. Mūsų verslo šerdis – darbuotojai, padedantys kurti rytojaus pasaulį“, – pažymėjo Michaelas Ryanas, tarptautinių pardavimų prezidentas Europos regione.

Lietuvoje veikia „Mars“ korporacijai priklausanti bendrovė „Mars Lietuva“, Gargžduose turinti maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Daugiau nei 800 žmonių įdarbinusi „Mars Lietuva“ 2018 m. į darbo sąlygų gerinimą investavo daugiau nei 2 mln. eurų ir asociacijos „Investors‘ Forum“ buvo pripažinta atsakingiausia pastarųjų metų įmone.

Šeimos valdoma „Mars“ korporacija yra įsitikinusi, kad kompanijos sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo to, kaip joje jaučiasi žmonės – būtent todėl korporacija nuolat analizuoja darbo sąlygas ir investuoja į darbo aplinkos gerinimą.

„Mars“ korporacijoje kuriama atvira, bendradarbiavimą skatinanti darbo aplinka, kurioje neišskiriamos vadovaujančiųjų darbuotojų ir likusios komandos pozicijos. Darbuotojai į savo darbo vietą gali atsivesti augintinius – „Mars“ patirtis rodo, kad tokia patirtis sumažina stresą ir prisideda prie geresnės nuotaikos įmonėje.

Korporacija stengiasi taikyti lanksčias darbo sąlygas, sudarant darbuotojams galimybę gyventi sveiką, tarp darbo bei privačios srities subalansuotą gyvenimą.

„Didžiuojuosi tuo, kad mūsų darbuotojai pripažįsta „Mars“ viena geriausių vietų dirbti. Tai atlygina už nuolatines pastangas sudaryti sąlygas žmonių augimui ir jų gerovei. Darbas „Mars“ – tai ne vien darbo vieta, bet ir galimybė prisidėti prie augimo, tuo pačiu metu teigiamai veikiant su mumis susijusias bendruomenes ir prisidedant prie didesnių tikslų“, – sakė Deri Watkingas, „Mars Pet Nutrition“ prezidentas Europos regione.

Geriausių Europos darbdavių sąrašą Jungtinėse Valstijose, Kalifornijoje, įsikūręs institutas „Great Place to Work®“ skelbia kiekvienais metais. Reitinge bendrovės skirstomos pagal keturias dydžio kategorijas: mažos (iki 50 darbuotojų), vidutinės (50–500 darbuotojų), stambios (daugiau nei 500 darbuotojai) ir tarptautinės bendrovės.

Tarptautinės kompanijos visame pasaulyje turi būti įdarbinusios ne mažiau nei 1000 darbuotojų, 40 proc. darbuotojų turi būti įsikūrę ne toje pačioje šalyje, kurioje yra pagrindinė kompanijos būstinė. Kad galėtų pretenduoti į geriausios darbdavės Europoje titulą, kompanija taip pat turi pelnyti aukščiausius šios srities įvertinimus mažiausiai trijose regiono šalyse, kuriose vykdo veiklą.

Susiję straipsniai:

Komandos formavimo patarimai

Natūralu, kad visi žmonės nori dirbti tokioje komandoje, kurioje jie jaučiasi gerai. Visgi, taip yra ne visada. Vadovo tikslas yra tai pamatyti ir bandyti rasti priemones, kurios gali padėti į komandą įtraukti tuos narius, kurie ne visai gerai jaučiasi. Daugelis šiuolaikinių vadovų galvoja, kad komandos formavimas pirmiausia yra visų narių įtraukimas  į aktyvią veiklą. Visgi, […]

Kokia Google reklamos nauda?

Šiuolaikiniame pasaulyje internetas yra labai svarbi priemonė, padedanti pasiekti klientus ir dalytis su jais savo prekės ženklu. Todėl svarbu naudoti veiksmingą reklamos strategiją. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – Google reklama, tai yra puikus sprendimas bet kuriai įmonei ar smulkiam verslui, norinčiam padidinti savo matomumą. Tačiau, kokie yra šio pasirinkimo privalumai? Pirmasis ir akivaizdžiausias […]