Lietuviai „Colours of Bubbles“ koncertuos su pasaulyje populiarėjančiais „Ewert and The Two Dragons“

Vos tik iš koncerto „Tallin Music Week“ grįžę lietuviai „Colours of Bubbles“ turi puikių žinių muzikos gerbėjams. Gegužės 7 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ į sceną jie lips prieš žymiausią Estijos grupę „Ewert and The Two Dragons“, kurie pasaulinių gastrolių metu jau 3-ią mėnesį pristatinėja naujausią savo albumą „Circles“.

„Labai džiaugiamės, kad galėsime lipti į sceną kartu su „ewertais“, mat jų veiklą sekame ir jais žavimės nuo pat pirmųjų jų dainų išleidimo. Tiesa, su jais teko groti ne viename festivalyje, bet jų koncerte groti dar neteko, todėl šis koncertas, manome, bus ypatingas. Juk jie išleidžia taip ilgai lauktą trečiąjį albumą.“, – pasakojo „Colours of Bubbles“ vokalistas Julius Aleksovas.

Nuotraukos iš „Ewert and The Two Dragons“ koncerto Rygoje (Uldis Siliņš nuotr.).

„Circles“ yra jau trečias studijinis žymiausios Estijos grupės „Ewert and The Two Dragons“ albumas. Į naujo albumo pristatymo turą įtrauktos net 42 šalys. „Ewert and The Two Dragons“ jau spėjo apkeliauti JAV ir gastroles tęsia Taline, koncertų salėje „Nordea“, Rygos „Palladium“ bei legendiniame Helsinkio klube „Tavastia“. Didžiausiu Baltijos šalių muzikos eksportu tapusios estų grupės koncertas įvyks ir Vilniuje, menų fabrike „Loftas“ gegužės 7 dieną. Bilietus platina www.ticketpro.lt.

Ewert and The Two Dragons
Nuotraukos iš „Ewert and The Two Dragons“ koncerto Rygoje (Uldis Siliņš nuotr.).

Pirmajį albumą „The Hills Behind the Hills” estai įrašė dar besimokydami koledže 2008 metais, o antrasis, 2011 metais išleistas „Good Man Down”, tapo vienu perkamausiu visų laikų Estijos albumų ir uždirbo grupei begalę apdovanojimų tarp kurių: „Tallinn Music Week“ ir „Skype“ teikiamas „Go Change the World” (2011 metais), Estijos „Raadio 2“ Metų hitas už dainą „Good Man Down“ (2011 metais), penki Estijos muzikos apdovanojimai 2012 metais bei prestižinis „European Border Breakers“ apdovanojimas festivalyje „Eurosonic“ (Olandija, 2013 metais).

Kviečiame pamatyti: Ewert and The Two Dragons – Pictures

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]