Laukiate vasaros? Nepamirškite pasirūpinti oro kondicionieriumi

 Nors už lango akis vis dar džiugina sniegas, tačiau dažnas pradeda galvoti apie vasarą. Laiką, kai kur kas daugiau būname lauke, gyvename aktyviau, dažnai maitinamės sveikiau ir šypsomės dažniau. Tiesa, vasaros džiaugsmus kartais gali apsunkinti kaitra.

Vis daugiau lietuviškų vasarų ne tik džiugina, tačiau ir kankina, kadangi +30 temperatūra laikosi net kelias savaites. Tai ne tik diskomfortas, tačiau ir sveikatos problemas sukelti galinti situacija. Žinoma, kad oro kondicionieriai gali padėti jos išvengti, tad pasirūpinti įranga reikia iš kuo anksčiau.

Žiemos metu – didelės nuolaidos

Posakis, kad vasaros metu reikia ruošti roges žiemai – labai teisingas. Taip ne tik galite išvengti streso, tačiau ir turėsite daugiau laiko bet kokio įrenginio ir jo parametrų lyginimui. Štai kai reikalingi oro kondicionieriai – juos geriausia pirkti žiemos metu. Pirmiausia – dėl mažesnių kainų. Natūralu, kad sezono metu, kai poreikis išauga, kaina auga taip pat.

Jeigu norite ne tik geros kainos, tačiau ir patikimos kokybės oro kondicionierių – su jais galite susipažinti čia – https://kondicionieriai24.lt/produkto-kategorija/gamintojai/airwell-oro-kondicionieriai/.

Renkantis būtinai tarkitės su specialistais. Jie įvertinę Jūsų būsto techninius parametrus ir asmeninius gyventojo poreikius – nurodys, kuris kondicionierius labiausiai tinka. Taip pat specialistai detaliau supažindins su inovacijomis, o joms skirti dėmesį – tikrai verta. Net ir tokiu atveju, jeigu dėl to oro kondicionieriai kainuoja brangiau. Tai – visada atsiperka.

Taip pat atminkite, kad oras-oras šilumos siurbliai ne tik vėsina, tačiau ir šildo. Taigi, įsigijus šiuo metu, mažesnėmis kainomis, įranga gali būti naudojama iškart. Išjunkite kieto kuro katilus – namus pigiai apšildys ši sistema.

Stacionarus ar mobilus?

Kadangi rinkoje siūlomų oro kondicionierių yra labai daug – pirmiausia paieškas siūlome konkretinti nusprendus, kokio tipo įranga Jūsų namuose tinka labiausiai. Ar Jums geriausiai dera stacionarūs, montuojami, kurie yra statomi daugeliui metų? O gal mobilūs, kurie leidžia kur kas laisviau rasti įrangai tinkamą vietą, svarbiausia, esant poreikiui ją pakeisti?

Mobilūs Airwell kondicionieriai yra labai geras pasirinkimas nuomojame būste. Sezono metu jie bus naudojami, o žiemomis – saugiai sandėliuojami iki tol, kol vėl jų prireiks. Taip pat mobilūs nereikalauja meistro žinių montavimo metu. Pajungti – paprasta, svarbiausia rasti tinkamą šilumos išleidimo žarnos vietą. Tam geriausiai tinka balkonas arba langas.

Stacionarūs – daugeliui metų. Štai jie dažniausiai ne tik vėsina, tačiau ir šildo, tad tarnauja visus metus. Jie yra brangesni, tačiau kartą pasirūpinus tinkama įranga – daugiau galėsite nebesukti galvos dėl jų funkcionalumo ir galimybių.

Tinkama oro kondicionieriaus montavimo vieta

Jeigu įranga jau yra Jūsų namuose – svarbu pasirūpinti tinkama montavimo vieta. Meistras – visada žino geriausiai, tad būtina su juo tartis. Aišku, daugelis žmonių nori, kad oro kondicionieriai ne tik kurtų norimą namų mikroklimatą, tačiau taip pat ir skoningai atrodytų. Galime dėl to nuraminti – visi oro kondicionieriai bei šilumos siurbliai atrodo patraukliai – nebus jiems sunku rasti tinkamą vietą.

Svarbiausia, kad įranga nebūtų montuojama greta žmonių susibūrimo vietos, tai yra, šaltas oras neturėtų pūsti tiesiai į juos. Taip pat žiūrėkite, kad patalpose palaikoma temperatūra būtų ne mažesniu nei 5 laipsniai skirtumu nei yra lauke. Tai bus optimalus lauko ir patalpų oro santykis, kuris leis išvengti galimų peršalimo ligų.

Atminkite, kad šiuo metu oro kondicionierius galima pirkti internetu. Tai yra greitas ir paprastas būdas pamatyti akcijas, tad sutaupyti bei taip pat pasinaudoti nemokamomis, virtualiais kanalais teikiamomis specialistų konsultacijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Valgomojo stalai: viskas, ką turite žinoti

Valgomojo stalai yra būtini baldai, kurie yra centrinė susirinkimo vieta valgant, bendraujant ir užsiimant įvairia veikla. Pasirinkus tinkamą virtuvės stalą, tai gali turėti didelę įtaką jūsų erdvės funkcionalumui ir estetiniam patrauklumui. Pateikiame keletą svarbiausių aspektų renkantis virtuvės stalą:

Plastikinių vejos bortelių privalumai

Siekiant gerai prižiūrimo ir vizualiai patrauklaus sodo, vejos apvadai atlieka svarbų vaidmenį. Jis ne tik fiziškai atskiria skirtingas sodo dalis, bet ir pagerina bendrą sodo estetiką. Iš įvairių medžiagų plastikiniai vejos apvadai, dažnai vadinami tiesiog „vejos borteliais”, išsiskiria savo universalumu, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu. Lengvas įrengimas ir ilgaamžiškumas Vienas svarbiausių plastikinių bortelių privalumų – paprastas montavimas. […]