Konvekcinės krosnies privalumai ir funkcijos

Išties nieko labai nenustebinsime pasakydami, jog šiandien restoranų, kavinių, mokyklų, darželių bei kaimo turizmo įmonių veikla sunkiai įsivaizduojama be konvekcinės krosnies. Konvekcinė krosnis pelnytai laikoma modernios, sveikos ir taupios maisto gamybos pagrindu. Anot Audores.lt specialistų, kombinuotos konvekcinės krosnys ne tik leidžia maistą kepti, virti, gaminti garuose, bet ir naudoti  įvairiausias ir pačias neįtikėčiausias šių maisto gaminimo būdų kombinacijas.

Priežastys, kodėl verta rinktis konvekcinę krosnį, yra kelios. Tiek specialistai, tiek konvekcinėmis krosnimis besinaudojantys verslininkai bei pavieniai asmenys vardija tris priežastis, kodėl šis maisto gaminimo prietaisas yra nenuginčijamas lyderis:

  • Patogus naudojimas ir valdymas. Šiuolaikinės konvekcinės krosnys išsiskiria itin patogiu valdymu. Elektroninio valdymo skydeliuose galima be vargo stebėti temperatūrą, laiką ir išsaugoti visas naudotas maisto gaminimo programas. Šios krosnys gali būti  valdomos nuotoliniu būdu. Tai reiškia, jog ir gedimą įvertinti bei diagnozuoti konvekcinių krosnių remonto meistrai gali nesunkiai. Iškviesti specialistai į reikiamą vietą atvyks jau turėdami reikiamas detales.
  • Ženkliai trumpesnis maisto gamybos laikas. Gaminant kovekcinėse krosnyse daugelio patiekalų gaminimo laikas sutrumpėja net iki 25 procentų. Dėl integruotų modernių technologinių sprendimų šiuose prietaisuose, galima efektyviai reguliuoti produktų apskrudimo lygį. Tuo pačiu pritaikoma skirtingų kepimo etapų programos. Taip sutaupoma daug laiko ir finansinių išlaidų, o klientai neabejotinai gali mėgautis sveiku ir skaniu maistu.
  • Vietos taupymas. Visi žinome, jog sudėtingiems patiekalams pagaminti dažnai prireikia ne vieno virtuvės rakando bei prietaiso. Tuo tarpu, konvekcinė krosnis, galėdama atlikti net keletą programų nepertraukiant gamybos proceso, apsaugos nuo bereikalingų mechanizmų, užgriozdinančių net ir gana erdvę virtuvę. Tai ypač aktualu, kai verslininkas priverstas nuomoti patalpas ir kiekvienas papildomas erdvės kvadratinis metras reiškia vis didesnes išlaidas. Ne ką mažiau svarbu šis aspektas ir tuo atveju, jeigu planuojate namuose naudoti konvekcinę krosnį, o virtuvės  plotas negali pasigirti didele erdve.

Galutinį sprendimą įsigyti konvekcinę krosnį turėtumėte priimti gerai apsvarstę visus planuojamus įstaigos ar namų aplinkos poreikius, pajėgumus, maisto gaminimo veiklos apimtis ir savo finansines galimybes. Derėtų atminti, jog nenuginčijamai svarbiausiu elementu turėtų išlikti kepimo funkcijos. Visgi, efektyvi ir savo paskirtį visapusiškai išpildanti konvekcinė krosnis yra visiškai neatsiejama nuo kepimo bei virimo garuose funkcijos. Šiomis dienomis, kai į mūsų gyvenimus vis labiau skverbiasi sveikas gyvenimo būdas ir ekologija, tokios prietaisų funkcijos yra ypač aktualios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Oro kondicionieriai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Oro kondicionieriai yra neatskiriama gyvenamojo ar komercinio pastato dalis, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir oro kokybę. Renkantis tinkamą oro kondicionierių svarbu žinoti kelis patarimus, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą pagal poreikius, biudžetą ir patalpą. Oro kondicionierių tipai: kokie yra populiariausi? Yra ne vienas oro kondicionierių tipas, dėl to renkantis tinkamiausią Jums, gali būti […]

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko: ar jie verti dėmesio? 

Vilnius, Lietuvos sostinė, tampa vis daugiau žmonių pritraukiančia vieta, o nauji butai prie Vingio parko skatina juos įsigyti ne tik dėl puikios vietos, bet ir dėl modernių statybinių sprendimų. Ši šiuolaikinė gyvenamoji zona suteikia unikalią galimybę žmonėms, ieškantiems komfortiško ir stilingo gyvenamojo būsto, tačiau norintiems būti šalia gamtos ir miesto širdies. Kodėl verta pasidomėti naujais […]