Kokio tipo šilumos siurblį vertėtų pasirinkti namams?

šilumos siurbliai 

Jei jūsų namuose nėra šilumos siurblio, o norite jog oras būste būtų komfortiškas ir sveikas, priimtiniausias sprendimas yra įsigyti šilumos siurblį. Šis prietaisas padės ne tik komfortiškai jaustis – vasarą orą vėsindamas, o žiemą palaikydamas optimalią temperatūrą. Šilumos siurblio pagalba jūs taip pat sutaupysite šildymui tenkančias išlaidas, bei užtikrinsite gerą ir sveiką savo namų būklę. Tad jei jau nusprendėte įsigyti šilumos siurblį, tikriausiai svarstote – kokio tipo šilumos siurblį pasirinkti? Aptarkime šilumos siurblių tipus, ir kaip išsirinkti tinkamiausią.

  • Šilumos siurbliai „oras–oras“

Šiuose siurbliuose cirkuliuojantis lauko ir vidaus oras šiltą orą paverčia vėsiu, o šaltą orą šiltesniu. Vasarą šio tipo siurbliai veikia oro kondicionieriaus principu – vėsina bei išvalo orą, o žiemos metu palaiko optimalią temperatūrą bei reguliariai tiekia šviežią lauko orą. Šio tipo siurbliai puikiai tinka mažesnio ploto statiniams, tokiems kaip butai, kompaktiški nuosavi namai, kioskai ir pan. Priklausomai nuo modelio, gali būti montuojami prie sienų, lubų, grindų ar netgi kanaluose. Lengvai reguliuojami mygtukais, o kai kurie modeliai turi nuotolinio valdymo („Wi–Fi“) funkcijas.

  • Šilumos siurbliai „oras–vanduo“

Šie oro siurbliai be oro šildymo/ šaldymo, atlieka ir karšto vandens gaminimo funkciją. Karštas vanduo iš sistemos gali būti paskirstomas į radiatorius, grindų šildymo sistemą ar buitiniam naudojimui. Šio tipo siurbliai puikiai tinka statiniuose, kuomet yra karšto vandens gaminimo poreikis, didesnio ploto namuose ar sodybose. Įsigyjant šiuos siurblius, atkreipkite dėmesį į naudingumo koeficientą (COP). Kuo didesnis šis rodiklis, tuo bus mažesnės išlaidos žiemos sezono metu.

Šilumos siurblių pasiūla rinkoje tikrai gausi. Priimdami sprendimą atsižvelkite į poreikius, savo namų plotą ir kitas savybes.

Gausų šilumos siurblių pasirinkimą ir konsultacijas rasite čia https://namams24.lt/48-orasvanduo-silumos-siurbliai.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Oro kondicionieriai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Oro kondicionieriai yra neatskiriama gyvenamojo ar komercinio pastato dalis, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir oro kokybę. Renkantis tinkamą oro kondicionierių svarbu žinoti kelis patarimus, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą pagal poreikius, biudžetą ir patalpą. Oro kondicionierių tipai: kokie yra populiariausi? Yra ne vienas oro kondicionierių tipas, dėl to renkantis tinkamiausią Jums, gali būti […]

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko: ar jie verti dėmesio? 

Vilnius, Lietuvos sostinė, tampa vis daugiau žmonių pritraukiančia vieta, o nauji butai prie Vingio parko skatina juos įsigyti ne tik dėl puikios vietos, bet ir dėl modernių statybinių sprendimų. Ši šiuolaikinė gyvenamoji zona suteikia unikalią galimybę žmonėms, ieškantiems komfortiško ir stilingo gyvenamojo būsto, tačiau norintiems būti šalia gamtos ir miesto širdies. Kodėl verta pasidomėti naujais […]