Kokio tipo šilumos siurblį vertėtų pasirinkti namams?

šilumos siurbliai 

Jei jūsų namuose nėra šilumos siurblio, o norite jog oras būste būtų komfortiškas ir sveikas, priimtiniausias sprendimas yra įsigyti šilumos siurblį. Šis prietaisas padės ne tik komfortiškai jaustis – vasarą orą vėsindamas, o žiemą palaikydamas optimalią temperatūrą. Šilumos siurblio pagalba jūs taip pat sutaupysite šildymui tenkančias išlaidas, bei užtikrinsite gerą ir sveiką savo namų būklę. Tad jei jau nusprendėte įsigyti šilumos siurblį, tikriausiai svarstote – kokio tipo šilumos siurblį pasirinkti? Aptarkime šilumos siurblių tipus, ir kaip išsirinkti tinkamiausią.

  • Šilumos siurbliai „oras–oras“

Šiuose siurbliuose cirkuliuojantis lauko ir vidaus oras šiltą orą paverčia vėsiu, o šaltą orą šiltesniu. Vasarą šio tipo siurbliai veikia oro kondicionieriaus principu – vėsina bei išvalo orą, o žiemos metu palaiko optimalią temperatūrą bei reguliariai tiekia šviežią lauko orą. Šio tipo siurbliai puikiai tinka mažesnio ploto statiniams, tokiems kaip butai, kompaktiški nuosavi namai, kioskai ir pan. Priklausomai nuo modelio, gali būti montuojami prie sienų, lubų, grindų ar netgi kanaluose. Lengvai reguliuojami mygtukais, o kai kurie modeliai turi nuotolinio valdymo („Wi–Fi“) funkcijas.

  • Šilumos siurbliai „oras–vanduo“

Šie oro siurbliai be oro šildymo/ šaldymo, atlieka ir karšto vandens gaminimo funkciją. Karštas vanduo iš sistemos gali būti paskirstomas į radiatorius, grindų šildymo sistemą ar buitiniam naudojimui. Šio tipo siurbliai puikiai tinka statiniuose, kuomet yra karšto vandens gaminimo poreikis, didesnio ploto namuose ar sodybose. Įsigyjant šiuos siurblius, atkreipkite dėmesį į naudingumo koeficientą (COP). Kuo didesnis šis rodiklis, tuo bus mažesnės išlaidos žiemos sezono metu.

Šilumos siurblių pasiūla rinkoje tikrai gausi. Priimdami sprendimą atsižvelkite į poreikius, savo namų plotą ir kitas savybes.

Gausų šilumos siurblių pasirinkimą ir konsultacijas rasite čia https://namams24.lt/48-orasvanduo-silumos-siurbliai.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Šildymo sprendimai – oras-oras

Lietuvoje kiekvienas namas turi turėti šildymo sistemą. Žiemos pas mus yra šaltos ir dažnai su minusine temperatūra, todėl tam, kad namas tinkamai funkcionuotų, jame būtų jauku ir tiesiog nesušaltume – turime pasidomėti, kokie šildymo sprendimai galimi ir išsirinkti patį tinkamiausią. Pastaruoju metu daugelis Rimgauda klientų renkasi oras-oras šildymo sistemą. Tad tikrai pasidarė įdomu, kodėl ir […]

Kaip išsirinkti tinkamiausią vonios praustuvą?

Sunku būtų įsivaizduoti vonios kambarį be praustuvo, nes jo prireikia kasdien ir labai dažnai. Kad praustuvas nenuviltų, prieš perkant jį, reikia labai atidžiai įvertinti, kiek jis jums bus praktiškas ir atitiks estetinius standartus. Iš kokių medžiagų būna gaminami praustuvai? Įprastiniai praustuvai būna arba porcelianiniai, arba nerūdijančio plieno. Pastarieji yra atsparūs bakterijoms, tačiau yra linkę kaupti […]