Kodėl buhalterinių paslaugų kaina yra tokia svarbi?

Ar gali įmonės neskaičiuoti išlaidų? Tikriausiai visi supranta, kad net ir pačios didžiausios ir turtingiausios pasaulio kompanijos kruopščiai skaičiuoja išlaidas. Norint sėkmingai vystyti verslą būtina užsiimti tokių išlaidų apskaita, tad net ir perkant buhalterines paslaugas reikia skaičiuoti ar paslaugų kaina yra tinkama. Lietuvoje tokias paslaugas teikia daug kompanijų, todėl galima rasti itin geras kainas. Vos už keliasdešimt eurų galima užsisakyti tokias paslaugas. Buhalterinių paslaugų kaina per pastaruosius kelerius metus sumažėjo kelis kartus. Įmonės tokias paslaugas teikia nuotoliniu būdų, todėl yra lengva užsisakyti paslaugas ir gauti geras kainas. Aišku, kad kiekvienas klientas turi įvertinti ar jo pasirinkta kompanija galės suteikti aukštos kokybės paslaugas ir ar kaina yra tinkama. Dabar galima tokias paslaugas pirkti iš buhalterinių paslaugų kompanijos, kuri yra įsikūrusi Kaune, Klaipėdoje, nors jūsų verslas vykdomas Vilniuje. Gali būti tik išskirtiniai atvejai, kada nėra naudinga turėti tokias paslaugas teikiančią kompaniją, nes jūsų įmonė sparčiai auga, siūlo kokybiškas paslaugas, todėl reikia įkurti buhalterijos skyrių ir vietoje turėti kelis buhalterius.

Ar brangios paslaugos? 

Iš vienos pusės tokios paslaugos yra gana pigios, tačiau tai priklauso nuo daugelio faktorių. Jeigu teikiate kokybiškas paslaugas, įmonė didėja, norite turėti daugiau darbuotojų, bei pasirūpinti, kad viskas būtų tvarkoma tinkamai geriausia paskaičiuoti visas galimas išlaidas ir pasirinkti optimaliausią variantą. Paprastai tokios paslaugos nėra itin brangios, jeigu nesirenkate pačių geriausių rinkos specialistų. Suprantama, kad buhalterinių paslaugų kaina bus didelė, jeigu jums paslaugas teiks itin daug patirties turintys buhalterinių paslaugų profesionalai. Kartais, siekiant optimizuoti kaštus, geriau dirbti su vidutinio lygio specialistais. Tik nereikia klaidingai galvoti, kad jie visus darbus atliks prastai ir nemokės tvarkyti dokumentų. Visus standartinius darbus, net ir paprastas buhalteris gali atlikti gerai. Profesionalumas pasireiškia tuo, kad geri specialistai gali patarti, kaip optimizuoti įmonės kaštus, kaip vykdyti verslą tarptautinėje rinkoje ir t.t. Kalbant bendrai, tokių įmonių atstovai itin stipriai domisi savo kompanijos veikla, todėl gali užtikrinti tinkamą paslaugų atlikimą.

Kaip taupyti ir ar buhalterinių paslaugų kaina gali būti sumažinta?

Sutiksite, kad taupyti įmonės finansus reikia praktiškai kiekvienam verslui, todėl logiškas sprendimas, tiesiog optimizuoti perkamų paslaugų kainas. Tai padaryti galima pasikalbėjus su paslaugas teikiančiomis kompanijomis arba tiesiog pasirinkus kitus paslaugų tiekėjus. Nereikia galvoti, kad jeigu perkate buhalterines paslaugas už 150 Eur/mėn., tai neatsiras profesionalios kompanijos, kuri tuos pačius darbu atliks už 100 Eur. Kuo didesnė konkurencija, tuo didesnis pasirinkimas klientams.

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

[email protected]

jugma.lt

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt