Kitoks būdas pasikalbėti su paaugliu – per meno terapiją

12 – 16 metų amžiaus jaunuoliai dabar turi unikalią progą dalyvauti smagiose meno dirbtuvėse, kurios truks net 10 savaičių! Užsiėmimai vyks kiekvieną antradienį. Meno terapija – puikus būdas paaugliams geriau pažinti save bei susidoroti su slegiančiomis problemomis, kurios kartais jauno amžiaus žmogų užpuola visiškai be reikalo.

 

„Piešiu savo istoriją, kuriu knygą“ – užsiėmimai, kurių metu bus galima improvizuoti, pasitelkti įvairias vizualizacijas ir taip sukurti įdomius personažus. Per užsiėmimus paaugliams bus sudaryta jauki atmosfera, čia jie jausis saugiai. Dirbtuvėse bus sudarytos visos galimybės skleistis ne tik meno gabumams, bet ir jausmams, skirtingoms būsenoms, visada atsiras laiko pasišnekučiuoti ar pasitarti dėl kuriamų personažų. Visi užsiėmimuose užklupę jausmai ir kitos situacijos, klausimai bus aptariami bendrai grupėje. Taip paaugliai jausis išklausyti ir suprasti.

 

Kūrybines dirbtuves ves Ieva Babilaitė – žymi dailininkė, rašytoja, knygų iliustruotoja, bei meno terapeutė. Jeigu Jūsų vaikas šiuo metu kaip tik nežino, kaip save realizuoti, būtinai jam pasiūlykite ateiti į šiuos užsiėmimus. Kas čia žino, gal jie pakeis jo gyvenimą ar bent pakels nuotaiką?

 

Užsiėmimų laikas: pradžia nuo vasario 26 dienos, 17 val.

Užsiėmimų trukmė: 10 savaičių, antradieniais 1,5 valandos.

Užsiėmimų vieta: Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai“, Didžioji gatvė 34, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Greitasis pasimatymų maratonas – galimybė rasti savo sielos draugą

Visi žmonės nori mylėti bei būti mylimi. Tai yra normalu. Tačiau lygiai taip pat įprasta, kad rasti savo sielos žmogų, partnerį, kuris bus visada šalia – nėra labai paprasta. Dažnai reikia susitikti su šimtais žmonių, kol galiausiai pavyksta rasti savą žmogų. Viena iš greitų galimybių jo paieškoms yra speed dating Vilnius. Sostinėje renkasi patys įdomiausi […]

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]