Biuro baldų nuoma – kam ir kada ji naudinga

Vykdote trumpalaikius projektus? Subūrėte komandą metams, o gal tik keliems mėnesiam? Turi savo biuro patalpas, tačiau jos – tuščios ir be baldų? Kitas variantas – pradėjote savo verslą, bet planuojate sparčiai plėstis? Tikite sėkme ir esate užtikrinti, jog mažame biure glaudžiatės laikinai? Neabejojate, kad po metų persikelsite į daug geresnes patalpas prestižiniame verslo centre?

Tokiais atvejais, kyla klausimas – ką daryti su baldais? Nusipirksite baldus, o ką darysite su jais po to, kai jūsų projektas pasibaigs? Visiems metams įšaldysite savo lėšas, o paskui – ieškosite pirkėjų, kurie sutiks nupirkti šiuos baldus už trečdalį kainos? Gerai, jei tokius rasite? O jeigu ne?

Minėtose situacijose, idealus variantas yra biuro baldų nuoma – išsinuomojate reikalingus biuro baldus, o pasibaigus sutartam laikotarpiui, juos tiesiog … grąžinate.

Biuro baldų nuoma – kokius baldus galima išsinuomoti?

Šiandien įmonės, užsiimančios biuro baldų nuoma, siūlo populiarius standartinius biuro baldus – tai yra rašomieji stalai, tiek tiesūs, tiek kampiniai, dvigubi rašomieji stalai su perskyra, skirti dviem darbuotojams, stalai, skirti posėdžiams ir konferencijoms, maži staliukai skirti lankytojams, aukštos ir žemos dokumentų spintos, lentynos, stalčių konteineriai, įvirios biuro kėdės, rūbams skirtos pakabos, drabužių spintos ir kt.

Praktiškai, galite išsinuomoti bet kokį standartinį biuro baldą, kokio jums reikia.

Biuro baldai – nuoma ar pirkimas?

Kokie yra biuro baldų nuomos privalumai, lyginant su pirkimu arba baldų gamyba? Jei dirbate trumpalaikiuose projektuose, arba esamose biuro patalpose įsikūrėte tik laikinai, tokių privalumų yra išties daug.

Pirma, jums nereikia investuoti ir įšaldyti savo lėšų. Kadangi nereikės pirkti baldų, turėsite daugiau laisvų lėšų, kurias galėsite paskirstyti taip, kaip tik norite – investuoti į gamybą, naujas technologijas, personalo mokymus arba tiesiog motyvuoti darbuotojus premijomis ar didesniu atlyginimu.

Antra, baldus gausite arba per keletą dienų, arba iškart – nereikės laukti, kol „pasipildys likutis sandėlyje“ arba „atveš iš Vokietijos“, jau nekalbant apie tuos atvejus, kai baldai gaminami. Tiesiog, išsirenkate baldus ir pradedate dirbti, svarbiausia – be didelių išlaidų.

Trečia, pasibaigus projektui ar kraustantis į naują biurą, nereikės sukti galvos – ką daryti su senaisiais baldais? Ieškosite pirkėjo, kuris sutiktų perimti juos už trečdalį kainos? Bandysite senuosius baldus kaip nors pritaikyti naujajame biure? Jei priėmėte protingą sprendimą ir baldus išsinuomojote, visų čia išvardintų rūpesčių jums neteks patirti – biuro baldus tiesiog sugrąžinsite atgal.

Biuro baldų nuoma – patogu ir paprasta.

Kviečiame nuomotis mūsų biuro baldus. Jums labai naudinga neįšaldyti savo lėšų. Itin patogu vykdant trumpalaikius projektus, kuomet reikia vos keliems mėnesiams suburti darbuotojų komandą. Turime platų asortimentą baldų nuomai. Baldai nauji, kokybiški. Sukomplektuojami vienodos rūšies ir spalvos.

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt