„Kino pavasaris“ įamžino bundančius ir migruojančius Sinefilus Extraordinarius

Sinefilus Extraordinarius, arba teisiog Sinefilai, visą žiemą snaudę, atėjus pavasariui, pradėjo busti. Rąžosi patelės, nerimsta jaunikliai, keliasi gauruoti patinai, doroja grobį ir migruoja į kino teatrus – tai 20-ojo „Kino pavasario“ vaizdo klipo epizodai.

Diktorės Ingos Valinskienės balsą įprasta girdėti žiūrint televizijos laidas apie gamtą ar gyvūnų pasaulį. Lengvai atpažįstamą a. Valinskienę girdime ir Sinefilų migraciją į „Kino pavasarį“ atvaizduojančiame klipe.

Mintis nufilmuoti Sinefilus Extraordinarius kilo reklamos kompanijai „Not Perfect“. „Idėja atsirado pagalvojus, kad kino gerbėjai, sinefilai, yra labai savotiški žmonės, tarsi atskira žmonių rūšis. „Kino pavasario“ metu jie meta visus darbus į šoną ir porai savaičių „migruoja“ į kino teatrus, kuriuose praleidžia didžiąją laiko dalį“, – teigia vienas iš idėjos autorių, minėtos agentūros kūrybininkų Gabrielis Jucevičius.

Pasak šią idėją įamžinusios kino studijos „Dansu“ režisieriaus Ernesto Jankausko, vos išgirdę šio klipo idėją, nusprendė nedelsiant imtis darbo, nes ji atrodė aiški, labai šmaikšti ir žiūroviška. „Besiruošiant filmavimams buvo įdomu leisti sau atitrūkti nuo kasdienybės ir pamėginti pažvelgti į kino mylėtojus, kaip atskirą gyvūnų rūšį, turinčią savitus įpročius ir ritualus. Noriu padėkoti visai filmavimo komandai ir kompanijoms bei žmonėms, kurie prisidėjo prie gamybos. Žmonės nepaprastai geranoriškai padėjo viskuo, kuo galėjo, vos išgirdę, jog klipas filmuojamas būtent festivaliui „Kino pavasaris“, – kalbėjo Ernestas Jankauskas.

Krikštatėvis Kino pavasaris

Jubiliejinio „Kino pavasario“ plakatuose įamžinti šalia mūsų gyvenantys kino filmų personažai, tiksliau norintys būti panašiais į juos. Štai iš lovos keliasi „Krikštatėvis“, o troleibuse link kino teatro drauge su nykštuku važiuoja ir „Amelija iš Monmatro“.

Daugybę įvairiausių filmų veikėjų bei būrius sinefilų sutiksite šių metų kovo 19 – balandžio 2 dienomis visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje vyksiančiame jubiliejiniame „Kino pavasaryje“.

Kviečiame susipažinti su šeimai skirta programa, o kino teatre paragauti ir specialiai renginiui kurto alaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Įdomus vakaro leidimas su pabėgimo kambariais

Kadangi vis daugiau žmonių po darbo ieško veiklų, kurios skatintų loginį mąstymą ir tuo pačiu padėtų daugiau pajudėti – pabėgimo kambariai tampa ta opcija, kuri ne tik kad sulaukia daug dėmesio, tačiau ir įtraukia. Yra net grupės žmonių, klubai, kurie apima kompanijas, kurios labai mėgsta pabėgimo kambarius. Kuo daugiau išbandysite – tuo daugiau įdomių nuotykių […]

Kur pramogauti gamtoje Vilniaus rajone?

Nors Vilnius yra pats didžiausias šalies miestas, tačiau tikrai nereiškia, kad jame namai bei verslo objektai yra užgrobia visą teritoriją. Tikrai ne. Čia galima rasti labai daug įvairių žaliųjų zonų, kurios leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir paprasčiausiai pailsėti po dienos darbų. Pirmiausia, žinoma, Jums reikalingos laisvalaikio prekės, kurias galima rasti internete. O […]