Kiek kainuoja dantų protezavimo paslaugos?

Praradus nuosavus dantis šiais laikais yra labai daug skirtingų variantų, kurie gali padėti laikinai arba visam likusiam gyvenimui susitvarkyti su dantukais, kurie padeda ne tik plačiai šypsotis, tačiau kurie būtini ir dėl kramtymo funkcijų. Tiksliau, būtent kramtymas ir turėtų paskatinti jus rinktis dirbtinius dantis, o priklausomai nuo išvaizdos poreikių – galimas dantų protezavimas arba implantavimas.

Kadangi dantų protezų kaina yra mažesnė – dažniausiai juos daugelis ir renkasi. Juolab, nereikia galvoti, kad šiuo metu rinkoje siūlomi protezai tokie senoviniai ir dirbtinai, kokius nešiojo mūsų močiutės. Šiuo metu pasirinkimas kur  kas inovatyvesnės ir geros kokybės protezai atrodo tarsi tikri dantys, tad nieko keisto, kad juos renkasi ne tik vyresnio amžiaus, tačiau ir jauni žmonės.

Protezavimo kainos

Dantų protezai kainos prasme labai kinta, kadangi varijuoja ir kiekvieno asmens situacija, galiausiai, kinta ir poreikiai, tad nusakyti kainos ribas yra gana sunku. Kadangi ši paslauga siūloma jau gana seniai – daugelis žmonių džiaugiasi, kad kainos yra santykinai mažos, tačiau gaunama kokybė – tikrai labai džiugina. Galiausiai, geri protezai tarnauja iki gyvenimo galo, tad tai yra vienkartinė investicija, kuri nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, kadangi protezai prižiūrimi taip pat paprastai kaip ir natūralūs dantukai. Svarbiausia – kruopštus valymas ir jie visada atrodys puikiai.

Protezavimo kainos kinta, tad būtinai tiksliai susižinokite – ką už konkrečią sumą siūlo tam tikra klinika. Tai padės paprasčiau įvertinti ne tik kainas, tačiau ir tinkamai pasirinkti, nes kokybė, šiuo atveju, turėtų būti svarbesnis aspektas nei kad kaina.

Kompensacija protezavimo paslaugoms

Dantų protezavimas yra viena iš tų paslaugų, kurią finansuoja valstybė, tad tai, natūralu, džiugina, kadangi žmonės gali sumokėti tik dalį arba nemokėti visiškai, tačiau džiaugtis nuostabiais dantukais. Tiesa, visiškas dantukų protezavimas nemokamai taikomas tik pensijinio amžiaus asmenims, kurie turi laukti eilėje. Kadangi šiuo metu dėl technologijų darbai atliekami greitai – eilė taip pat sparčiai juda, tad vis daugiau žmonių šypsosi plačiai ir džiaugiasi, kad jų gyvenimo kokybė tapo kur kas geresnė.

Jeigu norite sužinoti, ar kompensacija Jums priklauso – tokiu atveju geriausia kalbėtis su savo šeimos gydytoju, kuris kartu su odontologu įvertins burnos ertmę ir tuo pačiu nurodys tolimesnius žingsnius paraiškos pildymo etapuose. Viskas kur kas paprasčiau nei galima pagalvoti, daugelis paraiškų užpildoma internetu, tad taip taupomas žmogaus laikas ir jis tiksliai gali žinoti – kurioje vietoje eilėje yra.

Galiausiai belieka sulaukti kvietimo, kad jau laikas protezuoti dantukus ir po kelių susitikimų galėsite šypsotis labai plačiai ir džiaugtis nuostabia šypsena.

Tinkama protezų priežiūra

Grįžtame prie to, kad gana dažnai teigiama, kad protezai reikalauja labai ypatingos priežiūros ir daugelis dar juokais atsimena, kaip seneliai išsiima dantis ir laiko nakties metu juos stiklinėje prie lovos. Šiuo metu protezavimo galimybės kur kas platesnės, tad tikrai nereikia taip daryti – dantukai visada bus Jūsų burnoje.

O dantų priežiūra yra tokia pati, kaip ir nuosavų dantukų. Tad jeigu savo dantų labai kruopščiai nepavyko prižiūrėti, kad jie iškrito – tinkamai prižiūrėti siūlome bent jau dirbtinius, kurių funkcionalumo laiko tarpas taip pat kinta nuo dėmesio, kuris jiems bus skiriamas. Naudokite ne tik dantų pastą, tačiau taip pat ir burnos skalavimo skystį, galiausiai, reikia nepamiršti, kad valyti svarbu ne tik dantis, tačiau ir dantenas, liežuvį, žandukus ir t.t. Visa tai – burnos ertmė, kurios priežiūrai reikia laiko.

Galiausiai, dėl priežiūros visada galima tartis su specialistu, kuris atlieka darbus. Tikimės, tai padės Jums džiaugtis naujais dantukais, kurie atrodys kaip tikri ir svarbiausia – puikiai atliks kramtymo funkciją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]