Kiek gali kainuoti skolų išieškojimas?

             Patikrinkite įvairių skolų išieškotojų išlaidas. Paprašykite savo verslo kontaktų rekomenduoti kelis skolų išieškotojus ar teisininkus, kurie specializuojasi skolų išieškojimo srityje, tada palyginkite jų išlaidas ir paslaugas. Tikėtina, kad į išlaidas bus įtrauktas fiksuotas mokestis arba susigrąžintos skolos procentas arba abiejų derinys. Sužinokite, ką tiksliai apima mokesčiai, ir patikrinkite, ar nėra papildomų mokesčių. Apsvarstykite, koks yra skolos dydis. Ar verta siekti susigrąžinti 500 eurų, kai skolos išieškojimas kainuos daugiau? Kartais geriau nurašyti mažas sumas, kad išsaugotumėte svarbius verslo santykius. Baudų už pavėluotą mokėjimą nurašymas taip pat gali būti naudingas, jei siekiate gauti didelį kliento užsakymą.

                Susisiekite su savo klientu. Išsprendę visas mokėjimo kliūtis, susisiekite su klientu tiesiogiai. Pradėkite nuo mandagaus priminimo ar paklausimo apie sąskaitą, nes uždelstą mokėjimą gali lemti ne kliento kaltė, o tada tęskite, jei reikia. Išbandykite vieną ar daugiau toliau pateiktų tolesnių veiksmų:

Asmeninis apsilankymas – susitikimas akis į akį dažnai gali išspręsti problemą arba užtikrinti, kad jums bus suteikta pirmenybė. Tai taip pat galimybė derėtis dėl mokėjimo sprendimų. Galbūt klientas gali atsiskaityti kreditine kortele, o ne grynaisiais arba sutartomis dalimis, tačiau įsitikinkite, kad turite aiškų, raštišką supratimą, kad joks dalinis mokėjimas nebus laikomas visišku ar galutiniu atsiskaitymu.

Paskambinkite savo klientui – jūsų balsas nėra toks greitas, kaip apsilankymas akis į akį, nes paprastas skambutis gali padėti klientui išsisukti arba pasiūlyti klasikinį „čekis pašte“ pasiteisinimą.

El. paštas – tai pati tolimiausia taktika, todėl klientams lengviausia jos ignoruoti arba vengti. Na, o išbandžius visus gražius metodus, jeigu jums vis tiek nepavyksta susigrąžinti savo skolos, tuomet galite kreiptis į skolų išieškojimo įmones, kurios jums suteiks visą reikiamą informaciją, įskaitant dėl paslaugos suteikimo mokesčio, kadangi jis nėra fiksuotas, skolų išieškojimas kaina gali kisti nuo skolos dydžio ir jūsų pasiūlyto darbo kiekio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt