Kiek gali kainuoti skolų išieškojimas?

             Patikrinkite įvairių skolų išieškotojų išlaidas. Paprašykite savo verslo kontaktų rekomenduoti kelis skolų išieškotojus ar teisininkus, kurie specializuojasi skolų išieškojimo srityje, tada palyginkite jų išlaidas ir paslaugas. Tikėtina, kad į išlaidas bus įtrauktas fiksuotas mokestis arba susigrąžintos skolos procentas arba abiejų derinys. Sužinokite, ką tiksliai apima mokesčiai, ir patikrinkite, ar nėra papildomų mokesčių. Apsvarstykite, koks yra skolos dydis. Ar verta siekti susigrąžinti 500 eurų, kai skolos išieškojimas kainuos daugiau? Kartais geriau nurašyti mažas sumas, kad išsaugotumėte svarbius verslo santykius. Baudų už pavėluotą mokėjimą nurašymas taip pat gali būti naudingas, jei siekiate gauti didelį kliento užsakymą.

                Susisiekite su savo klientu. Išsprendę visas mokėjimo kliūtis, susisiekite su klientu tiesiogiai. Pradėkite nuo mandagaus priminimo ar paklausimo apie sąskaitą, nes uždelstą mokėjimą gali lemti ne kliento kaltė, o tada tęskite, jei reikia. Išbandykite vieną ar daugiau toliau pateiktų tolesnių veiksmų:

Asmeninis apsilankymas – susitikimas akis į akį dažnai gali išspręsti problemą arba užtikrinti, kad jums bus suteikta pirmenybė. Tai taip pat galimybė derėtis dėl mokėjimo sprendimų. Galbūt klientas gali atsiskaityti kreditine kortele, o ne grynaisiais arba sutartomis dalimis, tačiau įsitikinkite, kad turite aiškų, raštišką supratimą, kad joks dalinis mokėjimas nebus laikomas visišku ar galutiniu atsiskaitymu.

Paskambinkite savo klientui – jūsų balsas nėra toks greitas, kaip apsilankymas akis į akį, nes paprastas skambutis gali padėti klientui išsisukti arba pasiūlyti klasikinį „čekis pašte“ pasiteisinimą.

El. paštas – tai pati tolimiausia taktika, todėl klientams lengviausia jos ignoruoti arba vengti. Na, o išbandžius visus gražius metodus, jeigu jums vis tiek nepavyksta susigrąžinti savo skolos, tuomet galite kreiptis į skolų išieškojimo įmones, kurios jums suteiks visą reikiamą informaciją, įskaitant dėl paslaugos suteikimo mokesčio, kadangi jis nėra fiksuotas, skolų išieškojimas kaina gali kisti nuo skolos dydžio ir jūsų pasiūlyto darbo kiekio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Antkapių kismas: nuo tradicijos iki modernumo

Religijos suvokimas visuomenėje kinta. Tai yra visiškai normalu. Visgi, nepriklausomai nuo to, ar žmogus išpažįsta tam tikrą religiją, ar ne, žinoma, kad mirusį žmogų vis tiek norisi palaidoti atitinkamai, kad būtų galima padaryti skoningą atsisveikinimą ir tinkamai parengti vietą, kur ilsėsis jo kūnas. Šiuo metu rinkoje siūlomi antkapiai yra labai įvairūs. Tai didina tikimybę, kad […]

Gertuvės su logotipu: skirtingos jų rūšys ir privalumai verslui

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame aplinkosauga tampa pagrindiniu rūpesčiu, žmonės renkasi ekologiškas alternatyvas. Vienas dažniausių kasdien naudojamų daiktų yra gertuvė. Tačiau ne visos gertuvės yra vienodos. Vienos jų yra ekologiškesnės, o kitos gali būti kenksmingos aplinkai. Be to, gertuvės su logotipu taip pat gali būti galinga įmonių rinkodaros priemonė. Todėl atidžiau apžvelgsime kelis dažniausiai pasitaikančių gertuvių su […]